Niech się dzieje wola nieba...

Co wg Was mam układać od piątku?

Czas głosowania minął 24 marca 2016, 22:37

1. 4000 Clementoni - Veronese
6
19%
2. 4000 Trefl - Bruegel
4
13%
3. 4000 Heye - Crazy World Cup
11
34%
4. puzzle niespodzianka
11
34%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Lwik-puzz
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 306
Rejestracja: 11 lutego 2016, 15:19

Re: Niech się dzieje wola nieba...

Post autor: Lwik-puzz »

Ładnie Ci idzie mimo takiej dość trudnej kolorystyki 8-)
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5090
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Niech się dzieje wola nieba...

Post autor: jagabaga »

leżak pisze:ŚMIAŁO!
Pod warunkiem, że nie zrobisz sobie większego :P ;)
Cieszę się niezmiernie, że nie tylko na mnie tak bardzo oddziałuje ten obraz.
Dziękuję :mrgreen: :mrgreen: I przepraszam, że dopiero teraz, ale po pracy i weekendy staram się być "bez komputera" (w pracy mam go wystarczającą dawkę). Co do większego obrazu, to nie masz się czego obawiać :) - na pewno nie kupię większego. To obraz pionowy, więc "optycznie" potrzebuje na ścianie więcej miejsca - to raz, dwa: mam wolną ramkę 100x70, a więc "szytą" na te 2 tysiączki :D, trzy: obawiam się, że rozdzielczość tego internetowego Ikara mogłaby się rozpikslować na większym gabarycie. No i cztery: różnica w cenie.

Ucieszyła mnie jeszcze informacja, że jest mało poziomych równoległych wpustków i wypustków - to dla mnie najgorszy kształt :? . Teraz, w Ravenie, przy układaniu przestworzy kosmicznych, mam go SERDECZNIE DOSYĆ :twisted:
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Niech się dzieje wola nieba...

Post autor: leżak »

Lwik-puzz pisze:Ładnie Ci idzie mimo takiej dość trudnej kolorystyki 8-)
Zapewniam, że gdyby to nie był obrazek, który ogromnie chciałam ułożyć, wyzywalabym równo ;) w pierwszej kolejnosci po kolorze i nastepnie po ksztaltach. Sama jestem zdziwiona, że ukladanie idzie bezstresowo :D grunt to pozytywne nastawienie.
jagabaga pisze: Ucieszyła mnie jeszcze informacja, że jest mało poziomych równoległych wpustków i wypustków - to dla mnie najgorszy kształt :? . Teraz, w Ravenie, przy układaniu przestworzy kosmicznych, mam go SERDECZNIE DOSYĆ :twisted:
Kształty zróżnicowane, przyjemnie się układa.:-) nie powinny Cię wnerwić ;)
Awatar użytkownika
martam
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 311
Rejestracja: 12 lutego 2016, 00:29

Re: Niech się dzieje wola nieba...

Post autor: martam »

Brałam udział w głosowaniu, chorowałam więc trochę mnie nie było, wracam, patrzę...i oniemiałam... Piękna ta niespodzianka, do tego wspaniale się prezentuje na już ułożonej części. Układałam Odysa, bo zachwycił mnie od razu, ten obraz też nie pozostawia człowieka obojętnym. Pomijając szybkie postępy przy tak trudnej kolorystyce-układasz CUDO po prostu,gratulacje :)
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Niech się dzieje wola nieba...

Post autor: leżak »

martam pisze:Brałam udział w głosowaniu, chorowałam więc trochę mnie nie było, wracam, patrzę...i oniemiałam... Piękna ta niespodzianka, do tego wspaniale się prezentuje na już ułożonej części. Układałam Odysa, bo zachwycił mnie od razu, ten obraz też nie pozostawia człowieka obojętnym. Pomijając szybkie postępy przy tak trudnej kolorystyce-układasz CUDO po prostu,gratulacje :)
Dzięki.
Za to właśnie lubię Draper'a.
Właściwie to w ogóle lubię takie klimaty.
Ponieważ Odysa miałam obiecanego od Marcina w pierwszej kolejności chciałam poprosić o J.W. Waterhouse'a - Hylas and the Nymphs (wydawał mi się ciut łatwiejszy jeżeli chodzi o kolorystykę :) ) ale nie natrafiłam na odpowiedniej jakości zdjęcie, więc padło na Drapera, który był następny na liście.

Obrazek

Waterhous'a za bardzo nie opłakiwałam, bo mi się trafił egzemplarz Educi Echo i Narcyz
Obrazek
abee
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 934
Rejestracja: 18 września 2015, 23:57

Re: Niech się dzieje wola nieba...

Post autor: abee »

leżak pisze: A swoją drogą Trefl wprowadził do oferty puzzle ze zdjęcia.
I reklamuje je błędem ortograficznym:

"Uważaj na dpi również gdy tworzysz swoje kolarze lub podpisy na zdjęciach, ponieważ większość programów graficznych zapisuje efekty swojej pracy właśnie w takiej niskiej rozdzielczości." Ja myślałam, że tworzyć można kolaże, a kolarzy to się trenuje, ale widać nie znam się :P

http://fotopuzzle.trefl.com/przygotowanie-zdjecia.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leżak”