Barcelona (John Lodi). King 1000

Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Barcelona (John Lodi). King 1000

Post autor: kallarepka » 03 maja 2015, 11:45

Ostatnio mam mało czas, więc mało układam. Przez ostatni miesiąc układałam cały czas jeden mały obrazek, czasem po 15 minut dziennie.

Jakość niestety słaba. Puzzle były baardzo posklejane. Ewidentnie układane już wcześniej, ale poprzedni właściciel nie bawił się w ich rozklejanie, czasami połączone było po 6-8 puzzli. Ja nie lubię iść na łatwiznę ;) więc wszystko uparcie rozklejałam, co powodowało naddzieranie się puzzli, ciągle gdzieś jakiś papierek wystawał. Słabo. Sam nadruk z kolei, kolory, wyrazistość - bardzo ok.
Na początku myślałam, że taka ilość tak małych detali mnie wymęczy, ale układało się bardzo przyjemnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

O takim tarasie w jakimś południowym mieście zawsze marzyłam. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Merlin
Kontakt:

Re: Inne 2014/2015

Post autor: Merlin » 04 maja 2015, 11:23

cudne są!!! :D ale niesamowicie trudne się wydają... dużo wszystkiego jest na tym obrazku;p nie wiedziałabym od czego zacząć..

Awatar użytkownika
kallarepka

Post autor: kallarepka » 04 maja 2015, 15:35

Merlin pisze:cudne są!!! :D ale niesamowicie trudne się wydają... dużo wszystkiego jest na tym obrazku;p nie wiedziałabym od czego zacząć..
Właśnie wbrew pozorom poszło całkiem szybko. Najpierw niebo i niebieskie partie na górze, potem drzewa, potem wszystkie te ludziki na deptaku pośrodku i na koniec budynki po bokach. :)

Adamski
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa

Post autor: Adamski » 20 lut 2018, 14:34

kallarepka pisze:
04 maja 2015, 15:35
Merlin pisze:cudne są!!! :D ale niesamowicie trudne się wydają... dużo wszystkiego jest na tym obrazku;p nie wiedziałabym od czego zacząć..
Właśnie wbrew pozorom poszło całkiem szybko. Najpierw niebo i niebieskie partie na górze, potem drzewa, potem wszystkie te ludziki na deptaku pośrodku i na koniec budynki po bokach. :)
Widzę że układaliśmy w tej samej kolejności ;)

Awatar użytkownika
kallarepka

Post autor: kallarepka » 20 lut 2018, 14:37

Adamski pisze:
20 lut 2018, 14:34
kallarepka pisze:
04 maja 2015, 15:35
Widzę że układaliśmy w tej samej kolejności ;)
Oo, odkopaleś zamierzchłą przeszłość. ;)
Ale puzzle wspominam bardzo miło.
Ostatnio ułożyłam: In Days of Olde. Falcon 1000

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kallarepka”