2015 - Castorland

crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

2015 - Castorland

Post autor: crissy »

Żeby nie było, że nic nie robię :D Tak sobie dłubię coś nowego (kolejny upominek do antyramy, tym razem dla maleńkiej siostrzenicy), a że nie za wiele mam czasu, to powoli idzie :) Aha - to jest 1500 el.

Obrazek
Awatar użytkownika
marwie
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 357
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:39

Re: 2015 - Castorland

Post autor: marwie »

Też chciałam wziąć któreś z puzzli z aniołkami dla chrześnicy. Są akurat dla dziewczynek :)
Awatar użytkownika
moquedire
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 18
Rejestracja: 02 lutego 2015, 01:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2015 - Castorland

Post autor: moquedire »

Puzzle Castorlandu (te nie widoczkowe) są piękne, sama chciałam kupić takie z sową :)
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: 2015 - Castorland

Post autor: crissy »

To mój pierwszy obrazek tego producenta, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wg mnie bardzo dobra jakość w świetnej cenie. To prawda, że niektóre obrazki są lekko kiczowate, ale da się wybrać jakąś perełkę :)
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: 2015 - Castorland

Post autor: Marcin S. Puzzler »

crissy pisze:To mój pierwszy obrazek tego producenta, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wg mnie bardzo dobra jakość w świetnej cenie. To prawda, że niektóre obrazki są lekko kiczowate, ale da się wybrać jakąś perełkę :)
Zgadzam się całkowicie 8-)
Szczególnie z atutem ceny ;)
Tylko niech nie dzielą puzzli na strefy bo im to nie wychodzi...
I niech wznowią Yerkę to dostaną ode mnie 10/10 :mrgreen:
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: 2015 - Castorland

Post autor: crissy »

No i wreszcie koniec :) I wielkie ufff... Pod koniec nic mi nigdzie nie pasowało i byłam już pewna, że znowu coś mi poginęło :?

Puzzle układało mi się bardzo dobrze - jakość puzzli pozytywnie mnie zaskoczyła. Niewielkie, poręczne elementy, praktycznie żadnego pylenia, nic się nie rozwarstwia. Takie niewielkie puzzelki przy większych elementacjach to akurat dla mnie wielki plus. Jedyne dostępne w moim domu stoły nie mieszczą normalnych puzzli większych niż 1000 elementów.

Sam obrazek bardzo mi się podoba - taki delikatny, dziewczęcy. Jednak w układaniu dość trudny. Najszybciej ułożyłam niebo, a potem było coraz gorzej. Co prawda układałam nie więcej niż godzinkę dziennie, ale i tak zajęły mi jakieś 1,5 miesiąca. W tym czasie oglądnęłam co najmniej kilkadziesiąt Waszych dzieł :D Bardzo ciężka do ułożenia była sukienka. Chyba najcięższa. Ale satysfakcja spora :)

"Tender Love" - 1500 elementów

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: 2015 - Castorland

Post autor: mariareis »

Obrazek całkiem ładny, słodki i sentymentalny.
Marcin S. Puzzler pisze:I niech wznowią Yerkę to dostaną ode mnie 10/10 :mrgreen:
Napisałam do nich maila w tej sprawie, odpisali mi, że "wezmą pod uwagę moje cenne sugestie" ;) Na razie, oczywiście, nie przewidują...
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3509
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: 2015 - Castorland

Post autor: kallarepka »

mariareis pisze:Obrazek całkiem ładny, słodki i sentymentalny.
Marcin S. Puzzler pisze:I niech wznowią Yerkę to dostaną ode mnie 10/10 :mrgreen:
Napisałam do nich maila w tej sprawie, odpisali mi, że "wezmą pod uwagę moje cenne sugestie" ;) Na razie, oczywiście, nie przewidują...
Ooo, przynajmniej ci odpisali. Ja wysłałam im zaproszenie do obejrzenia WPD z informacją, jakim powodzeniem wśród osób z różnych krajów cieszy się Yerka, i nawet nie raczyli kurtuazyjnie odpowiedzieć.

Zastanawiam się, czy z Yerką to może być kwestia finansowa tj kosztów praw autorskich. Wydają go już firmy na całym świecie, jak widać, może ceny podskoczyły??? ;)
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: 2015 - Castorland

Post autor: crissy »

I mały update: puzzle zapakowane do antyramy i gotowe do podarowania :)

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: 2015 - Castorland

Post autor: mariareis »

Widać na zbliżeniach, że było go trudno ułożyć.
kalarepa pisze:Zastanawiam się, czy z Yerką to może być kwestia finansowa tj kosztów praw autorskich. Wydają go już firmy na całym świecie, jak widać, może ceny podskoczyły??? ;)
Wiesz, ja się nie bawiłam w żadne namowy i sugestie, tylko jak prawdziwy "klient nasz pan" domagałam się Yerki;) W nagrodę mnie dopieścili słownie...a skutek ten sam;)
Może tak być, że jest już dla nich za drogi, Castorland ma bardzo przyjazne ceny, skądś się muszą brać - może oszczędzają na sławnych twórcach. Ciekawe, gdzie robią puzzle marki Castorland (może w Chinach, jak już jesteśmy w temacie oszczędzania;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Crissy”