"Znaczki" przy tematach na forum

Pomoc techniczna, uwagi, propozycje.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

"Znaczki" przy tematach na forum

Post autor: Aśka300 »

Nie wiedziałam, jak zatytułować ten temat... Przy każdym temacie na forum jest kółeczko, a w środku albo symbol "płomienia", albo poziomych kresek, jak sądzę imitujących zapisaną kartkę. Nie wiem, co oznaczają te symbole, zwłaszcza, że w moim albumie są i takie i takie znaczki, a każdy temat, który dodałam odnosi się do innych puzzli. Z ciekawości pytam... ;)
Aha, zorientowałam się już, że na znaczku przy temacie, gdzie się osobiście wypowiadamy jest czerwona gwiazdka, a który nie przeczytaliśmy jest cały czerwony ;) Zaś ważne sprawy oznaczone są żarówką z wykrzyknikiem. Ale symboli znaczków zwykłych tematów jeszcze nie rozszyfrowałam ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: "Znaczki" przy tematach na forum

Post autor: Cyber Killer »

Kreseczki są bazowo, płomyk jest jeśli temat ma dużo wyświetleń lub postów. Czerwony to znaczy że są nieprzeczytane przez Ciebie posty tam.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5091
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: "Znaczki" przy tematach na forum

Post autor: jagabaga »

Też kiedyś drążyłam temat, choć wtedy jeszcze były przesuwające się kreseczki ;) Teraz zamiast nich jest, zdaje się, płomyczek oznaczający, że wątek ma więcej niż 1 stronę.
Czerwone = masz coś nieprzeczytanego w wątku
Gwiazdka = Ty się w wątku wypowiadałaś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uwagi dotyczące forum”