WHSmith 1000 - The Boating Lake

Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

WHSmith 1000 - The Boating Lake

Post autor: mariareis »

Takie sobie kolorowe i letnie puzzelki :). Jak to u WHS jakość dobra, puzzle grube, lakierowane, błyszczące, kolory ładne. Układało się miło, lubię taki naiwny styl. Może tylko wolę wyraźniejsze kontury, tu było typowe akwarelowe rozmazanie. Obrazek autorstwa Valerie Mainwaring.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Puzzle były rekompensatą za poprzednie wybrakowane pudełka (Kinkade i Cesarzową Eugenię, które miały być kompletne i w bardzo dobrym stanie). Jak widać, i za te także powinnam zażądać kolejnej rekompensaty ;)). Rzecz jasna, dałam sobie już spokój.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: WHSmith 1000 - The Boating Lake

Post autor: Vicky »

Mała przerwa w pracy, więc zaglądam na forum... Widzę fajny obrazek wstawiłaś. Może malarstwo nieco naiwne, jak to pisałaś, ale za to takie bardzo pozytywne! :D
Podobają misie. :D
Generalnie dużo świetnych obrazków układasz. Często łapie się na tym, że z zazdrością patrzę na twoje nowe posty :roll: Ale wiadomo nie wszystko można mieć i biorąc pod uwagę twój dorobek raczej trudno stawać w tej dyscyplinie z tobą w konkury :)
Czekam na kolejne obrazki :lol:
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: WHSmith 1000 - The Boating Lake

Post autor: mariareis »

Vicky pisze:Może malarstwo nieco naiwne, jak to pisałaś, ale za to takie bardzo pozytywne! :D
Dlatego właśnie bardzo lubię wszelkich prymitywistów i tego typu stylizacje, do tego dochodzi często atmosfera baśniowości, magiczności świata.
A tak w ogóle to bardzo dziękuję za tyle miłych słów :D. Moją "przewagą" jest tylko czas, bo wydaje mi się, że gust mamy podobny :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mariareis”