Eurographics 1000 - Autoportret z cierniowym naszyjnikiem i kolibrem (Frida Kahlo)

Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Eurographics 1000 - Autoportret z cierniowym naszyjnikiem i kolibrem (Frida Kahlo)

Post autor: mariareis » 30 gru 2017, 11:26

Przyszedł czas na jedne z moich ulubionych puzzli - pójdą na ścianę, zamówiłam już antyramę na wymiar (prawdziwy rozmiar ułożonych puzzli trochę się jednak różnił od wartości podanych na pudełku). Puzzle bardzo dobre - ciekawe kształty (mnie one ułatwiają układanie), świetny nadruk i kolory, gładkie i lakierowane/błyszczące - takie lubię najbardziej. Puzzle wkłada się prawie na wcisk - cały obraz można podnieść.

Całość:

Obrazek

Szczegóły:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tytułowy koliber:

Obrazek

Awatar użytkownika
leżak

Re: Eurographics 1000 - Autoportret z cierniowym naszyjnikiem i kolibrem (Frida Kahlo)

Post autor: leżak » 30 gru 2017, 12:48

Patrz, jak egzemplarz egzemplarzowi nierówny. Niedawno zawitał na forum świąteczny Eurographics i tam wykrojnik sprawił, że obrazek stracił na czytelności. Tutaj tego nie widać.

Awatar użytkownika
Mrs_Wayne

Re: Eurographics 1000 - Autoportret z cierniowym naszyjnikiem i kolibrem (Frida Kahlo)

Post autor: Mrs_Wayne » 30 gru 2017, 16:48

O prosze bardzo, ciekawe czemu tak sie stalo... gdyby te moje puzzle tak wygladaly jak te, odbior bylby znacznie lepszy. Mimo ze nie przemawia do mnie ten obraz ma cos w sobie takiego przycisgajacego wzrok. Milo sie patrzy :)

Awatar użytkownika
ira

Post autor: ira » 30 gru 2017, 18:11

Pierwszy raz widzę dzieło Fridy Kahlo na puzzlach. One się świetnie na to nadają, czego dowodem są te puzzle. Po prostu swietne

Awatar użytkownika
mariareis

Post autor: mariareis » 30 gru 2017, 19:34

ira pisze:
30 gru 2017, 18:11
Pierwszy raz widzę dzieło Fridy Kahlo na puzzlach. One się świetnie na to nadają, czego dowodem są te puzzle. Po prostu swietne
W ArtPuzzle można kupić na zamówienie z Mondopuzzle: http://www.art-puzzle.pl/index.php?rout ... da%20Kahlo, ale akurat tego obrazu nie mają. Lubię jej dzieła, może kiedyś jeszcze się skuszę (wprawdzie cena trochę zaporowa).

Awatar użytkownika
ira

Post autor: ira » 31 gru 2017, 11:33

mariareis pisze:
30 gru 2017, 19:34
W ArtPuzzle można kupić na zamówienie z Mondopuzzle: http://www.art-puzzle.pl/index.php?rout ... da%20Kahlo, ale akurat tego obrazu nie mają. Lubię jej dzieła, może kiedyś jeszcze się skuszę (wprawdzie cena trochę zaporowa).
Dzięki za link. Faktycznie cena zaporowa. Ale oferta jaką tam teraz mają to autoportrety w ciemnych tonacjach, a ja malarstwo Fridy kojarzę z takimi naprawdę meksykańskimi kolorami. Ten autoportret na Twoich puzzlach jest właśnie taki.

Awatar użytkownika
Vicky

Post autor: Vicky » 31 gru 2017, 12:47

Ciekawe puzzle. Znaczy się ciekawy portret. Nie mój klimat, ale autentycznie można być po wrażeniem.
Długo nic nie było, a teraz jedno po drugim... Same intrygujące rzeczy - można powiedzieć :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mariareis”