Początki

Awatar użytkownika
marwie
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 357
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:39

Początki

Post autor: marwie »

Uff to już chyba trzecia albo czwarta próba zamieszczania zdjęć :) Albo wyrzuca mnie z forum albo link nie działa. Nie poddam się!

Pierwsze, pożyczone od koleżanki puzzle, bez pudełka, bez obrazka, sama nie wiedziała co z tego wyjdzie :D
Obrazek

Następne, również pożyczone - niestety nie zrobiłam zdjęcia po zakończeniu układania. To właśnie te puzzle uświadomiły mi, że nie polubię się z puzzlami ze zdjęć (i że nie cierpię układać gór i jezior :) ) Na dole mały prezent od jednego z kotów - puzzle akurat stały mu na drodze a koniecznie musiał tamtędy przebiec.
Obrazek

Trzecie pożyczone, 1000 z Kubusiem Puchatkiem, nie zostały sfotografowane. Nawet mi to nie przyszło do głowy :) Teraz to sobie nie wyobrażam nie zrobić zdjęcia !
Awatar użytkownika
marwie
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 357
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:39

Re: Początki

Post autor: marwie »

Tutaj już pierwsze kupione przeze mnie puzzle! Wypatrzone w supermarkecie, tak bez okazji, obrazek był kolorowy... (ciągnie mnie do tych kolorów, oj ciągnie)
Obrazek
I po ułożeniu
Obrazek

A poniżej już wypłynęłam na głębokie wody - czyli moje imieninowe 3000, pierwsze takie duże puzzle jakie ułożyłam. Obrazek bardzo mi się podobał, obecnie wisi na ścianie w domku rodziców. Układane oczywiście metodą 'na kurę', pewnie generalnie inaczej to wygląda jak ktoś segreguje :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Brakujący puzzel z ostatniego zdjęcia się oczywiście znalazł!
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5335
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Początki

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Muszę przyznać, że taka strategia przy puzzlach z 3000 to niezła jazda. Ile czasu zajęło ci ułożenie tego "Miasteczka"?
Awatar użytkownika
marwie
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 357
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:39

Re: Początki

Post autor: marwie »

Powiedziałabym że około miesiąca, ale sprawdziłam daty zdjęć i wychodzi tak 28 sierpnia - 12 września. A 2000 zajęło mi około tygodnia.
Coś mało... teraz układam dłużej, pewnie dlatego że robię sobie więcej przerw - niekiedy w połowie skończone puzzle leżą i czekają na moją wenę po 2 tygodnie :)
Awatar użytkownika
marwie
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 357
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:39

Re: Początki

Post autor: marwie »

W kolejce czeka sporo zdjęć, więc zamieszczę jeszcze kilka... są trochę większe, mam nadzieję, że nie będą za duże.
Obrazek
Obrazek
Do tej pory uwielbiam ten obrazek - zwłaszcza na tym zdjęciu widać te kolory, które tak mnie wzywają :)
Obrazek

Pożyczone! Sama bym nigdy takich nie wybrała :) Ale przyznam, że trudne były...
Obrazek

Kolejne 3000!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: Początki

Post autor: mariareis »

Podziwiam zapał do układania takich wysokich elementacji i to jeszcze taką metodą! Co do kolorów - w zupełności to rozumiem, też zwracam na to uwagę.
Awatar użytkownika
marwie
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 357
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:39

Re: Początki

Post autor: marwie »

Szczerze mówiąc przed znalezieniem tego forum i rozmową z inną osobą, której zdarzyło się układać puzzle, w ogóle nie widziałam w moim stylu układania nic dziwnego :)

Zamieszczam pozostałe zdjęcia puzzli, które ułożyłam w 2013. Do następnych zrobię już następny wątek. Niestety większość zdjęć ma straszne odblaski :(

Kwiatki Castorlanda, w sumie lubię puzzle tej firmy. Elementy są malutkie, ale mają ładne kolory. Zwłaszcza w porównaniu do dużych, matowych i wyblakłych elementów puzzli Trefla.
Obrazek
Obrazek

Chatka, również prezent, bardzo fajnie się je układało.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I moje pierwsze puzzle humorystyczne :D Zostały naklejone na drzwi, które od tej pory są 'strasznymi drzwiami' ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak je pokazuję gościom, to pytam ich czy są w stanie znaleźć trzy nagie baby. Co dziwne, mało kto je znajduje :D
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Początki

Post autor: crissy »

marwie pisze:Szczerze mówiąc przed znalezieniem tego forum i rozmową z inną osobą, której zdarzyło się układać puzzle, w ogóle nie widziałam w moim stylu układania nic dziwnego :)
Jak już gdzieś pisałam, też tak układam. Co najwyżej ramkę sobie wydzielę. Ale nie zdarza się, żebym poza pudełkiem miała na raz wyciągnięte więcej niż 10-15 puzzli. Patrzę na jakiś fragment obrazka i tak długo grzebię w pudełku aż coś w miarę pasującego mi się rzuci w oczy :)

A Twoja kolekcja bardzo mi się podoba. Szczególnie te żywe kolory w niektórych obrazkach :)
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2014, 20:03 przez crissy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5335
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Początki

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Piękne osiągnięcia. 8-)
Szczególnie przypadł mi do gustu ten Trefl 1500.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Początki

Post autor: leżak »

Bardzo fajna galeria. Też mam na oku upionre Heye. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Marwie”