Projekt JUMBO 150.000 - zapraszam wszystkich.

O wszystkim
Sonne
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 280
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: RE: Re: Projekt JUMBO 150.000 - zapraszam wszystkich.

Post autor: Sonne »

Hojny7 pisze:
Cyber Killer pisze:Myślę, że potrzebujemy tu interwencji moderatora.
Też był bym za usunięciem 50% tego wątku negatywnych emocji
Nie wiem czy zauważyliście, ale już dawno jesteśmy w HydeParku, a nie w Puzzlach ogólnych.
Posiadam: 8 pudełek, 39700 elementów
Dotychczas ułożone: 3 obrazy, 7000 elementów

Aktualnie układam: 6000 Clementoni (36522) Zamek Neuschwanstein: http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=318&t=13596
Awatar użytkownika
Hojny7
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 401
Rejestracja: 12 grudnia 2016, 17:42
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Projekt JUMBO 150.000 - zapraszam wszystkich.

Post autor: Hojny7 »

My akurat mieszkamy nad sklepem w pomieszczeniu przerobionym na mieszkalne, o ile kosztowo jest tanio to praktyczność jest zerowa bo jest jedno pomieszczenie+łazienka do tego pies ( jak spadnie puzzel to już go niema). Co do 9000 jako nagroda fakt, pod wpływem negatywnych emocji napisane. Ale kiedyś zorganizuje. Co do topienia pieniędzy w puzzle przy tempie 5k/miesiąc 10 lat zajmie. Pamiętaj że duże elementacje nie tracą na wartości tak jak np komputer czy ogólnie rtv. Kolejny problem to że elementacje znikają z rynku (astrologia) underwater itp..i ostatnia najważniejszy. Po ślubie dziecko+kredyt. Więc wolę nakupic na 10 lat a potem układać bo potem nie będzie mnie stać na puzzle za 400+ zł.
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Projekt JUMBO 150.000 - zapraszam wszystkich.

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Wystarczy.

Rozpalonym, młodszym stażem użytkownikom chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz.
Forum działa od 5 lat i do tej pory nie zdarzyło się, żeby trzeba było zamykać jakiś temat (z uwagi na jego treść), korzystać z funkcji "lista wrogów" czy przywoływać kogoś do porządku przez ostrzeżenia.
Zablokowany

Wróć do „HydePark”