Odradzam morele.net

O wszystkim
kasienka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1167
Rejestracja: 29 marca 2016, 10:03
Lokalizacja: Karczew powiat otwocki

Odradzam morele.net

Post autor: kasienka »

Odradzam jakiekolwiek zakupy w morele.net. Zamówiłam tam prezent dla syna, czytnik e-booków, za 320 zł. Zamówienie złożyłam 13 grudnia, termin dostawy kurierem miał być na 21 grudnia. Zdziwilam się że kurierem i każą tyle czekać, ale może mają tyle zamówień przed świętami że się nie wyrabiają. 21 grudnia ja zaglądam na strone a tam info że zamówienie jest realizowane, czyli nadal nie jest wysłane. Napisałam do nich, odpisali że mam oczekiwać na przesyłkę, tylko że termin dostawy zmienili na 2 stycznia!! Gdybym nie zadała im pytania to wcale bym nie wiedziała że paczki nie dostane, nie raczyli poinformować. Jestem załamana, to nie jest rzecz którą mogę kupić w każdym sklepie na rogu i nie kosztuje to 5 zł (za towar od razu zapłaciłam). Oczywiście towar na stronie był i nadal jest dostępny. Zostałam bez prezentu dla syna :evil: :evil: :evil:
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Odradzam morele.net

Post autor: aure »

Czyżby inkBOOK Classic 2?
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: chrumcia91 »

powiem szczerze, że sie nie dziwie...przed swiętami zawsze jest ciężko szybko coś dostać, 13 grudnia to całkiem niedawno...dlatego ja prezenty zawsze zamawiam w listopadzie - wole zeby czekaly
ale z drugiej strony powinni poinformowac o zmianie daty dostarczenia
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5076
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Odradzam morele.net

Post autor: jagabaga »

Z doświadczenia (prywatnego i pracowego) wiem, że morele.net i inne sklepy należące do ich grupy nie nadają się do szybkich transakcji, gdy kupującemu zależy na czasie. Mają dobre ceny, ale czasem swoje trzeba odczekać :? . Współczuję, że spotkało Cię to w ramach prezentu świątecznego dla dziecka :cry:

Kurierzy też są niepewni przed świętami. W pn (18.12) zamówiłam towar z przesyłką kurierską, został wysłany w tym samym dniu, miał być dostarczony 19.12, a dostałam go wczoraj (21.12). Gdy zapytałam kuriera, czemu to tyle trwało, usłyszałam: "Mamy teraz tyle paczek na magazynie, że nie wszystkie zabieramy" :shock:
kasienka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1167
Rejestracja: 29 marca 2016, 10:03
Lokalizacja: Karczew powiat otwocki

Re: Odradzam morele.net

Post autor: kasienka »

aure pisze: 22 grudnia 2017, 09:36 Czyżby inkBOOK Classic 2?
PocketBook 614W Basic 3
kasienka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1167
Rejestracja: 29 marca 2016, 10:03
Lokalizacja: Karczew powiat otwocki

Re: Odradzam morele.net

Post autor: kasienka »

chrumcia91 pisze: 22 grudnia 2017, 09:43 ale z drugiej strony powinni poinformowac o zmianie daty dostarczenia
Właśnie najgorsze jest to, że zero informacji z ich strony.
kasienka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1167
Rejestracja: 29 marca 2016, 10:03
Lokalizacja: Karczew powiat otwocki

Re: Odradzam morele.net

Post autor: kasienka »

jagabaga pisze: 22 grudnia 2017, 09:45 Kurierzy też są niepewni przed świętami. W pn (18.12) zamówiłam towar z przesyłką kurierską, został wysłany w tym samym dniu, miał być dostarczony 19.12, a dostałam go wczoraj (21.12). Gdy zapytałam kuriera, czemu to tyle trwało, usłyszałam: "Mamy teraz tyle paczek na magazynie, że nie wszystkie zabieramy" :shock:
To ja na kurierów w tym roku nie mogę narzekać. Zamówiłam wszystkie prezenty przez net i jak dostawałam info że paczka wysłana to zaraz na następny dzień miałam dostarczone. Ostatnio kurier przyjechał około godz. 20 a jeszcze pomógł mi schować sporych rozmiarów paczkę do garażu i był przy tym na prawdę miły.
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Odradzam morele.net

Post autor: aure »

Z tego co ja widzę to ten czytnik ma deklarowaną wysyłkę w 3-4 dni robocze (czyli najprawdopodobniej musi być sprowadzony od zewnętrznego dostawcy) więc jeśli taka sama informacja widniała w momencie zamówienia to niestety ale trochę jesteś sobie sama winna... Już od kilku lat zamawianie przez internet czegokolwiek z wysyłką w ostatnim tygodniu przed świętami to kuszenie losu, pomimo zapewnień sklepów i sieci kurierskich przesyłek jest taka masa, że często gęsto są opóźnienia i nie wszystkie docierają na czas.
Co nie zmienia faktu oczywiście, że morele.net zawaliło sprawę nie informując o opóźnieniu (chociaż po prawdzie to niewiele już by zmieniło) ale oni akurat są znani z tego, że często im się zdarzają "błędy" i anulowanie zamówień = z solidnością są u nich problemy.

A tak na marginesie to ja raczej polecałbym czytnik z podświetleniem ekranu - niby drobiazg ale naprawdę dużo zmienia nawet jeśli będzie używany tylko w dobrych warunkach oświetleniowych.
Emilia
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 93
Rejestracja: 07 listopada 2017, 00:09

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Emilia »

A najlepiej czytać normalne książki. Oczy zdrowsze.
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Odradzam morele.net

Post autor: aure »

Emilia pisze: 22 grudnia 2017, 11:00 A najlepiej czytać normalne książki. Oczy zdrowsze.
Mam nadzieję, że to jest żart albo prowokacja bo jeśli nie to widzę absolutny brak pojęcia o temacie.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Cyber Killer »

aure pisze: 22 grudnia 2017, 10:11 A tak na marginesie to ja raczej polecałbym czytnik z podświetleniem ekranu - niby drobiazg ale naprawdę dużo zmienia nawet jeśli będzie używany tylko w dobrych warunkach oświetleniowych.
Przeczytałem setki książek na czytniku bez podświetlenia, nie czuję potrzeby żeby mi świeciło. Możesz rozwinąć myśl 'dużo zmienia'?
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Odradzam morele.net

Post autor: aure »

Cyber Killer pisze: 22 grudnia 2017, 11:09
aure pisze: 22 grudnia 2017, 10:11 A tak na marginesie to ja raczej polecałbym czytnik z podświetleniem ekranu - niby drobiazg ale naprawdę dużo zmienia nawet jeśli będzie używany tylko w dobrych warunkach oświetleniowych.
Przeczytałem setki książek na czytniku bez podświetlenia, nie czuję potrzeby żeby mi świeciło. Możesz rozwinąć myśl 'dużo zmienia'?
Również przeczytałem dużo książek na czytniku bez podświetlenia, potem kupiłem czytnik z podświetleniem i teraz już bym się nie zamienił ;-)
W moim odczuciu czyta się po prostu wygodniej, dzięki podświetleniu kontrast pomiędzy tekstem a tłem jest lepszy przez to tekst jest wyraźniejszy - tak mi się wydaje. No i dzięki podświetleniu jestem niezależny od warunków oświetleniowych - mogę bez problemu czytać tak jak lubię czyli przy zapalonej tylko i wyłącznie małej lampce nocnej, która nie daje dużych ilości światła. A jeśli czytasz również w komunikacji miejskiej to zmiana jest zdecydowanie widoczna - nie musisz szukać dobrego światła żeby czytać.
Ogólnie po prostu czytnik z podświetleniem nie kosztuje znacząco więcej (różnica max 200 zł) a komfort czytania jest większy. Jeśli ktoś już czytnik posiada to nie jest to oczywiście musowy powód do wymiany ale w przypadku zakupu nowego/pierwszego czytnika warto dołożyć do podświetlenia.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Czak Noris »

No ja rozumiem, że święta i takie tam, ale jak się chce, to można.
Kilka lat temu (3-4) zamawiałem na prezent w Amazonie Kindla kilka dni przed wigilią. Było to chyba w piątek, wigilia miała być w następny czwartek. Co by nie mówić, dosyć ryzykownie, ale Amazon pisał, że termin dostawy to 48 godzin. Zza oceanu! Paczka doszła we wtorek. A tu nie dali rady od 13 grudnia. Gdyby chociaż raczyli poinformować w chwili zamówienia, że nie dadzą rady, to bym rozumiał. Przecież oczywiste, że 99% takich zakupów dokonywanych na dziesięć dni przed świętami to prezenty. No ale po co być uczciwym wobec klienta?
aure pisze: 22 grudnia 2017, 11:03
Emilia pisze: 22 grudnia 2017, 11:00 A najlepiej czytać normalne książki. Oczy zdrowsze.
Mam nadzieję, że to jest żart albo prowokacja bo jeśli nie to widzę absolutny brak pojęcia o temacie.
Otóż to! I pisze to wielki przeciwnik czytników, który uważa, że prawdziwa książka jest lepsza i takie tam. Tzn. uważałem tak do czasu, aż nie kupiłem wyżej wspomnianego prezenta. Dwa tygodnie później miałem już własnego czytnika :D
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5076
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Odradzam morele.net

Post autor: jagabaga »

Czak Noris pisze: 22 grudnia 2017, 11:17 I pisze to wielki przeciwnik czytników, który uważa, że prawdziwa książka jest lepsza i takie tam. Tzn. uważałem tak do czasu, aż nie kupiłem wyżej wspomnianego prezenta. Dwa tygodnie później miałem już własnego czytnika :D
Z kolei moja psiapióła mówi: tradycyjna książka i nic innego! Dotykanie kartek i czucie zapachu książki daje jej dodatkową przyjemność z czytania. :)
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Odradzam morele.net

Post autor: aure »

Czak Noris pisze: 22 grudnia 2017, 11:17 No ja rozumiem, że święta i takie tam, ale jak się chce, to można.
Kilka lat temu (3-4) zamawiałem na prezent w Amazonie Kindla kilka dni przed wigilią. Było to chyba w piątek, wigilia miała być w następny czwartek. Co by nie mówić, dosyć ryzykownie, ale Amazon pisał, że termin dostawy to 48 godzin. Zza oceanu! Paczka doszła we wtorek. A tu nie dali rady od 13 grudnia. Gdyby chociaż raczyli poinformować w chwili zamówienia, że nie dadzą rady, to bym rozumiał. Przecież oczywiste, że 99% takich zakupów dokonywanych na dziesięć dni przed świętami to prezenty. No ale po co być uczciwym wobec klienta?
1. Amazon to trochę inna klasa niż nasze polskie sklepy, niestety ;-)
2. Różnica taka, że Ty miałeś informację, że przesyłka będzie dostarczona w ciągu 48 godzin a w tym wypadku sklep koleżance od razu podał datę wysyłki 21 grudnia. Czyli de facto na dostawę zostaje w takim wypadki tylko 1 dzień (22 grudnia) - mi by się od razu zapaliła czerwona lampka w głowie, że to jest kuszenie losu i może nastąpić właśnie taka sytuacja jak opisana. Wolałbym od razu zamówienie anulować (albo wcale go nie składać jeśli ta data była widoczna przez dokonaniem zakupu) i kupić po prostu gdzie indziej z pewniejszą opcją dostawy.
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Odradzam morele.net

Post autor: aure »

jagabaga pisze: 22 grudnia 2017, 11:22 Z kolei moja psiapióła mówi: tradycyjna książka i nic innego! Dotykanie kartek i czucie zapachu książki daje jej dodatkową przyjemność z czytania. :)
I tego nikt nie neguje, obcowanie z papierową książka to zdecydowanie jest czysta przyjemność ;-) Ale jest chociażby sporo tytułów, które w papierze są ogromnymi cegłami i czyta się to zwyczajnie nie wygodnie - czytnik w takim wypadku jest niezastąpiony.
Tak czy siak, niech każdy czyta jak mu wygodnie - ktoś woli papier a ktoś woli czytnik i to jest jak najbardziej w porządku. Można również po prostu czytać na jednym albo drugim w zależności od kaprysu :D Ja nikomu jedynej słusznej filozofii czytnikowej narzucać nie zamierzam ale razi mnie gadanie głupot w stylu tego, że oczy są zdrowsze od czytania tradycyjnej książki bo to jest guzik prawda i tylko w błąd wprowadza. Jak nie mam pojęcia o temacie to się nie wypowiadam.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Cyber Killer »

jagabaga pisze: 22 grudnia 2017, 11:22 Z kolei moja psiapióła mówi: tradycyjna książka i nic innego! Dotykanie kartek i czucie zapachu książki daje jej dodatkową przyjemność z czytania. :)
I ból nadgarstków od ciężkiej książki (po roku na samym czytniku chwyciłem papierowy Kod Da Vinci, bolało) i ciągłe pilnowanie żeby nie zniszczyć grzbietu nie zagiąć kartek, ba, nawet zwyczajne trzymanie dwoma rekami, żeby książka się nie zamknęła i to uciążliwe skakanie wzrokiem z lewa na prawo. Książka to środek rozrywki, a nie używka do wąchania czy dotykania :-) (już pomijam to że parudziesięciu latach w szafie potrafią po prostu śmierdzieć).

Od kiedy mam czytnik nie kupuję papierowych książek, chyba że nowe tomy w seriach które zacząłem kupować zanim się czytniki pojawiły.

btw: jak tak o czytelnictwie sobie gadamy, feel free zafriendsować mnie na goodreads kto chce
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
madi9011
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 949
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:16
Lokalizacja: Jarosław / Przeworsk/Siennów
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: madi9011 »

aure pisze: 22 grudnia 2017, 11:03
Emilia pisze: 22 grudnia 2017, 11:00 A najlepiej czytać normalne książki. Oczy zdrowsze.
Mam nadzieję, że to jest żart albo prowokacja bo jeśli nie to widzę absolutny brak pojęcia o temacie.
Ja uwielbiam czytać z jednego i drugiego. Nie zawsze mam możliwość zabrania książki a czytnik ebook zmieści się wszedzie. Ja popieram zakup go jako prezent jak najbardziej. Osoba wyżej chyba nie ma pojęcia o czytnikach.

*Ważne żeby dzieci czytały bo z tego co obserwuje nawet i w pracy na oddziale dziecięcym to z 1/10 czyta podczas pobytu w szpitalu książki nie związane ze szkołą a reszta siedzi wlepiona w laptopa i w komórkę, :evil: :evil: i już nie mówiąc o dzieciach które mają z 2-3 lata czasami i mniej i siedzą w patrzeni w te komórki i tablety i lepiej je obsługują niż rodzice :twisted: :twisted:
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany"
...
obecnie zajmuje się dziećmi <3 syn21.05.2019 i córka 02.01.2021r <3 .... wrócę do Was ;)
Awatar użytkownika
madi9011
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 949
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:16
Lokalizacja: Jarosław / Przeworsk/Siennów
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: madi9011 »

Kurierzy też są niepewni przed świętami. W pn (18.12) zamówiłam towar z przesyłką kurierską, został wysłany w tym samym dniu, miał być dostarczony 19.12, a dostałam go wczoraj (21.12). Gdy zapytałam kuriera, czemu to tyle trwało, usłyszałam: "Mamy teraz tyle paczek na magazynie, że nie wszystkie zabieramy" :shock:
A tak nawiązując do tematu. Odbieralam wczoraj paczkę w ruchu i kobieta mi powiedziała że ma na stanie ponad 60 paczek do odbioru, współczuję jej bo nie miała już miejsca w swoim małym kiosku na te paczki. A mówiła że ludzie się nie zgłaszają do niej a napewno jeszcze doszło jeszcze więcej paczek do niej wczoraj.
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany"
...
obecnie zajmuje się dziećmi <3 syn21.05.2019 i córka 02.01.2021r <3 .... wrócę do Was ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Cyber Killer »

Klęska urodzaju dla przewoźników, ot co. Paczkomaty też przesypują się, wszędzie za dużo paczek. Istny sukces handlu wysyłkowego :-D.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
kasienka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1167
Rejestracja: 29 marca 2016, 10:03
Lokalizacja: Karczew powiat otwocki

Re: Odradzam morele.net

Post autor: kasienka »

Takie małe sprostowanie, paczka miała już do mnie dotrzeć 21 grudnia, a nie tego dnia zostać wysłana. Uwierzyłam... i to był mój błąd. Na szczęście syn na tyle duży że zrozumie brak tego prezentu i wie że dostanie go w terminie późniejszym.
Awatar użytkownika
madi9011
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 949
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:16
Lokalizacja: Jarosław / Przeworsk/Siennów
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: madi9011 »


btw: jak tak o czytelnictwie sobie gadamy, feel free zafriendsować mnie na goodreads kto chce
Czy ta strona jest odpowiednikiem polskiej strony lubimyczytac.pl.?
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany"
...
obecnie zajmuje się dziećmi <3 syn21.05.2019 i córka 02.01.2021r <3 .... wrócę do Was ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Cyber Killer »

madi9011 pisze: 22 grudnia 2017, 14:53

btw: jak tak o czytelnictwie sobie gadamy, feel free zafriendsować mnie na goodreads kto chce
Czy ta strona jest odpowiednikiem polskiej strony lubimyczytac.pl.?
Raczej w drugą stronę, to lubimyczytać jest klonem goodreads. Nie rozumiem tego polskiego podejścia żeby robić klony, jak jest już ogólnoświatowy serwis. Tak czy siak, jest to społecznościówka dla ludzi czytających :)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1298
Rejestracja: 19 sierpnia 2015, 02:57
Lokalizacja: WAW/WRO

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Dawid »

aure pisze: 22 grudnia 2017, 11:24 w tym wypadku sklep koleżance od razu podał datę wysyłki 21 grudnia. Czyli de facto na dostawę zostaje w takim wypadki tylko 1 dzień (22 grudnia) - mi by się od razu zapaliła czerwona lampka w głowie, że to jest kuszenie losu i może nastąpić właśnie taka sytuacja jak opisana. Wolałbym od razu zamówienie anulować (albo wcale go nie składać jeśli ta data była widoczna przez dokonaniem zakupu) i kupić po prostu gdzie indziej z pewniejszą opcją dostawy.
Z tego, co napisała, to nie wysyłka, ale DOSTAWA miała być 21 grudnia.
2015: 4 pudełka / 7500 el.
2016: 31 pudełek / 39528 el.
2017: 25 pudełek / 28670 el.
2018: 9 pudełek / 7000 el.
2019: 22 pudełek / 22315 el.
2020: 19 pudełek / 19700 el.
2023: 15 pudełek / 14328 el.
2024: 7 pudełek / 4599 el.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Czak Noris »

Cyber Killer pisze: 22 grudnia 2017, 15:29 Raczej w drugą stronę, to lubimyczytać jest klonem goodreads. Nie rozumiem tego polskiego podejścia żeby robić klony, jak jest już ogólnoświatowy serwis. Tak czy siak, jest to społecznościówka dla ludzi czytających :)
Nie wszyscy znają barbarzyńskie języki ;)
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Cyber Killer »

Dzisiaj i nie znać angielskiego? Niedorzeczne, traciłoby się wtedy z 99% treści w internecie. Anyway, łatwiej i tak było się dogadać i zrobić tłumaczenie niż cały nowy serwis, bo baza książek sama się nie zapełni.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Odradzam morele.net

Post autor: Czak Noris »

Ta, bo wszyscy internauci to młodzi, wykształceni, z wielkich miast i angielski znają lepiej, niż polski ;)
Robienie serwisu od podstaw ma tę zaletę, że nie trzeba się z nikim dogadywać, nikogo o nic prosić, a potem taki serwis można sobie sprzedać za kilka baniek :D
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Odradzam morele.net

Post autor: aure »

Dawid pisze: 22 grudnia 2017, 16:00 Z tego, co napisała, to nie wysyłka, ale DOSTAWA miała być 21 grudnia.
Jak na mój gust to tak czy siak zbyt mały margines błędu w takim wypadku, poślizgi przed świętami się zdarzają notorycznie wszystkim sklepom/kurierom i z roku na rok jest coraz gorzej więc ja wolę zaoszczędzić sobie nerwów i zamówić odpowiednio wcześniej wszytko na czym mi zależy. Jak napisałem wcześniej oczywistym jest, że sklep zawinił nie informując o przesunięciu terminu realizacji zamówienia ale tak po prawdzie co to by zmieniło w tej sytuacji? A można było łatwo przewidzieć, że coś takiego może się przydarzyć i zaoszczędzić sobie z góry kłopotu wybierając innego dostawcę.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odradzam morele.net

Post autor: leżak »

Pomysł na prezent super.
Szkoda, że z wysyłką nie wyszło.

Czytnik zawsze noszę w torebce lub plecaku. Nie wyobrażam sobie bez niego życia.
Z uwagi na to, że mam go już ponad 5 lat, zaczynam się rozglądać za jakimś z podświetleniem.
Supersprawa!
ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”