3000

HollyBlue
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 7
Rejestracja: 26 grudnia 2014, 14:29

3000

Post autor: HollyBlue »

Trefl, "Adam and Eve in the Garden of Eden", Roelandt Jacobsz Savery
Obrazek
Wymęczyły mnie te puzzle niesamowicie. Jasny środek i niebo były jeszcze ok ale lewa strona to był koszmar, teraz już wiem że tak ciemne malarstwo jest nie dla mnie 8-)
Do tego puzzle trefla są nie najwyższej jakości, z wielu elementów miejscami poschodził mi nadruk (widać na zdjęciu na czarnej ramce), szczególnie kiepsko było kiedy jakiś puzzel trzeba było dopasować kilka razy. Wielokrotnie też zdarzało mi się mieć wątpliwości czy element jest dobrze dopasowany.


Castorland, Copy of Sunlight Sonata, Judy Gibson
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Układanie sonaty było ogromną przyjemnością, przynajmniej za pierwszym razem :D Niestety musiałam te puzzle układać po raz drugi po tym jak przy przekładaniu na drugą stronę zjechały na podłogę i rozsypały się na pojedyncze kawałeczki :evil:
Firma castorland jest jedną z moich ulubionych, puzzle dobrze do siebie pasują, nie mam wątpliwości czy dany element jest na swoim miejscu i trzymają się zupełnie dobrze (spokojnie można przesuwać większe kawałki), do tego super są te malutkie kawałeczki (3000 castorland mają mniejszą powierzchnie niż 2000 ravensburga).
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 3000

Post autor: leżak »

Całe szczęście Trefl zrezygnował już z tych koszmarnych ram wokół obrazów :twisted: Dlatego nie kupoałam od nich malarstwa. Jedyny raz to Mona Lisa, gdzie przy kupnie nie zauważyłam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HollyBlue”