Trefl 3000 Antyk

Awatar użytkownika
k4si4
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 536
Rejestracja: 29 grudnia 2014, 09:37
Lokalizacja: Orland Park

Trefl 3000 Antyk

Post autor: k4si4 »

Nie kupujcie tych puzzli :x Jestem potwornie rozczarowana. Mam nadzieję, że tylko moje pudełko było takim bublem. Pierwszy raz nacięłam się na trefla. Puzzle nie odzwierciedlają tego co jest na pudełku. Puzzle złożone z dwóch 1500 połączonych "do góry nogami". Ciemne elementy dopasowywałam względem kształtu z narożnika przeciwległego. Kształt puzzli po przekątnej był identyczny. Szkoda się o nich rozpisywać, wystarczy spojrzeć na zdjęcia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Napisałam dzisiaj do trefla. Widziałam, że odczytali wiadomość jak nic nie odpiszą będę wysyłać im chyba codziennie wiadomości :evil:
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Trefl 3000 Antyk

Post autor: leżak »

To jakaś masakra! Moje ostatnie 3000 z trefl miały gladko-szorstka powierzchnię. Zdecydowanie lepiej wychodzą im 1000.
Awatar użytkownika
k4si4
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 536
Rejestracja: 29 grudnia 2014, 09:37
Lokalizacja: Orland Park

Re: Trefl 3000 Antyk

Post autor: k4si4 »

Napisałam reklamacje do trefla. Zdeklarowali się przysłać mi nowe puzzle. Jak przesyłkę rzeczywiście dostanę opiszę przebieg sprawy w dziale ogólnym. Jestem skłonna nawet im przebaczyć :roll:
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Trefl 3000 Antyk

Post autor: crissy »

Kurczę, rzeczywiście jakieś takie podniszczone :( A z tą regularnością puzzli to nie wiem jak Wy to robicie... Ja nigdy nie potrafię odkryć żadnej zasady która rządziła się ich wycinaniem, a już na pewno nie w takim stopniu, żeby miało mi to pomóc/utrudnić zadanie :?
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Trefl 3000 Antyk

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Ja nic nie napiszę, żeby nie było, że uprawiam antytreflową krucjatę ;)
Ale współczuję :(
Ashika
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 10 czerwca 2015, 09:03

Re: Trefl 3000 Antyk

Post autor: Ashika »

Witam, jestem tu nowa, żeby nie zakładać nowego wątku o tej samej tematyce zdecydowałam się napisać tutaj.

Moja przygoda z układaniem puzzli od niedawna zaczęła się na nowo, w dzieciństwie bardzo lubiłam układać puzzle.

Puzzle Trefl Antyk 3000 dostałam na dzień dziecka, czyli w sumie układam je 10 dzień i mam ułożone nie wiele, jak dla mnie są dosyć skomplikowane. Mam największy problem z ułożeniem obramówki u samej góry - mam wrażenie że poprostu brakuje niektórych puzzli, ale to się okaże jak ułożę całość czy puzzle są kompletne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „K4si4”