1000 elementów

Raptiz
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 13:59

1000 elementów

Post autor: Raptiz »

Na pierwszy ogień posły puzzle z biedry WWF - wilki. jakoś puzzli dobra, nie ma na co narzekac ^^ srr że musicie obracać głowe ale to były pierwsze zdjęcia i nie pomyślałem by zrobić je w poziomie. Zreszta nie myślałem wtedy by umieszczać je na forum ;d Teraz będę zwracał uwagę

Obrazek

Następnie udało mi sie ułożyc z Trefla z serii Ogniem i Mieczem - Zagłobe ;D też dobre puzzle i nie ma sie do czego doczepić.
Tak wygląda pudełko. Z tyłu pudełka są też ciekawostki odnośnie filmu.

Obrazek

A tak ułożone puzzle

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2015, 21:13 przez Raptiz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 1000 elementów

Post autor: leżak »

Raptiz pisze:srr że musicie obracać głowe ale to były pierwsze zdjęcia i nie pomyślałem by zrobić je w poziomie.
Mam lekkiego laptopa to sobie odwrócę :lol:
Jak masz fotkę w pliku na kompie kliknij prawym przyciskiem i wybierz opcję "obróć zgodnie...", potem wrzucaj w celu uzyskania linka do zdjęcia na forum - będzie ok.

Moja siora też ma puzzle filmowe 1500 Trefla z Ogniem i mieczem, nigdy nie robiłam fotki. Kiedyś się za nie jeszcze raz zabiorę w celu ich uwiecznienia.
Raptiz
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 13:59

Re: 1000 elementów

Post autor: Raptiz »

heheh dzięki ;d nie wiedzialem ze tak sie da ^^ edytowałem post więc możecie być spokojni o wasze karki ^^
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 1000 elementów

Post autor: leżak »

Raptiz pisze:heheh dzięki ;d nie wiedzialem ze tak sie da ^^ edytowałem post więc możecie być spokojni o wasze karki ^^
No co Ty. Puzzlomaniacy są lepsi niż yogini. Przy układaniu puzzli takie pozy się nieraz przyjmuje, więc skręcenie karku nikomu by nie groziło :lol:
Ale dzięki!
Raptiz
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 13:59

Re: 1000 elementów

Post autor: Raptiz »

Pierwsze zdjęcia robione aparatem i już na bank przy nim zostanę. Przy kolejnych puzzlach bedę robił już zdjęcia jakis ciekawszych elementow obrazka jak to niektorzy na forum mają w zwyczaju ^^ a powiem, że będzie co fotografowac już niedlugo ;D Tak więc tym razem puzzle firmy Trefl ;] i myśle, że takie kolaze są fajne i będę więcej takich kupował. Uprzedzam pytanie, układa się je dość łatwo i przyjemnie. Na pewno są łatwiejsze niż wasgije :d

Do puzzli nie można sie przyczepic. Fajnie się nawzajem trzymają oraz są dość twarde co dla mnie też jest plusem ^^ Po prostu dobra jakość ;)

kolaż firmy Trefl z serii o miastach, 1000 elementów - Praga !

Obrazek
RH_plus
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 459
Rejestracja: 27 stycznia 2015, 00:39

Re: 1000 elementów

Post autor: RH_plus »

Świetna jakość nadruku w tym kolażu. Idealne do pracy z pudełkiem :lol:
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 1000 elementów

Post autor: leżak »

Fajnie wyglądalyby puzzle tylko z prezentowanym zegarem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Raptiz”