... geocaching

czyli Wasze hobby, pasje, przepisy na dobrze spędzony czas...
Tomasz.B
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 799
Rejestracja: 03 grudnia 2015, 11:24
Lokalizacja: Tarnów

... geocaching

Post autor: Tomasz.B »

Zabawa, o której pewnie każdy z Was kiedyś gdzieś słyszał, gdyż wzmianki od czasu do czasu pojawiają się w różnych mediach. Polecam jako całkiem dobry sposób na odkrywanie niezwykłych miejsc, o których nie mamy pojęcia, sposób na przełamanie własnych fobii, a przede wszystkim sposób na miłe spędzanie wolnego (o ile taki po puzzlach jeszcze został) czasu ;) Osobiście preferuję globalne wydanie pod szyldem geocaching.com (polecam geocaching.pl jako źródło informacji), gdzie występuję pod identycznym jak tu nickiem.
marteckam
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 108
Rejestracja: 06 stycznia 2016, 09:21

Re: ... geocaching

Post autor: marteckam »

W wakacje (a może wcześniej) na pewno spróbujemy. Syn ma już 4 lata więc myślę, że dla niego to też będzie frajda ;)
Ania
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 726
Rejestracja: 24 września 2015, 16:20

Re: ... geocaching

Post autor: Ania »

Nie mam konta na żadnym serwisie geo ani nie wpisuje się do logów. Zdarzało mi się bawić w znajdywanie skrytek :) W ten sposób poznawałam np. Łódź w której mieszkałam przez kilka miesięcy :)
Awatar użytkownika
tkaa85
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 268
Rejestracja: 24 sierpnia 2015, 22:07

Re: ... geocaching

Post autor: tkaa85 »

hej, masz wykupioną appke na telefon czy może korzystasz z jakiejś bezpłatnej?
pozdrawiam!
"Jeden raz przemówił Bóg a dwa razy to usłyszałem, że moc należy do Boga i że u Ciebie Panie jest łaska bo ty odpłacasz każdemu według uczynków jego" Psalm 62, 12
Tomasz.B
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 799
Rejestracja: 03 grudnia 2015, 11:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: ... geocaching

Post autor: Tomasz.B »

tkaa85 pisze:hej, masz wykupioną appke na telefon czy może korzystasz z jakiejś bezpłatnej?
pozdrawiam!
Kupiłem kiedyś Locus Pro, ale na codzień używam C:Geo zamiennie z ręcznym Garmin'em.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jeżeli nie puzzle to....”