Seriale

czyli Wasze hobby, pasje, przepisy na dobrze spędzony czas...
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: Seriale

Post autor: kallarepka » 19 gru 2017, 13:16

michael_s pisze:
19 gru 2017, 11:35
Ja oglądałem. Przerażająca wizja.
Zwłaszcza, że niepokojąco aktualna.
michael_s pisze:
19 gru 2017, 11:35
I genialna w swojej roli Elisabeth Moss.
To prawda. Dziewczyna ma niezłą passę. Mad men. Top of the lake. A teraz Opowieść podręcznej.

Awatar użytkownika
kallarepka

Post autor: kallarepka » 19 gru 2017, 13:17

Junka pisze:
19 gru 2017, 12:11
Ja czytałam książkę. Może się skuszę też na serial.
Skuś sie koniecznie. Przesłanie książki mistrzowsko oddane. A sam serial to kawał świetej sztuki.

Awatar użytkownika
Vicky

Post autor: Vicky » 12 sty 2018, 12:04

Hej Wam ;)
Dziś chciałbym zwrócić Waszą uwagę na względnie nowy amerykański serial pt. "The Sinner" (Grzesznica). Serial jest już nadawany przez polską stacje Canal +, a na pewno jak ktoś poszuka, można znaleźć cały sezon w sieci. Dotychczas obejrzałem pierwsze 2 odcinki. Jeszcze nie pokuszę się o jego ocenę, ale na już mogę napisać, że jest on na pewno ciekawy. Przyjemnie się ogląda, a fabuła od razu wciąga. W opisie widnieje gatunek: kryminalny thriller. Ale ja dorzuciłbym jeszcze określenie "z elementami obyczajowymi".
Główną rolę (tytułową grzesznicę :D ) zagrała Jessica Biel (kobieta bardzo ładna, ale aktorka moim zdaniem bardzo średnia). Drugą, istotną rolę - policjanta, zagrał Bill Pullman (też dość znana twarz, ale raczej drugiego planu). Reszta obsady to nieznane nazwiska i ich role są póki co słabo zarysowane. Może w trakcie kolejnych odcinków coś się jeszcze zmieni, ale jak na razie widać, że to właśnie na tych dwoje skupiać się będzie cała historia.

Serial jest krótki - liczy 8 odcinków, i to też jest moim zdaniem na plus. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jeżeli nie puzzle to....”