Programowanie

czyli Wasze hobby, pasje, przepisy na dobrze spędzony czas...
Awatar użytkownika
McHalt
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 25
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 14:06
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Programowanie

Post autor: McHalt »

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie na tym forum interesuje się programowaniem? ;)
Jeżeli tak to napiszcie w czym tam grzebiecie, dajcie link do githuba, jednym słowem poznajmy się ;)
Ja lubię klepać w PHP (wiem, żarciki o programistach PHP), ostatnio zacząłem pisać własny CMS. Githuba nie dam, bo jest on pusty - korzystam z prywatnych repo na BitBucket.
Tylko w 127.0.0.1 czuję się jak w domu
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Programowanie

Post autor: Cyber Killer »

Jest nas tu co najmniej kilku z branży IT, więc myślę że można powiedzieć że ktoś się znajdzie ;-).

Ja programistą nie jestem, ale znam coś około 5 języków (C++/Qt, PHP, Python, Bash, Lua, Windows Shell), a masę innych potrafię zrozumieć i analizować. Lubię hobbystycznie pisać gry komputerowe (do pogrania na Game Jolt) oraz raczkuję z fizycznym programowaniem na Raspberry Pi (filmiki na youtube) - chcę kiedyś zmontować autonomicznego robota jeżdżącego, mam też moją bibliotekę rozszerzającą python3-gpiozero o parę funkcji których mi brakowało (work in progress). Inne moje starsze projekty mam na mojej www, ale jest dość zakurzona, nieszczególnie warto się tym chwalić, feel free polookać jeśli chcesz.

Wszystko co piszę jest na wolnych licencjach (głównie GNU GPL), więc można kod patrzeć i wykorzystać (ale zgodnie z licencją, tzn również musi być otwarty).
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
McHalt
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 25
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 14:06
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Programowanie

Post autor: McHalt »

Na pierwszy rzut oka wygląda to ciekawie, na pewno w wolnej chwili bardziej się wgłębię ;)
Tylko w 127.0.0.1 czuję się jak w domu
Awatar użytkownika
Ronnessa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 128
Rejestracja: 02 sierpnia 2020, 14:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Programowanie

Post autor: Ronnessa »

Ja w listopadzie zaczęłam przygodę z frontendem. Wkręciłam się mocno i mam nadzieję, że uda mi się w przyszłości znaleźć pracę w IT :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jeżeli nie puzzle to....”