Cześć wszystkim!

kilka słów o sobie
madrugada
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa

Cześć wszystkim!

Post autor: madrugada »

Z puzzlami zaczęło się u mnie tak, że w jakąś majówkę czy inny długi weekend nudziliśmy się ze znajomymi i okazało się, że ktoś akurat miał w domu puzzle (1000 kawałków). Układaliśmy je chyba w 5 osób, przez wiele godzin, ale nie chcieliśmy dać za wygraną, i w końcu około 2 w nocy udało nam się skończyć. Spodobało nam się to i później jeszcze kilka razy spotkaliśmy się na układanie. Na urodziny dostałam wtedy od koleżanki puzzle 4000 elementów, które zaczęłyśmy układać we dwie, ale to zadanie nas przerosło i poddałyśmy się.

A teraz, z okazji kwarantanny i nudy wynikającej z siedzenia w domu pomyślałam o puzzlach i zamówiłam kilka pudełek (chociaż mam wrażenie, że cały naród tak pomyślał, biorąc pod uwagę ilość pozycji w sklepach internetowych oznaczonych jako "towar niedostępny"). Obecnie zmagam się z "Dziewczyną z perłą" z Trefla (1000), do tych czterotysięcznych nie mam jeszcze odwagi.

A na forum trafiłam wpisując w google "puzzle wymiana", bo pomyślałam, że co ja z tymi puzzlami później zrobię, jak już się skończy cała ta epidemia i wszystkie je ułożę – chciałam sprawdzić, czy w ogóle gdzieś, ktoś się bawi w wymienianie się puzzlami. I trafiłam tu, zaczęłam oglądać galerie i bardzo mi się spodobał pomysł dzielenia się swoim układaniem z innymi. Także proszę o utworzenie albumu również dla mnie :)

Awatar użytkownika
zagiel1984
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: zagiel1984 »

Witamy serdecznie :)

Awatar użytkownika
ira

Post autor: ira »

Cześć!
Miło się czyta Twoja historię. Baw się dobrze na forum. :D

Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Witam zatem na forum (w czasach zarazy) :)
Oto Twój album:
http://puzzleforum.pl/viewforum.php?f=614
Pozdrowienia.
Marcin.

edorka

Post autor: edorka »

Piękna droga do epidemii.... puzzlomaniackiej :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”