Witam puzzlomaniaków!

kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
choco.memory
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 02:31
Lokalizacja: Katowice

Witam puzzlomaniaków!

Post autor: choco.memory »

Witam Was wszystkich. Skoro jest taki wątek, to pozwólcie, ze sie przedstawię.
Wasze forum przeglądam już od jakiegoś czasu, kiedy to dostałam pierwsze puzzle i nie sądzilam jeszcze, że tak sie wkręcę:) ale po tych były kolejne i kolejne. Mam na to bardzo mało czasu, bo oprócz puzzli mam jeszcze 2 inne pasje: wspaniałą pracę (jestem neurologopedą) i cudownego psa (owczarka niemieckiego imieniem Mohito), na które poświęcam znaczną część dnia.
Dlatego zdarza się, że przez cały tydzień brak jest czasu, żeby przy puzzlach zasiąść:) wszystko idzie powoli i bez pospiechu, ale też o to chodzi, żeby odnaleźć przyjemność w chwilowym zwolnieniu codziennego życia-i chyba te momenty wyciszenia, skupienia i czasu dla siebie spowodowały moje małe puzzlouzależnienie.
Pozdrawiam Was wszystkich!
Awatar użytkownika
Mrs_Wayne
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 609
Rejestracja: 15 listopada 2017, 11:44
Lokalizacja: Bośnia i Hercegowina

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: Mrs_Wayne »

Witaj w naszym gronie :) jeśli chciałabyś pochwalić się swoją kolekcją puzzli to poproś administratora o założenie albumu.

Życzę Ci jak najwięcej wolnych chwil spędzonych przy puzzlach ;)
Awatar użytkownika
choco.memory
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 02:31
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: choco.memory »

Ciężko to nazwać kolekcją, bo akurat układam dopiero czwarte opakowanie. Ale kolejne już zamówione. Jak uloże jeszcze trochę, to sie przypomne, dzięki:)
D4MON
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 493
Rejestracja: 03 września 2017, 17:30

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: D4MON »

Witaj
Każdy zaczynał od pierwszych ułożonych puzzli,kolekcja zacznie się rozrastać i pochłaniać przestrzeń.Pies i rozsypane puzzle na jednym zdjęciu to może źle się skończyć :lol:
Posiadam: 277 pudełek 365480 elementów
Dotychczas ułożone: 28 obrazki 24490 elementów
Aktualnie układam: Trefl 1000 Pejzaż z wulkanem
Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1298
Rejestracja: 19 sierpnia 2015, 02:57
Lokalizacja: WAW/WRO

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: Dawid »

Witamy Ciebie i Mohito. Czasem układania się nie przejmuj - na tym forum znajdzie się być może kilka osób, które traktują układanie puzzli jak wyścigi, ale to mniejszość. Przyjemności trzeba celebrować 8-)
choco.memory pisze: 02 stycznia 2018, 15:08 Ciężko to nazwać kolekcją, bo akurat układam dopiero czwarte opakowanie. Ale kolejne już zamówione.
Jak ja się tu rejestrowałem, to miałem też ze cztery, a teraz... szkoda gadać. To forum niszczy każdego...
2015: 4 pudełka / 7500 el.
2016: 31 pudełek / 39528 el.
2017: 25 pudełek / 28670 el.
2018: 9 pudełek / 7000 el.
2019: 22 pudełek / 22315 el.
2020: 19 pudełek / 19700 el.
2023: 15 pudełek / 14328 el.
2024: 7 pudełek / 4599 el.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: leżak »

Witaj,
widzę, że na razie kolekcja nie liczy wielu pudełek, ale za to są to konkretne elementacje ;)
Dopiero zaczynasz układać to 13200, czy też układanka jest w pewnym stopniu zaawansowania?
Awatar użytkownika
madi9011
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 949
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:16
Lokalizacja: Jarosław / Przeworsk/Siennów
Kontakt:

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: madi9011 »

Ciężko to nazwać kolekcją, bo akurat układam dopiero czwarte opakowanie. Ale kolejne już zamówione.
Jak ja się tu rejestrowałem, to miałem też ze cztery, a teraz... szkoda gadać. To forum niszczy każdego...
u mnie odkąd zarejestrowałam się na forum to przybyło ponad 100 pudełek ;) z każdym dniem rośnie liczba pudełek które chętnie bym ułożyła ;)
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany"
...
obecnie zajmuje się dziećmi <3 syn21.05.2019 i córka 02.01.2021r <3 .... wrócę do Was ;)
Awatar użytkownika
choco.memory
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 02:31
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: choco.memory »

leżak pisze: 02 stycznia 2018, 17:14 Dopiero zaczynasz układać to 13200, czy też układanka jest w pewnym stopniu zaawansowania?
Zaczynam, mam 2/3 z pierwszej paczki. To pierwsze takie duże puzzle, dotychczas były 1000 x2, 3000 i teraz te.
D4MON pisze: 02 stycznia 2018, 16:07 Pies i rozsypane puzzle na jednym zdjęciu to może źle się skończyć :lol:
Pies grzecznie siedzi i obserwuje-tu nie ma obaw. Większym zagrożeniem jest mąż, ktory musi przekroczyć mój warsztat, żeby powiesić pranie. Wtedy się dopiero o puzzle martwię...

I przekonaliście mnie-bardzo proszę administratora o swój album:)
Awatar użytkownika
DeVire
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 783
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 20:39
Lokalizacja: Namysłów

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: DeVire »

U uuuuuuu
Witaj wśród nas :D
Mój to by tak nie wysiedział pewnie by mi wlazł w te puzzle bo jak to bawić się bez niego :mrgreen:
Może mąz Ci jakiś stolik na tą podłogę zrobi z płyty???
A i znajdź miejsce gdzie będziesz chować puzzle gdy dopadnie Cię gorączka zakupów :mrgreen:

Pozdrawiam
W.
"Skręć w lewo ,to drugie prawo"
Awatar użytkownika
yarkoos
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 495
Rejestracja: 14 sierpnia 2017, 01:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: yarkoos »

choco.memory pisze: 02 stycznia 2018, 14:52 Witam Was wszystkich. (...) oprócz puzzli mam jeszcze 2 inne pasje: wspaniałą pracę (jestem neurologopedą) i cudownego psa (owczarka niemieckiego imieniem Mohito), na które poświęcam znaczną część dnia.
Witaj na forum. Jak już było napisane - tu rzadko ktoś pogadania, wiele osób docenia przyjemność układania i nie przejmuje się, że ta przyjemność trwa dłużej.

Czytając Twoje przywitanie z rozrzewnieniem wspominam czasy, w trakcie których Mohito poświęcałem znaczną część dnia... To se, na szczęście, vrati.
I still play with cars and puzzles.
Marta_002
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 224
Rejestracja: 09 października 2017, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: Marta_002 »

Dawid pisze: 02 stycznia 2018, 16:43
choco.memory pisze: 02 stycznia 2018, 15:08 Ciężko to nazwać kolekcją, bo akurat układam dopiero czwarte opakowanie. Ale kolejne już zamówione.
Jak ja się tu rejestrowałem, to miałem też ze cztery, a teraz... szkoda gadać. To forum niszczy każdego...

Skąd ja to znam... forum zdecydowanie sprawia, że kolekcja każdego nowego forumowicza powiększa się w zastraszającym tempie :)
Awatar użytkownika
choco.memory
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 02:31
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: choco.memory »

DeVire pisze: 03 stycznia 2018, 06:44 U uuuuuuu
Witaj wśród nas :D
Mój to by tak nie wysiedział pewnie by mi wlazł w te puzzle bo jak to bawić się bez niego :mrgreen:
Próbował wejść w puzzle, ale tylko raz... Ukradzionego puzzla od razu wypluł :D . Teraz już wie, że do pokoju może wchodzić tylko do granicy puzzli. I często przychodzi, siada na swojej poduszce i patrzy jak układam. Fajne to:)
Czasem, jak mu się nudzi, podchodzi do granicy puzzli, patrzy zadziornym wzrokiem i przesuwa łapę bardzo blisko puzzli, aż mu nie fuknę... testuje mnie cwaniak :)
DeVire pisze: 03 stycznia 2018, 06:44 Może mąz Ci jakiś stolik na tą podłogę zrobi z płyty???
Mąż zacząłby wymyślać, że za dużo miejsca zajmie, zrobiłby mały stolik, bedzie mnie ograniczał... nie mogę sie tak załatwić. A tak, na ile podłoga szeroka.... :D
Marta_002 pisze: 03 stycznia 2018, 12:43 forum zdecydowanie sprawia, że kolekcja każdego nowego forumowicza powiększa się w zastraszającym tempie :)
To chyba też zależy od ilości czasu. Moje pierwsze puzzle dostalam na studiach na Święta. Ulożyłam w dwa dni, czułam sie jak dziecko. A potem praca, rodzina, przeprowadzka, pies... wyciągnęłam to pudełko kilka miesięcy temu. Układałam ponad miesiąc. Nadal umiem poczuć się jak dziecko, ale na te przyjemność mam znacznie mniej czasu. Więc i przyrost puzzli jest niezbyt duży.
Awatar użytkownika
DeVire
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 783
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 20:39
Lokalizacja: Namysłów

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: DeVire »

Przyrost puzzli będzie rósł proporcjonalnie do czasu spędzonego na forum :mrgreen:
"Skręć w lewo ,to drugie prawo"
DarkVeroni
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 732
Rejestracja: 24 stycznia 2015, 01:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: DarkVeroni »

Witaj! Witam pieseła :D moja ulubiona rasa Owczarek Niemiecki :D
pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: pchela »

Cześć :)

Ja też mam owczarka niemieckiego! :) Tyle, że mój jest na podwórku :)
Awatar użytkownika
qatro3
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 190
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 09:11
Lokalizacja: Chełm

Re: Witam puzzlomaniaków!

Post autor: qatro3 »

lepiej w puzzlach niż na podwórku, nie trzeba karmić, pilnować...hahaha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”