AHOJ :)

kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

Witam Was po czesku, niepiracku :D Nazywam się Andrea, mam 22 lata i mieszkam we Wrocławiu. Puzzle układałam już w dzieciństwie. Z braku egzemplarzy, niewiele tego było. Dopiero teraz do tego powróciłam, chyba pod wpływem nostalgii. Mam nadzieję, że będę dzielić z Wami pasję przez długi czas :) Chciałabym też ułożyć swoje pierwsze 3000 elementów oraz dzielić się postępami (Panie Adminie/ Panie Marcinie poproszę o album ;) ). Jak narazie zauważyłam, że wolę układać obrazy znanych artystów, ale również puzzle z bajkowymi postaciami. Oprócz puzzli lubię czytać książki, bawić się w postcrossing, ślęczyć nad zadaniami domowymi oraz przebywać na uczelni :D (Typowy kujon ze mnie). A i uwielbiam koty 8-) Trzymajcie się i užívejte si (bawcie się dobrze) :D
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: AHOJ :)

Post autor: Aśka300 »

Witaj Andrea :D Jestem bardzo ciekawa jakie (poza Dino ... chyba :roll: ) są czeskie firmy puzzlowe. I czy polskie Trefle i Castorlandy można kupić bez problemu w Czechach ;) Baw się z nami dobrze - cieszę się, że do nas dołączyłaś :)
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: AHOJ :)

Post autor: jagabaga »

Cirizrivii pisze: 19 lutego 2018, 22:36 i užívejte si (bawcie się dobrze) :D
Tutaj nie da się inaczej :D No po prostu SIĘ NIE DA! :o :mrgreen:
Witaj w naszym zabawowym gronie :)

PS. Pamiętam swoją przygodę z czeskim sklepem, w którym chciałam kupić puzzle. Korespondowałam z nimi, korzystając z translatora, który miałam w telefonie. Ja pisałam, oni odpowiadali. W pewnym momencie zachciało mi się pójść na skróty i skorzystałam z translatora Google :| . Niestety, odpowiedzi już się nie doczekałam... ;)
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: AHOJ :)

Post autor: Junka »

Witaj, super nick! :)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

Aśka300 pisze: 20 lutego 2018, 00:17 Witaj Andrea :D Jestem bardzo ciekawa jakie (poza Dino ... chyba :roll: ) są czeskie firmy puzzlowe. I czy polskie Trefle i Castorlandy można kupić bez problemu w Czechach ;) Baw się z nami dobrze - cieszę się, że do nas dołączyłaś :)
Hej, z czeskich firm puzzlowych istnieje jeszcze Zdeko (ale jest to po prostu Trefl i szczerze to nie wiem o co z tym chodzi, ponieważ podają go jako "Zdeko/Trefl") i Piatnik (widziałam zdjęcia miast czeskich i bardzo trudne wzory).
Natomiast polskie puzzle są jak najbardziej dostępne. Na stronach internetowych na pewno. Nie wiem jak w sklepach stacjonarnych.
I taka ciekawostka: chciałam dołączyć do czeskiego forum z puzzlami, ale niestety nie istnieje albo jest schowane w Google.

jagabaga pisze: 20 lutego 2018, 08:55
Cirizrivii pisze: 19 lutego 2018, 22:36 i užívejte si (bawcie się dobrze) :D
Tutaj nie da się inaczej :D No po prostu SIĘ NIE DA! :o :mrgreen:
Witaj w naszym zabawowym gronie :)

PS. Pamiętam swoją przygodę z czeskim sklepem, w którym chciałam kupić puzzle. Korespondowałam z nimi, korzystając z translatora, który miałam w telefonie. Ja pisałam, oni odpowiadali. W pewnym momencie zachciało mi się pójść na skróty i skorzystałam z translatora Google :| . Niestety, odpowiedzi już się nie doczekałam... ;)
Hej,
Przepraszam, ale: hahaha :lol: W tym momencie przed moimi oczami wyobraźni pojawiły się niezliczone możliwości w jaki sposób mogłaś ich obrazić lub też zmęczyć ;) Jeśli w dalszym ciągu chciałabyś się od nich coś dowiedzieć, mogę Ci w tym pomóc ;)
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: AHOJ :)

Post autor: jagabaga »

Cirizrivii pisze: 20 lutego 2018, 09:43
jagabaga pisze: 20 lutego 2018, 08:55 PS. Pamiętam swoją przygodę z czeskim sklepem, w którym chciałam kupić puzzle. Korespondowałam z nimi, korzystając z translatora, który miałam w telefonie. Ja pisałam, oni odpowiadali. W pewnym momencie zachciało mi się pójść na skróty i skorzystałam z translatora Google :| . Niestety, odpowiedzi już się nie doczekałam... ;)
Przepraszam, ale: hahaha :lol: W tym momencie przed moimi oczami wyobraźni pojawiły się niezliczone możliwości w jaki sposób mogłaś ich obrazić lub też zmęczyć ;) Jeśli w dalszym ciągu chciałabyś się od nich coś dowiedzieć, mogę Ci w tym pomóc ;)
Oj, o obrażeniu to mi nawet nie mów, bo wstyd mi za tego translatora, a konkretnie za mnie samą, że tak głupio poszłam na łatwiznę :oops: . Myślę jednak, że to bardziej był zlepek słów kupy-dupy się nie trzymających, aniżeli coś obraźliwego.

Dzięki za ofertę pomocy, ale te-tamte puzzle znalazłam w Polsce.

Jesteś Czeszką z krwi i kości :) ?
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

jagabaga pisze: 20 lutego 2018, 09:54 Oj, o obrażeniu to mi nawet nie mów, bo wstyd mi za tego translatora, a konkretnie za mnie samą, że tak głupio poszłam na łatwiznę :oops: . Myślę jednak, że to bardziej był zlepek słów kupy-dupy się nie trzymających, aniżeli coś obraźliwego.

Dzięki za ofertę pomocy, ale te-tamte puzzle znalazłam w Polsce.

Jesteś Czeszką z krwi i kości :) ?
"kupy-dupy się nie trzymających" :lol: świetne określenie :D
Za takim wzorem to i ja bym była skłonna jechać do Czech :o Nádherný (przepiękny)!
Nie, jestem Polką z rzadko spotykanym imieniem, która jest zafiksowana na punkcie języka czeskiego ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: AHOJ :)

Post autor: Aśka300 »

Cirizrivii pisze: 20 lutego 2018, 09:43
Aśka300 pisze: 20 lutego 2018, 00:17 Witaj Andrea :D Jestem bardzo ciekawa jakie (poza Dino ... chyba :roll: ) są czeskie firmy puzzlowe. I czy polskie Trefle i Castorlandy można kupić bez problemu w Czechach ;) Baw się z nami dobrze - cieszę się, że do nas dołączyłaś :)
Hej, z czeskich firm puzzlowych istnieje jeszcze Zdeko (ale jest to po prostu Trefl i szczerze to nie wiem o co z tym chodzi, ponieważ podają go jako "Zdeko/Trefl") i Piatnik (widziałam zdjęcia miast czeskich i bardzo trudne wzory).
Natomiast polskie puzzle są jak najbardziej dostępne. Na stronach internetowych na pewno. Nie wiem jak w sklepach stacjonarnych.
I taka ciekawostka: chciałam dołączyć do czeskiego forum z puzzlami, ale niestety nie istnieje albo jest schowane w Google.
Mam jeden egzemplarz puzzli Dino (z lat 2000-2002), dostałam go w średniej szkole i sądzę, że był kupiony w polskim sklepie ;)
A o czeskie forum puzzlowe miałam się pytać - jeśli nie ma takiego, to może kiedyś powstanie ;)
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5335
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: AHOJ :)

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Witaj Andreo :)
Zapraszam do Twojego albumu:
viewforum.php?f=441
Łączę pozdrowienia.
Marcin.
Awatar użytkownika
keto81
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 440
Rejestracja: 27 grudnia 2017, 15:08
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: keto81 »

Cześć Andrea :).
Pozdrawiam
Artur

Dotychczas ułożone: 21 604 elementów.
Awatar użytkownika
Pawel
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 94
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 23:01

Re: AHOJ :)

Post autor: Pawel »

Cześć. Skoro tak lubisz język czeski (i Czechy zapewne też) to powiem, że w dzieciństwie moim idolem był Krecik. :)
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

Pawel pisze: 20 lutego 2018, 15:49 Cześć. Skoro tak lubisz język czeski (i Czechy zapewne też) to powiem, że w dzieciństwie moim idolem był Krecik. :)
Hej, a moim paradoksalnie Sąsiedzi :D Byli oni trochę jak uosobienie mojego ojca z sąsiadem :lol:
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

Aśka300 pisze: 20 lutego 2018, 10:20
Cirizrivii pisze: 20 lutego 2018, 09:43
Aśka300 pisze: 20 lutego 2018, 00:17 Witaj Andrea :D Jestem bardzo ciekawa jakie (poza Dino ... chyba :roll: ) są czeskie firmy puzzlowe. I czy polskie Trefle i Castorlandy można kupić bez problemu w Czechach ;) Baw się z nami dobrze - cieszę się, że do nas dołączyłaś :)
Hej, z czeskich firm puzzlowych istnieje jeszcze Zdeko (ale jest to po prostu Trefl i szczerze to nie wiem o co z tym chodzi, ponieważ podają go jako "Zdeko/Trefl") i Piatnik (widziałam zdjęcia miast czeskich i bardzo trudne wzory).
Natomiast polskie puzzle są jak najbardziej dostępne. Na stronach internetowych na pewno. Nie wiem jak w sklepach stacjonarnych.
I taka ciekawostka: chciałam dołączyć do czeskiego forum z puzzlami, ale niestety nie istnieje albo jest schowane w Google.
Mam jeden egzemplarz puzzli Dino (z lat 2000-2002), dostałam go w średniej szkole i sądzę, że był kupiony w polskim sklepie ;)
A o czeskie forum puzzlowe miałam się pytać - jeśli nie ma takiego, to może kiedyś powstanie ;)
A pamiętasz może wzór tych puzzli? Był to krecik czy coś innego?
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

keto81 pisze: 20 lutego 2018, 12:19 Cześć Andrea :).
Hej,
Czy dobrze widzę pochodzisz z Krasnegostawu? :roll:
Awatar użytkownika
keto81
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 440
Rejestracja: 27 grudnia 2017, 15:08
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: keto81 »

Cirizrivii pisze: 20 lutego 2018, 17:32
keto81 pisze: 20 lutego 2018, 12:19 Cześć Andrea :).
Hej,
Czy dobrze widzę pochodzisz z Krasnegostawu? :roll:
Tak :)
Pozdrawiam
Artur

Dotychczas ułożone: 21 604 elementów.
Awatar użytkownika
pumatti
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 448
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:28
Lokalizacja: okolice Łodzi

Re: AHOJ :)

Post autor: pumatti »

Cześć Andrea :)
Witaj w klubie :D
Aktualnie układam: CLEMENTONI 13200 - Christian Riese Lassen, Lahaina Visions
viewtopic.php?f=427&t=8982
grojec1
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 193
Rejestracja: 21 grudnia 2017, 23:04
Lokalizacja: na południu, tam gdzie robią dobre piwo

Re: AHOJ :)

Post autor: grojec1 »

Witamy i baw się dobrze, na Forum i podczas ukladania !!
pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: AHOJ :)

Post autor: pchela »

Cześć :) Baw się dobrze i dużo układaj! :)

Co prawda czeskiego nie znam, ale uwielbiam Pragę :)
Awatar użytkownika
alpenliebe
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 243
Rejestracja: 12 października 2016, 13:25
Lokalizacja: Bydgoszcz/Berlin

Re: AHOJ :)

Post autor: alpenliebe »

Cirizrivii pisze: 20 lutego 2018, 10:16 Nie, jestem Polką z rzadko spotykanym imieniem, która jest zafiksowana na punkcie języka czeskiego ;)
To jest nas dwie :)
'Find what you love and the let it kill you, cause there is no other way.'
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

alpenliebe pisze: 06 marca 2018, 14:38
Cirizrivii pisze: 20 lutego 2018, 10:16 Nie, jestem Polką z rzadko spotykanym imieniem, która jest zafiksowana na punkcie języka czeskiego ;)
To jest nas dwie :)
W sensie? Masz rzadko spotykane imię czy lubisz bardzo język czeski czy obie opcje? :D
Awatar użytkownika
alpenliebe
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 243
Rejestracja: 12 października 2016, 13:25
Lokalizacja: Bydgoszcz/Berlin

Re: AHOJ :)

Post autor: alpenliebe »

Katarzyna jestem ;) Kocham czeski i Czechow :D Moze sobie kiedys pokecame :)
'Find what you love and the let it kill you, cause there is no other way.'
WiesławA
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 200
Rejestracja: 30 grudnia 2017, 22:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: AHOJ :)

Post autor: WiesławA »

Cirizrivii pisze: 19 lutego 2018, 22:36 Witam Was po czesku, niepiracku :D Nazywam się Andrea, mam 22 lata i mieszkam we Wrocławiu. Puzzle układałam już w dzieciństwie. Z braku egzemplarzy, niewiele tego było. Dopiero teraz do tego powróciłam, chyba pod wpływem nostalgii. Mam nadzieję, że będę dzielić z Wami pasję przez długi czas :) Chciałabym też ułożyć swoje pierwsze 3000 elementów oraz dzielić się postępami (Panie Adminie/ Panie Marcinie poproszę o album ;) ). Jak narazie zauważyłam, że wolę układać obrazy znanych artystów, ale również puzzle z bajkowymi postaciami. Oprócz puzzli lubię czytać książki, bawić się w postcrossing, ślęczyć nad zadaniami domowymi oraz przebywać na uczelni :D (Typowy kujon ze mnie). A i uwielbiam koty 8-) Trzymajcie się i užívejte si (bawcie się dobrze) :D
Witaj na sympatycznym forum.

Lubię Czeszki/Czechow.
Sporo chodziłam po czeskich górach, wędrowałam na piechotę i jeździłam stopem, podwozili mnie samochodami zdziwieni że starsza pani tak wędruje. Bardzo mili ludzie.
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: AHOJ :)

Post autor: Cirizrivii »

WiesławA pisze: 06 marca 2018, 21:20
Witaj na sympatycznym forum.

Lubię Czeszki/Czechow.
Sporo chodziłam po czeskich górach, wędrowałam na piechotę i jeździłam stopem, podwozili mnie samochodami zdziwieni że starsza pani tak wędruje. Bardzo mili ludzie.
Z tym "mili" mogłabym się sprzeczać, ale oczywiście nie chcę szufladkować wszystkich Czechów. Nie będę od nich gorsza ;)
Widzę, że jesteś z Wrocławia. Nie wiem czy wiesz o "Czeskim z pianką". Jeśli chciałabyś sobie posłuchać Czechów lub ludzi próbujących rozmawiać po czesku, zapraszam ;) W każdy ostatni wtorek miesiąca "u augusta" na nasypie ;)
Awatar użytkownika
alpenliebe
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 243
Rejestracja: 12 października 2016, 13:25
Lokalizacja: Bydgoszcz/Berlin

Re: AHOJ :)

Post autor: alpenliebe »

Czesi, z ktorymi pracuje sa najmilszymi ludzmi jakich znam! Uwielbiam ich normalnie :)
'Find what you love and the let it kill you, cause there is no other way.'
WiesławA
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 200
Rejestracja: 30 grudnia 2017, 22:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: AHOJ :)

Post autor: WiesławA »

Cirizrivii pisze: 07 marca 2018, 17:40
WiesławA pisze: 06 marca 2018, 21:20
Witaj na sympatycznym forum.

Lubię Czeszki/Czechow.
Sporo chodziłam po czeskich górach, wędrowałam na piechotę i jeździłam stopem, podwozili mnie samochodami zdziwieni że starsza pani tak wędruje. Bardzo mili ludzie.
Z tym "mili" mogłabym się sprzeczać, ale oczywiście nie chcę szufladkować wszystkich Czechów. Nie będę od nich gorsza ;)
Widzę, że jesteś z Wrocławia. Nie wiem czy wiesz o "Czeskim z pianką". Jeśli chciałabyś sobie posłuchać Czechów lub ludzi próbujących rozmawiać po czesku, zapraszam ;) W każdy ostatni wtorek miesiąca "u augusta" na nasypie ;)
Dziękuję za zaproszenie, może kiedyś wpadnę.
Ja spotykałam miłych, więc tak ich oceniam.
Sikoreczka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 marca 2018, 17:05
Lokalizacja: Kończyce Małe
Kontakt:

Re: AHOJ :)

Post autor: Sikoreczka »

Powitać serdecznie.
Jeśli o Czechy chodzi, to mieszkam obok. :) sąsiaduję z nimi bo mieszkam pod samą granicą Polsko-czeską. :) pozdrawiam.
Zapraszamy na nasze blogi:
http://titmouse-family.blogspot.com
https://puzzelkowydom.blogspot.com
W 2018 roku ułożyliśmy już:
3x500 puzzli -firma Trefl.
1x1000 puzzli-firma Trefl
Łącznie ułożyliśmy:2500.
Obecnie układamy:
Awatar użytkownika
Majgra
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 27
Rejestracja: 02 stycznia 2020, 18:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: AHOJ :)

Post autor: Majgra »

Pozdrawiam ja też z Wrocławia !
Majgra Wrocław
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”