Hola!

kilka słów o sobie
Aleksandrowska
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 18
Rejestracja: 15 maja 2018, 13:57
Lokalizacja: Łódź

Hola!

Post autor: Aleksandrowska »

Witam wszystkich :)
25-latka, puzzlami interesuję się od 4 lat. Układam je w każdej wolnej chwili: przed pracą, po pracy, czekając aż makaron się zagotuje... czyli zawsze :)
Moją dosyć kosztowną przypadłością jest to, że nigdy nie układam tych samych puzzli 2 razy. Kolekcja rośnie i rośnie, a ja jak zwykle nie mam co układać :D
Jedyne puzzle na których poległam to głupie 1000 elementów Impossible Nemo. Ułożyłam już wszystkie puzzle z oferty Impossible, ale Nemo mnie pokonał. Obecnie układam puzzle 2000 Beksińskego. Nigdy nie układam puzzli mniejszych niż 1000el, idealne puzzle to >3000el.
Zbieram fundusze na 13.200 Nowy York, a w przyszłości (gdy dorobimy się osobnego pokoju do układania puzzli :D) mam w planach 32000 Widok na Manhattan.

PS Proszę administratora o założenie albumu :)
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 14:50 przez Aleksandrowska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hola!

Post autor: chrumcia91 »

Witaj :D
u mnie z układaniem jest identycznej -w każdej mozliwej chwili :D
Mam 13 200 Dolomity za sobą, Orkiestra czeka a Nowy Jork tez mi sie marzy i widzialam nawet za 200 zł dzisiaj w necie najtansza oferte, ale ze orkiestre kupilam dopiero co to musze sie wstrzymac :lol:
Też nie ukladam ponizej 1000 - baardzo rzadko, tez ukladam tylko raz, tez mnie Nemo pokonały, ale zamierzam do nich wrócić (ukladalam Minionki i Tsum Tsum, w domu mam Emoji i Trolle bede miała)
3000 są idealne w ukladaniu
jak ułoże to sprzedaje lub wymieniam a i tak mam ponad 50 pudełek w domu :lol:
Czekam z niecierpliwością na Twój album, chętnie zobacze co układasz :)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Hola!

Post autor: Aśka300 »

Witaj na forum - ja również najczęściej układam puzzle w przedziale 1000-3000 elementów, ale zdarzają się też 500, a niedawno kupiłam dwa pudełka po 4000. Czasem zdarza mi się układać to samo opakowanie po raz kolejny, ale dotyczy to tylko pudełek zakupionych do 2016 roku. Odkąd jestem zarejestrowana na tym forum każde nowo kupione pudełko układam tylko raz i najczęściej potem sprzedaję. Ja też bardzo lubię układać - nie robię tego jednak przez cały czas, tylko fazami :lol: Najczęściej po dwumiesięcznym ciągłym układaniu jest miesiąc, dwa przerwy ;) Jestem ciekawa Twojego układania i Twoich układanek - tego czy "przegonisz" :P Chrumcię bo jeżeli widziałaś jej album, to wiesz, że jest maszynką do układania puzzli :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 19:06 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawel
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 94
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 23:01

Re: Hola!

Post autor: Pawel »

Cześć. Witamy w naszym gronie. Ja również nie układam tych samych puzzli ponownie, ale głównie dlatego, że po ułożeniu po prostu je sklejam. :)
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Hola!

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Witam serdecznie Olu i zapraszam:
viewforum.php?f=471
Pozdrawiam, Marcin.
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Hola!

Post autor: jagabaga »

Hola Ola! :D Fajnie, że tu trafiłaś, bo będzie jeden album więcej do podziwiania :)
PS. Ja już nie będę ryzykować układania puzzli, gdy makaron się gotuje! Makaron wykipiał! :lol: Co prawda puzzlom nic się nie stało, ale zamiast "po makaronie" układać puzzle, miałam do wypucowania kuchenkę :evil:
Awatar użytkownika
pumatti
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 448
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:28
Lokalizacja: okolice Łodzi

Re: Hola!

Post autor: pumatti »

Cześć, Fajnie znów zobaczyć kogoś pozytywnie zakręconego ze swoich okolic. :)
Chętnie zobaczę co układasz. :shock:
Baw się dobrze i szykuj oddzielny pokój na puzzle i to duży, bo niedługo będzie ci potrzebny. :lol:
Aktualnie układam: CLEMENTONI 13200 - Christian Riese Lassen, Lahaina Visions
viewtopic.php?f=427&t=8982
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”