Tomek - narty, puzzle, film, muzyka, rower, gry, podróże, technologia i hipnoza

kilka słów o sobie
khaleb87
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa

Tomek - narty, puzzle, film, muzyka, rower, gry, podróże, technologia i hipnoza

Post autor: khaleb87 » 23 lip 2018, 21:32

Cześć wszystkim,

Mam na imię Tomek, a moje zainteresowania mocno ogólnikowo w temacie - kolejność przypadkowa. Na codzień pracuje od wielu lat w korpo w Krakowie i tu można mnie najprędzej spotkać.
Cenie u ludzi szczerość, otwartość umysłu, zaradność i pozytywne nastawienie. Lubie otaczać się ludźmi którzy wierzą w siebie. Przyciągają mnie fraktale.
Jak chodzi o temat wiodący na tym forum to jako dziecko zacząłem i zakończyłem dość szybko swoją przygodę z puzzlami (gdzieś w wieku 10-12 lat). 2 lata temu zrobiłem come back i ułożyłem 1k, a w zeszły weekend 5k, teraz poluje na coś powyżej 9k.
A poza tym jestem za uwolnieniem krasnali ogrodowych :)

pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi.

Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: Tomek - narty, puzzle, film, muzyka, rower, gry, podróże, technologia i hipnoza

Post autor: chrumcia91 » 23 lip 2018, 22:10

narty!!!
Dla mnie narty są na pierwszym miejscu w moim życiu :D a zaraz po nich puzzle :P i często bywam pod Krakowem :D
Witaj na forum :D

Awatar użytkownika
Cyber Killer
Kontakt:

Re: Tomek - narty, puzzle, film, muzyka, rower, gry, podróże, technologia i hipnoza

Post autor: Cyber Killer » 24 lip 2018, 7:44

Cześć, witam na forum
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.

Awatar użytkownika
Junka

Post autor: Junka » 24 lip 2018, 8:33

Cześć :) Ciekawa jestem co z pozycji ponad 9k wybierzesz :)
Ostatnio ułożone: Tygrys 1000: viewtopic.php?f=226&t=6589&p=75465#p75465

Awatar użytkownika
chrumcia91

Post autor: chrumcia91 » 24 lip 2018, 9:28

a ja jeszcze jestem ciekawa gdzie na narty jeździsz i czy jeździsz na jakieś zawody moze? :)

khaleb87

Post autor: khaleb87 » 24 lip 2018, 19:22

puzzle chciałbym te:
https://allegro.pl/ravensburger-17824-p ... 51385.html
idealnie pasują na ścianę w sypialni, na przeciwko łóżka - idealna na dobry początek dnia :)
Jedynie martwi mnie to ze nie chcą mi powiedzieć czy są do nich plakaty do układania, bo bez tego chyba będzie słabo. Tak btw układa ktoś puzzle bez patrzenia na plakat? Pomijając Wasgij oczywiście.

Jeśli chodzi o narty to jednak głównie jeżdżę za granicą Włochy/Austria/Francja (tym razem kolejnosc nie przypadkowa :)) na tygodniowe wyjazdy, a krótsze tj całodniowe to narazie tylko Słowacja, na Kasprowy szkoda mi czasu na te kolejki i ceny. Poza tym popołudniowe wyjazdy Kasina, Myślenice i na rozpoczęcie sezonu Białka raz w roku :) Ostatnio Sylwestra spedzam w Krynicy i tam tez jezdze, ogolnie wiecej wyciągów zwiedziłem zagranicą niż w Polsce. Jeżdże rekreacyjnie, wiec na zawodach mi nieszczególnie zależy, ale raz w roku jeżdże każdego roku na trzydniowy wyjazd w Polsce w bardzo okazyjniej cenie i właśnie wtedy biorę udział w zawodach ale bez zbytnich sukcesów póki co - wole doskonalić jazdę poza trasami.
Czy na zdjęciu z awataru to Ty?

Awatar użytkownika
chrumcia91

Post autor: chrumcia91 » 24 lip 2018, 22:44

Te 18 000 chetnie bym tez ulozyla i patrzę na tą aukcję bo cena super - tak tam jest plakat :)
Przynajmniej powinien być :lol:
Co do nart to dla mnie kolejnośc podobna z tymże we Francji nie byłam, byłam latem i mnie zniechęcili. Ze względu na odleglosc tez nie chce mi sie jechac..
Włochy i Austria wystarczą w zupelności :P
Póki co udaje mi się 2 razy w roku (grudzień i marzec) jeździć do Austrii czy Włoch na tydzien, a w Polsce od wielu lat do Szczyrku jezdze przynajmniej raz w roku na okolo tydzien. W Myślenicach byłam w tym roku poraz pierwszy i bardzo fajny stok! Szkoda tylko ze zaplecza nie ma porządnego...Do Harbutowic planuję się wybrac przyszłej zimy.
A tak to co weekend na zawody smigam to tu to tam :P
głównie Family Cup, ale inne puchary rowniez jak mi miejsce i czas podpasują :P
Mam chłopaka pod Mogilanami więc jak do niego jeżdzę to czasem jakiś wypad na narty robimy :)

Tak, na zdjęciu to ja :P

khaleb87

Post autor: khaleb87 » 24 lip 2018, 23:02

czyzbys tez je licytowala? :)
Wlasnie napisali mi ze sa w worku ale juz o plakacie twierdza ze niemaja tego jak sprawdzic.
We Francji bylem na nartach 2 razy i juz niemam ochoty tam wiecej jechac :P chyba ze na ta impreze: https://www.youtube.com/watch?v=Pugkad5yPSE :D Zdecydowanie wole Włochy i tamtejszych otwarych ludzi. Widac podobnie celujemy w wyjazdy, z tym ze my raczej w styczniu i w kwietniu.
W harbutowicach bylem raz ale uczyc kogos wiec dla mnie nic specjalnego, a w Szczyrku nigdy nie bylem chociaz z roku na rok chce sie wybrac, w tym roku znajomi byli i pozytywne wrazenia przywiezli wiec mysle ze w zblizajacym sie sezonie tam sie zjawie. A na popoludniowe wyjazdy nie oczekuje od stoku zaplecza tylko takiego ktory dobrze pcha oraz niema kolejek :P wole jezdzic niz siedziec w knajpie. W tym roku rekord jaki zrobilismy ze znajomymi w Saalbach to ok 60km samych zjazdów, takze nawet nie bylo czasu zajrzec do knajpy.
Patrzac na tego awatara niemozna odniesc innego wrazenia ze ma sie do czynienia z profesjonalistka - zawodnicza pozycja pelna geba :P preferujesz zawody gigantem czy slalomem?

Awatar użytkownika
chrumcia91

Post autor: chrumcia91 » 25 lip 2018, 8:40

Gigant, slalomu nigdy nie miałam okazji jeździć. Na stałe mieszkam na Mazurach. Mamy tu parę stoków ale slalomow nikt nie ustawia, tylko giganty :-P

Też wolę jeździć jak siedzieć na kanapie,chociaż czasem chwilę można odpocząć

W grudniu do Mayrhofen się poraz pierwszy wybieram :-)

Jeszcze nie licytuje, ale jak cena niebędzie wygorowana to kto wie. :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”