Witajcie

kilka słów o sobie
Diablolis
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 16
Rejestracja: 15 października 2018, 11:03

Witajcie

Post autor: Diablolis »

Witam wszystkich ;)

Nie będę nikogo zanudzał wstępami bo i tak to pewnie nikogo nie interesuje dlatego w skrócie proszę o założenie albumu.

Pozdro
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Witajcie

Post autor: jagabaga »

Diablolis pisze: 15 października 2018, 11:07 Nie będę nikogo zanudzał wstępami bo i tak to pewnie nikogo nie interesuje dlatego w skrócie proszę o założenie albumu.
Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo się mylisz! ;) Założę się, że nie tylko mnie interesuje, kim jest, skąd przybywa i dokąd zmierza ktoś, kto skrywa się pod "diabelsko-chytrym" nickiem :lol:. NAWIJAJ! :)
Diablolis
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 16
Rejestracja: 15 października 2018, 11:03

Re: Witajcie

Post autor: Diablolis »

jagabaga pisze: 15 października 2018, 11:14
Diablolis pisze: 15 października 2018, 11:07 Nie będę nikogo zanudzał wstępami bo i tak to pewnie nikogo nie interesuje dlatego w skrócie proszę o założenie albumu.
Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo się mylisz! ;) Założę się, że nie tylko mnie interesuje, kim jest, skąd przybywa i dokąd zmierza ktoś, kto skrywa się pod "diabelsko-chytrym" nickiem :lol:. NAWIJAJ! :)
No dobra, jestem osobą której mówią, że zachowuję się jak małe dziecko gdy układam puzzle. Pasuje ? :lol:
Aby uprzedzić twoje następne pytanie odpowiadam: "Czy małe dziecko potrafi ułożyć kilkutysięczną elementację ?" - zapewne są takie przypadki ale to pewnie promil całej populacji
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Witajcie

Post autor: jagabaga »

Diablolis pisze: 15 października 2018, 11:38 jestem osobą której mówią, że zachowuję się jak małe dziecko gdy układam puzzle. Pasuje ? :lol:
Aby uprzedzić twoje następne pytanie odpowiadam: "Czy małe dziecko potrafi ułożyć kilkutysięczną elementację ?" - zapewne są takie przypadki ale to pewnie promil całej populacji
Czy pasuje? Sama nie wiem... Co prawda już wiem, kim "chytry diabeł" jest, ale na podstawie Twojej odpowiedzi nie potrafię jednoznacznie stwierdzić, czy "kilkutysięczna elementacja" to kraina, z której przybywasz, czy ta, do której zmierzasz... :?: :P :lol:

PS. Z jagą NIE babą lekko nie jest :lol:.
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5335
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Witajcie

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Witam i zapraszam:
viewforum.php?f=494
Baw się dobrze na forum ;)
Marcin.
Diablolis
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 16
Rejestracja: 15 października 2018, 11:03

Re: Witajcie

Post autor: Diablolis »

Marcin S. Puzzler pisze: 15 października 2018, 18:35 Witam i zapraszam:
viewforum.php?f=494
Baw się dobrze na forum ;)
Marcin.
Dzięki, powoli będę uzupełniał swój album o swój stracony czas na puzzle :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”