Pałac Linderhof [2000 Trefl]

Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Pałac Linderhof [2000 Trefl]

Post autor: Dawid » 15 wrz 2015, 22:03

Leżały sobie u mnie takie puzzle, które kupiłem ładnych parę lat temu i najpierw długo się zbierałem, żeby je ułożyć, a jak już zacząłem i nawet ułożyłem znaczną część (może nawet więcej niż połowę), to któregoś pięknego dnia mój niezastąpiony kot rozwalił mi je w drobny mak goniąc jakiegoś owada. Nie chciało mi się już przywracać ich do używalności, więc wrzuciłem jak leci do pudła i czekały na lepsze czasy.
No, ale że pozostało z tyłu głowy, że na półce leżą nieukończone puzzle... ;)
Po wyjęciu z pudełka kilka "obszarów" (łącznie może 200 puzzli) trzymało się jeszcze, dlatego zacząłem od nich, a nie tradycyjnie od ramek - chyba pierwszy raz w życiu. W sumie tak też się da układać, ale lubię jednak ograniczyć sobie przestrzeń na starcie.
Generalnie puzzle przyjemniejsze, niż je zapamiętałem. Wiadomo - Trefl, więc cudów się nie ma co spodziewać, ale jak na tę firmę nie ma tragedii i obrazek na żywo też prezentuje się całkiem nieźle.

Zdjęcia tym razem robione golarką elektryczną...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
leżak

Re: Pałac Linderhof [2000 Trefl]

Post autor: leżak » 16 wrz 2015, 22:00

Fajnie u kogoś zobaczyć skończone :D

Sama nie kupiłabym sobie - nie lubię ludzi na puzzlach, i mam taką dziwną tendencję, że unikam układania "pionowych" obrazków (normalnie unikam jak ognia, chociaż zdarzają się wyjątki jeżeli chodzi o puzzle humorystyczne lub malarstwo) :geek:

Arczi
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa

Post autor: Arczi » 21 wrz 2015, 23:00

Efekt końcowy wygląda super :)
Lubię oglądać takie zdjęcia gdzie na kolejnym jest ułożone więcej elementów, ciekawa historyjka z tego wychodzi :D

herma

Post autor: herma » 10 cze 2016, 0:16

Efekt końcowy jest super :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dawid”