Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Podział wg tematyki, ilości elementów, autorów. Ogólne dyskusje o puzzlach. Pytania, porady i nowości.
Awatar użytkownika
pumatti
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 448
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:28
Lokalizacja: okolice Łodzi

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: pumatti »

Puzzle REWELACJA :o

Gratulacje :)
Aktualnie układam: CLEMENTONI 13200 - Christian Riese Lassen, Lahaina Visions
viewtopic.php?f=427&t=8982
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: boni19 »

Ja to bym chętnie ułożyła puzzle związane z Władcą Pierścieni albo Hobbitem. Nie kadry z filmu (chyba, że jakieś fajne, a nie kolaż postaci), ale np. mapę Śródziemia, piękną grafikę Rivendell, kontrakt Bilba, ilustracje Alana Lee do wydania WP i innych dzieł Tolkiena. Raczej mogę sobie pomarzyć, ewentualnie sama sobie zamówić takie cuś.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: fanpuzzli »

boni19 pisze: 27 grudnia 2018, 17:42 Ja to bym chętnie ułożyła puzzle związane z Władcą Pierścieni albo Hobbitem. Nie kadry z filmu (chyba, że jakieś fajne, a nie kolaż postaci), ale np. mapę Śródziemia, piękną grafikę Rivendell, kontrakt Bilba, ilustracje Alana Lee do wydania WP i innych dzieł Tolkiena. Raczej mogę sobie pomarzyć, ewentualnie sama sobie zamówić takie cuś.
a widziałaś te https://www.olx.pl/oferta/puzzle-niespr ... 5e17aeed02 ? :)
a tutaj niestety postacie z filmu ale jako Yin i yang :) https://www.olx.pl/oferta/puzzle-niespr ... c1a3abf07a
ale oba nie sprawdzone :( i nie wiem jak z kompletnością :roll:
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: boni19 »

fanpuzzli pisze:
boni19 pisze: 27 grudnia 2018, 17:42 Ja to bym chętnie ułożyła puzzle związane z Władcą Pierścieni albo Hobbitem. Nie kadry z filmu (chyba, że jakieś fajne, a nie kolaż postaci), ale np. mapę Śródziemia, piękną grafikę Rivendell, kontrakt Bilba, ilustracje Alana Lee do wydania WP i innych dzieł Tolkiena. Raczej mogę sobie pomarzyć, ewentualnie sama sobie zamówić takie cuś.
a widziałaś te https://www.olx.pl/oferta/puzzle-niespr ... 5e17aeed02 ? :)
a tutaj niestety postacie z filmu ale jako Yin i yang :) https://www.olx.pl/oferta/puzzle-niespr ... c1a3abf07a
ale oba nie sprawdzone :( i nie wiem jak z kompletnością :roll:
Nie, ale te pierwsze dość ciekawe. Z tym, że dalej nie to, co mi się marzy [emoji16]
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: szu »

jagabaga pisze: 16 maja 2018, 13:42 W miniony piątek w „Godzinie prawdy” w radiowej Trójce (ktoś też słuchał? ;)) Michał Olszański rozmawiał z Wojciechem Brewką – z wykształcenia prawnikiem, z zamiłowania malarzem, który dla malarstwa porzucił świat prawniczy. Zobaczyłam w necie jego obrazy i oniemiałam z zachwytu na widok niektórych :D. Są takie optymistyczne, że uśmiech sam rozbłyska w głowie, gdy się na nie patrzy :D :D . Idealnie nadają się na puzzle. O Boziu, tak bardzo chciałabym mieć kilka obrazów Brewki w wersji puzzlowej :). W wydaniu Castorlanda, oczywiście :D
jagabaga pisze: 17 maja 2018, 13:15 Niebawem napiszę do Castora :). Bo niby dlaczego nasz rodzimy producent puzzli nie mógłby wydać malarstwa naszego rodzimego artysty ;). Robili to już i to z całkiem niezłym powodzeniem. A prace grafików-malarzy są o niebo ładniejsze niż prace grafików komputerowych. Pewnie również droższe w zakupie praw autorskich, ale myślę, że klient - mimo wszystko - chętniej zapłaci za malarstwo niż za "komputerówkę" ;).
Jaga tak mi się przypomniało :D napisałaś? Odpisali Ci coś w ogóle?
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: jagabaga »

szu pisze: 25 stycznia 2019, 11:26
jagabaga pisze: 16 maja 2018, 13:42 W miniony piątek w „Godzinie prawdy” w radiowej Trójce (ktoś też słuchał? ;)) Michał Olszański rozmawiał z Wojciechem Brewką – z wykształcenia prawnikiem, z zamiłowania malarzem, który dla malarstwa porzucił świat prawniczy. Zobaczyłam w necie jego obrazy i oniemiałam z zachwytu na widok niektórych :D. Są takie optymistyczne, że uśmiech sam rozbłyska w głowie, gdy się na nie patrzy :D :D . Idealnie nadają się na puzzle. O Boziu, tak bardzo chciałabym mieć kilka obrazów Brewki w wersji puzzlowej :). W wydaniu Castorlanda, oczywiście :D
jagabaga pisze: 17 maja 2018, 13:15 Niebawem napiszę do Castora :). Bo niby dlaczego nasz rodzimy producent puzzli nie mógłby wydać malarstwa naszego rodzimego artysty ;). Robili to już i to z całkiem niezłym powodzeniem. A prace grafików-malarzy są o niebo ładniejsze niż prace grafików komputerowych. Pewnie również droższe w zakupie praw autorskich, ale myślę, że klient - mimo wszystko - chętniej zapłaci za malarstwo niż za "komputerówkę" ;).
Jaga tak mi się przypomniało :D napisałaś? Odpisali Ci coś w ogóle?
Jasne, że napisałam :). Otrzymałam odpowiedź:

"Witam

Szanowna Pani bardzo dziękujemy za propozycję i sugestię wysłane przez Panią. Na ten moment nie możemy jednoznacznie udzielić odpowiedzi na zadane pytania. Jest to bardzo interesujący temat nad którym musimy się zapoznać z całym portfolio autora i sprawdzić możliwości technologiczne wyprodukowania puzzli z grafika W. Brewki .

pozdrawiam,
Paweł Kozera
Biuro Obsługi Klienta
"

Jako że ta odpowiedź to takie "zamydlenie oczu", po pewnym czasie poprosiłam o świeże informacje, jak sprawy się maja, ale moje zapytanie pozostało już bez odpowiedzi :|. Zatem: dostałam jasną odpowiedź, gdzie Castor ma sugestie z rynku.
Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: fanpuzzli »

to powiem, że i tak jestem pełna podziwu, że wysilili się na jakąkolwiek odpowiedź, moje wszystkie maile z zapytaniami pozostawały bez odpowiedzi :cry:
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Cyber Killer »

Dokładnie tak samo miałem - podesłałem im kiedyś porfolio innego grafika, który wg mnie ma fajne obrazki i zero odpowiedzi.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: jagabaga »

Hehe, przed chwilą wysłałam Re do Castora z zapytaniem, czy po ponad pół roku coś w tym temacie drgnęło na plus :P. Co mi szkodziło...? :P
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Junka »

Faktycznie dla Castora jak znalazł :D
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: boni19 »

W ogóle szkoda, że przedstawiciele rodzimych firm nie śledzą (a może śledzą, tylko nie wyciągają wniosków) takich tematów na forum, jak to robią chociażby przedstawiciele słowackiego sklepu. Przecież tu mają kopalnię pomysłów i jasno wyłożony target, bez specjalnej komplikacji i burzy mózgów wśród marketingowców.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Cyber Killer »

I źle i jednocześnie dobrze. Przewijało sie już w tym wątku, że hardcore puzzlowcy mają inne gusta niż mainstream, a choćby każdy tu na forum kupował nowe puzzle co tydzień to będzie z tego za mało dochodu żeby utrzymać choćby jednego producenta puzzli.

Jak to traktuję że fajnie jest pomarzyć, a jak bardzo nie będę mógł przeżyć braku puzzli z jakimś obrazkiem to jest prezentyna. ;-)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: boni19 »

No tak, racja. Z tym, że zawsze jest takie coś jak limited collection. To mógłby być dobry pomysł na ukłon w stronę klientów hardcorowych, jak to nazwałeś :) Nawet w małych nakładach, żeby koszty praw autorskich nie były aż tak wysokie. No ale fakt, zawsze jest Prezentyna :D
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Madzia3478
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 473
Rejestracja: 04 marca 2018, 11:31
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Madzia3478 »

Ja jako fanka F1 chętnie ułożyłabym puzzle związane z tą tematyką. Widziałam w sieci, że Ravensburger zrobił puzzle z Sebastianem Vettelem, ale jego akurat nie lubię. Szkoda, że tylko z nim, bo w podobnym klimacie z innym, dobrym kierowcą bym ułożyła i powiesiła.
Może teraz jak Robert wraca do F1 coś się pojawi :D
Jeszcze coś oryginalnego z Titaniciem by się przydało.
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: szu »

Co do castora to mi się marzy żeby wrócili jeszcze do obrazów Iriny Karkabi i całej serii z kochankami. To cudo jest teraz moją największą puzzlową chorobą :roll:
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: boni19 »

Ja bym jeszcze chętnie ułożyła coś z twórczości Wojciecha Siudmaka. Chodzi to za mną i chodzi i chyba sama będę musiała w tym kierunku podziałać :)
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: UncleLion »

A z kolei ja chętnie ułożyłbym coś stworzonego przez Vincenta Dutrait. To ilustrator głównie kojarzony z grami planszowymi. Ma niesamowicie charakterystyczną kreskę, gdy widzę okładkę gry, którą ilustrował prawie zawsze mogę powiedzieć, że to akurat on :)
Stylem nieco przypomina mi kreskówki "było sobie życie".

W jego przypadku chciałbym aby stworzył coś specjalnie pod puzzle. Z gier nie da się łatwo przełożyć jego grafik. Ale zerknijcie chociażby na te:

Jaipur w jego cyfrowej implementacji:
Obrazek

To z kolei komponenty gry Lewis i Clarke:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
XeniaRodefsky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 605
Rejestracja: 05 sierpnia 2016, 15:08
Lokalizacja: Łomianki

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: XeniaRodefsky »

Ja z kolei zainspirowana ułożonym niedawno treflowym Elvisem z Empik-u i mając właśnie na warsztacie Marilyn Monroe zamarzyłam sobie jeszcze, żeby ułożyć Elizabeth Taylor z Kleopatry czy Sophię Loren, Clinta Eastwooda, Michaela Douglasa lub Harrisona Forda w najsłynniejszych rolach; gdybym dłużej pomyślała, to pewnie by się i więcej tego znalazło, jakiś Bogart czy ktoś. Takie kadry z nimi z ich starszych filmów.
jask0l
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 28 marca 2018, 21:52

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: jask0l »

kallarepka pisze: 29 września 2015, 19:29 Tomasza Sętowskiego

Obrazek
A propos surrealizmu magicznego, czy widziałeś może takie coś?
https://www.facebook.com/woodenboardproject

Szkoda że tylko 1000 elementów, ale wygląda nieźle:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4447686780

Swoją drogą wie ktoś może jak to jest ze zrobieniem takich puzzli na własny użytek, trzeba pisac do autora o zgodę skoro grafika jest w necie?
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3511
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: kallarepka »

jask0l pisze: 27 maja 2019, 13:07 A propos surrealizmu magicznego, czy widziałeś może takie coś?
https://www.facebook.com/woodenboardproject

Szkoda że tylko 1000 elementów, ale wygląda nieźle:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4447686780

Swoją drogą wie ktoś może jak to jest ze zrobieniem takich puzzli na własny użytek, trzeba pisac do autora o zgodę skoro grafika jest w necie?
Wow!! Rewelacja!!! Że też czasami na takie perełki można trafić. Dzięki!
Wydaje mi się, że na własny użytek nie musisz uzyskiwać zgody autora. Ale nie jestem specjalistką od prawa autorskiego.

Szkoda, że ceny jeszcze wyższe niż w przypadku Beksińskiego.
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: szu »

O kurcze, genialne :o szkoda tylko, że cena lekko zaporowa. One są drewniane? Czy tylko z nazwy producenta ;)
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Daff »

Też myślałam o zamówieniu, ale nie ma zdjęć w odpowiedniej rozdzielczości :cry: Te dostępne puzzle nie zachwyciły mnie aż tak, żeby wydawać tyle kasy. Wolałabym za tę cenę 2 obrazy Beksińskiego ;)
Awatar użytkownika
Canuck
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 266
Rejestracja: 02 listopada 2019, 06:44

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Canuck »

Najbardziej lubię puzzle "malowane" czyli przedstawiające prace jakiegoś artysty, z podpisem. I takie chciałbym widzieć na półkach częściej, z większym wyborem. Chciałbym też, aby znalazł się producent puzzli, który postawiłby na PLAKATY FILMOWE. Do tej pory widziałem same kolaże; zebrane miniaturki. Każdy ma swój ulubiony film, czy nie byłoby frajdy ze złożenia oryginalnego plakatu np. "Terminatora" albo "Batmana"? Poniżej zestawienie posterów z których każdy mógłby być puzzlami.
plakaty.jpg
Pierwszy Kinkade!
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Vicky »

Ależ często same plakaty filmowe to takie właśnie kolaże kadrów z filmu. :D
Poza tym problem z tego typu puzzlami opiera się w głównej mierze na licencji. No i oczywiście sporych kosztach.
Awatar użytkownika
Adriashi
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 17
Rejestracja: 22 listopada 2019, 09:59

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Adriashi »

Jedną z wersji Gwiaździstej Nocy Van Gogh'a.

Ta wygląda super:) :
https://www.amazon.com/Children-Puzzle- ... s&sr=1-122
Załączniki
gogh.jpg
"Day after day, the love turns gray
Like the skin of the dying man"
Pink Floyd
Awatar użytkownika
Canuck
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 266
Rejestracja: 02 listopada 2019, 06:44

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Canuck »

Vicky pisze: 23 listopada 2019, 16:57 Ależ często same plakaty filmowe to takie właśnie kolaże kadrów z filmu. :D
Poza tym problem z tego typu puzzlami opiera się w głównej mierze na licencji. No i oczywiście sporych kosztach.
Nie zawsze. Przynajmniej nie te, które pokazałem. Rzecz w tym, że producenci dają na jedne puzzle kilkanaście miniaturowych plakatów z różnych filmów. Wolałbym jeden.

Co do licencji i kosztów, zgoda. Ale tak wszędzie jest; puzzle z Myszką Miki nie wyjdą bez zgody Disneya.


Kolejny, moim zdaniem dobry pomysł na puzzle to okładki komisów; Marvela, DC i innych serii.
Pierwszy Kinkade!
Awatar użytkownika
Filomena79
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 259
Rejestracja: 09 stycznia 2020, 15:11
Lokalizacja: Libiąż/Małopolska zach.

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Filomena79 »

boni19 pisze: 25 stycznia 2019, 21:12 Ja bym jeszcze chętnie ułożyła coś z twórczości Wojciecha Siudmaka. Chodzi to za mną i chodzi i chyba sama będę musiała w tym kierunku podziałać :)
Również chętnie ułożyłabym Siudmaka. I Sętowskiego, i cudownego Rafała Olbińskiego..
Może pisanie do firm puzzlowych to jest jakiś sposób?...
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2665
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Nisia »

Jakiś czas temu na grupie fejsbookowej był chyba ktoś z firmy Castorland i wypytywał o to, co ludzie z chęcią by widzieli jako nowe wzory na puzzlach. Wygląda na to, że spora część wciąż lubi układać widoki, bo sporo było takich głosów. Do tego polskie bajki oraz obrazy, ale starszych malarzy jak Matejko. O tych co Wy piszecie chyba nikt nie wspomniał.
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: UncleLion »

Nisia pisze: 26 stycznia 2020, 11:06 Jakiś czas temu na grupie fejsbookowej był chyba ktoś z firmy Castorland i wypytywał o to, co ludzie z chęcią by widzieli jako nowe wzory na puzzlach. Wygląda na to, że spora część wciąż lubi układać widoki, bo sporo było takich głosów. Do tego polskie bajki oraz obrazy, ale starszych malarzy jak Matejko. O tych co Wy piszecie chyba nikt nie wspomniał.
Trzeba było podlinkować mu post na forum ;)
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2665
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co chcielibyście ułożyć? czyli jakie puzzle byście najchętniej zobaczyli na półkach

Post autor: Nisia »

UncleLion pisze: 27 stycznia 2020, 18:54
Nisia pisze: 26 stycznia 2020, 11:06 Jakiś czas temu na grupie fejsbookowej był chyba ktoś z firmy Castorland i wypytywał o to, co ludzie z chęcią by widzieli jako nowe wzory na puzzlach. Wygląda na to, że spora część wciąż lubi układać widoki, bo sporo było takich głosów. Do tego polskie bajki oraz obrazy, ale starszych malarzy jak Matejko. O tych co Wy piszecie chyba nikt nie wspomniał.
Trzeba było podlinkować mu post na forum ;)
Chyba nie widziałam wtedy tego wątku, ale głowy nie dam sobie uciąć :P
Ale task, to byłby dobry pomysł :/
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puzzle - dział ogólny”