Światowe Dni Puzzli 2018 - World Puzzle Days 2018 (WPD 2018)

Filmy, artykuły i inne ciekawostki na temat puzzli.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Kontakt:

Re: Światowe Dni Puzzli 2018 - World Puzzle Days 2018 (WPD 2018)

Post autor: Cyber Killer » 10 lis 2017, 7:02

Tutaj grochówka jest w formie dość szczegółowych statystyk kto, co i ile układał. Serio fajnie się to przegląda.

Fizyczne "nagrody" jak grochówka, są łatwe do rozdania jak wszyscy uczestnicy są pod ręką. A kiedy mowa o rozesłaniu tego po świecie to policz sobie wysyłkę razy 300 osób, każda rzędu 15€, to już wychodzi więcej niż całe wpisowe, a jeszcze nie masz ujętego kosztu tych "drobiazgów".
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.

pchela
Drug stopień puzzlomaniactwa

Post autor: pchela » 17 lis 2017, 18:53

Moja rejestracja cały czas czeka, ale śledząc grupę na FB raz statystyki, zauważyłam, że niektórzy w exelu Guntera w zakładce: "All player" mają już podaną liczbę elementacji oraz level. Czy to oznacza, że przed rozpoczęciem WPD można zdobywać punkty etc? Bo ja rozumiałam, że dopiero po rozpoczęciu akcji wszystko jest liczone.

I trochę zgłupiałam :)

Marcin pomożesz? Wyjaśnisz? Może w takim razie powinnam już się rejestrować i jakoś zacząć zdobywać punkty? :)

Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator

Post autor: Marcin S. Puzzler » 17 lis 2017, 19:30

pchela pisze:
17 lis 2017, 18:53
Moja rejestracja cały czas czeka, ale śledząc grupę na FB raz statystyki, zauważyłam, że niektórzy w exelu Guntera w zakładce: "All player" mają już podaną liczbę elementacji oraz level. Czy to oznacza, że przed rozpoczęciem WPD można zdobywać punkty etc? Bo ja rozumiałam, że dopiero po rozpoczęciu akcji wszystko jest liczone.

I trochę zgłupiałam :)

Marcin pomożesz? Wyjaśnisz? Może w takim razie powinnam już się rejestrować i jakoś zacząć zdobywać punkty? :)
Ze statystykami Gunthera jest niestety pewien kłopot - w pewnym momencie przestają być jasne i czytelne ;)

Lista. o której piszesz, robi się już lekko zakręcona :?
Z tego co sprawdziłem, te dane to forma testu, który Gunther w jakimś tam celu przeprowadza.
WPD na pewno startują dopiero 01-01-2018 i od tej daty liczone są wszystkie układanki.

Ponownie zapraszam osoby, które mają kłopot z rejestracją (najlepiej poprzez PW).

pchela

Post autor: pchela » 17 lis 2017, 21:01

Dziękuję :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki”