Castorland 1000 Still Life With Violin and Painting

Awatar użytkownika
klipol
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Castorland 1000 Still Life With Violin and Painting

Post autor: klipol » 02 sty 2018, 17:35

Pierwszy obraz w tym roku. Poszło dość gładko ;)

ObrazekStill life with by klipol klipol, on Flickr

ObrazekStill 2 by klipol klipol, on Flickr
....

Awatar użytkownika
Mrs_Wayne

Re: Castorland 1000 Still Life With Violin and Painting

Post autor: Mrs_Wayne » 02 sty 2018, 18:29

Podoba mi się taki muzyczny akcent, szukałam jakiegoś ciekawego wzoru z pianinem bądź fortepianem, ale jakoś nie znalazłam...
Ładnie się prezentują :)

Ann999

Post autor: Ann999 » 02 sty 2018, 21:30

bardzo ładny wzór :)
Puzzle w 2017 roku: 34 obrazy, 36727 elementów
Puzzle w 2018 roku: 19 obrazów, 21975 elementów

Awatar użytkownika
leżak

Post autor: leżak » 05 sty 2018, 19:55

Nawet niezła kompozycja.
Skrzypce tak szlachetnie wyglądają.

pchela

Post autor: pchela » 10 sty 2018, 15:33

Ładne :)

Będziesz sprzedawał? Wieszał? Widziałabym je na ścianie w salonie :)

Awatar użytkownika
Marzena

Post autor: Marzena » 16 sty 2018, 12:38

Pierwszy raz widzę ten wzór i trafia w mój gust :)

Awatar użytkownika
Aśka300

Post autor: Aśka300 » 16 sty 2018, 12:52

Marzena pisze:
16 sty 2018, 12:38
Marzenko, polecam Ci obejrzeć katalog na stronie https://www.castorland.pl/. A może już oglądałaś ;) Ja czasem oglądam puzzle na tej stronie bo Castorland uaktualnia swoją ofertę na bieżąco ;) Na stronach Trefla, Clementoni, Ravensburgera też oglądam wzory choć w przypadku tych producentów nie ma tak częstych nowości, jak u Castorlanda :)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2018, 18:46 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aśka300

Post autor: Aśka300 » 16 sty 2018, 13:29

Aśka300 pisze:
16 sty 2018, 12:52
Marzena pisze:
16 sty 2018, 12:38
Marzenko, polecam Ci obejrzeć katalog na stronie https://www.castorland.pl/. A może już oglądałaś ;) Ja czasem oglądam puzzle na tej stronie bo Castorland uaktualnia swoją ofertę na bieżąco ;) Na stronach Trefla, Clementoni, Ravensburgera też oglądam wzory choć w przypadku tych producentów nie ma tak częstych nowości, jak u Castorlanda :)
Ale kupować te wzory to u Castorlanda na stronie nie polecam. W Internecie jest sporo sklepów oferujących te puzzle o wiele taniej. Najbardziej jestem przekonana do księgarni internetowej Rema, ponieważ ma bardzo duży wybór puzzli Castorland. Ma też dość tanią opcję wysyłki - paczkę w Ruchu za 4.99. W tej księgarni, jak zaobserwowałam ceny tych puzzli w wersji 1k są ogólnie po ponad 17 zł, z tym że jak kliknie się na dane puzzle wyskakuje cena 17,70 i informacja, że produkt jest obniżony około 25%. W tej chwili te procentowe obniżki na puzzle Castorland wahają się na poziomie 23-25%. Jak sądzę, ponieważ już to obserwowałam, niedługo puzzle te będą obniżone w Remie na poziomie 35-40% i wtedy cena 1k będzie wynosić trochę ponad 16 zł. Analogicznie będzie z każdą inną elementacją. Tak więc szczerze polecam obejrzenie najpierw strony Castorlanda, a jak się coś spodoba :lol: to wejście na stronę https://www.rema.com.pl/ i sprawdzanie... kiedy będzie minus 35-40% przy puzzlach. Lepszych cen tam nie zaobserwowałam. Obniżka do minus 35-40% zdarza się tam od czasu do czasu. Trzeba sprawdzać ;) W Remie można kupić raczej wszystkie dostępne obecnie na stronie producenta puzzle Castorland - czasem jakiś wzór jest wyprzedywany, ale niedługo znowu się pojawia, chyba, że jest to jakiś wzór, który firma wycofała z produkcji. W Remie jest również bogata oferta puzzli Clementoni, obniżanych na tych samych zasadach, co Castorland.
Czasem zdarzy się, że jakiś inny sklep internetowy sprzedaje puzzle taniej niż w Remie. Wtedy trzeba raczej sprawdzić koszty dostawy bo często jest tak, że są one o wiele wyższe, niż 4.99 oferowane za paczkę w Ruchu w Remie. Wczoraj to zaobserwowałam. Sprawdzałam puzzle, które mi się podobają - w Remie chwilowo ich nie ma, a w innej mało znanej księgarni internetowej były w dość niskiej cenie. Tylko opcja wysyłki była o wiele droższa.
Jest jeszcze sklep https://aros.pl/. Cena wysyłki paczki w Ruchu jest tam niższa niż w Remie. Ale puzzle są tam droższe. Jednak czasami też je obniżają. I w arosie sprzedają sporo puzzli Trefl, których w Remie nie ma. W arosie widziałam czasem puzzle Heye, Piatnik i innych mniej znanych firm.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klipol”