puzzle-mania.pl?

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Vicky »

Cyber Killer pisze: 11 maja 2018, 21:56 No tak, to mam na myśli. Przewalutowanie to różnica poniżej 5 zł, a pobranie nawet po samej polsce to dodatkowe 15 zł, wolę nie myśleć jak z za granicy.
Napisałem powyżej. Podano mi informację, że koszt takiej pobraniowej przesyłki wyniósł by 29 zł. W Polsce za samego kuriera (typowy kurier, lub pocztowy) to również koszt od 14 do 18 zł. Za pobranie dycha więcej. Więc te 10 zł, to nie jest jakaś tragedia. A masz przesyłkę z zagranicy pod nos.
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: michael_s »

Ponia pisze: 11 maja 2018, 14:11 A swoją drogą ktoś wie ile waży Life educi?
11,5 kg
Posiadam: 73 pudełka, 588700 elementów
Dotychczas ułożone: 36 obrazków, 214700 elementów
Aktualnie układam: Ravensburger 18000 Skylines of the World http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=124&t=5953
MKI-Miro
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 13
Rejestracja: 02 kwietnia 2018, 23:40

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: MKI-Miro »

Dear All

1. We have made action for shipping price from 26 zl to 13 zl.

2. We are looking for someone who can fix our translations to Polish on our site. (Of course not for free)

3. Is there any brand that you are missing on our page?

4. Do you have any advice what to improve?

Thanks!
Ann999
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2846
Rejestracja: 25 kwietnia 2017, 15:29
Lokalizacja: Warszawa / Powiat Warszawski Zachodni

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Ann999 »

MKI-Miro pisze: 30 września 2018, 15:12 Dear All

1. We have made action for shipping price from 26 zl to 13 zl.

2. We are looking for someone who can fix our translations to Polish on our site. (Of course not for free)

3. Is there any brand that you are missing on our page?

4. Do you have any advice what to improve?

Thanks!
Hi,
I can go through your translation and fix it. Let me know if you like it and how we could organize it.

For improvements you can fix filtering by author as second filter after choosing brand. It does not work :(
Puzzle w 2017-2020 roku: 147 obrazów, 161 353 elementy
Puzzle w 2021 roku: 6 obrazów, 3800 elementów
Puzzle w 2022 roku: 8 obrazów, 6800 elementów
Puzzle w 2023 roku: 23 obrazów, 21782 elementy
Puzzle w 2024 roku: 5 obrazów, 5500 elementów
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: jagabaga »

Dorzucam sklepowi kolejne plusy :). Poprosiłam ich o pośrednictwo w zakupie puzzli ze słowackiego sklepu i oni się zgodzili, choć prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się pozytywnej odpowiedzi :). Koszty przesyłki z tamtego sklepu bezpośrednio do Polski były 2 razy takie, jak cena puzzli, więc pomimo że chciałam mieć te puzzelki w swojej kolekcji, to z powodu kosztów przesyłki nie kupiłabym ich. Znajomych tudzież "znajomych znajomych" w Słowacji nie mam. Zrezygnowana pomyślałam jeszcze o puzzle-mania.pl. Napisałam do nich na zasadzie: A co mi szkodzi spróbować?, a tu taka niespodzianka :o :mrgreen:! Bardzo sympatyczni ludzie tam pracują :D.
Awatar użytkownika
Wujo
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 193
Rejestracja: 26 stycznia 2018, 13:18

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Wujo »

Wybór też mają ciekawy, włączając w to wzory, które już trudno dostać. Niestety ceny europejskie.
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 »

jagabaga pisze: 31 października 2018, 09:25 Dorzucam sklepowi kolejne plusy :). Poprosiłam ich o pośrednictwo w zakupie puzzli ze słowackiego sklepu i oni się zgodzili, choć prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się pozytywnej odpowiedzi :). Koszty przesyłki z tamtego sklepu bezpośrednio do Polski były 2 razy takie, jak cena puzzli, więc pomimo że chciałam mieć te puzzelki w swojej kolekcji, to z powodu kosztów przesyłki nie kupiłabym ich. Znajomych tudzież "znajomych znajomych" w Słowacji nie mam. Zrezygnowana pomyślałam jeszcze o puzzle-mania.pl. Napisałam do nich na zasadzie: A co mi szkodzi spróbować?, a tu taka niespodzianka :o :mrgreen:! Bardzo sympatyczni ludzie tam pracują :D.
Z ciekawości zapytam, po jakiemu do nich pisałaś? Jak z nimi koresponduje po polsku to używają translatora i czasami piszą takie bzdury, że tylko się uśmiać :D Chyba zacznę pisać po angielsku :D
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: jagabaga »

Pisałam po polsku, ale po pierwszym elaboracie, w którym wywnętrzyłam, o co mi chodzi, postawilam na bardzo prosty język ;), bo bez tego z pośrednictwa byłyby nici. I odniosłam wrażenie, że korespondowałam z co najmniej dwoma osobami, bo część odpowiedzi otrzymywałam ładne, skladne i z "polskimi literami", a część była pisana łamaną polszczyzną.

PS. Co do translatora, to kiedyś korespondowałam z czeskim sklepem. Gdy pisałam, korzystajac ze słownika, dostawałam odpowiedzi. Natomiast gdy chcialam sobie ułatwić i użyłam translatora google, więcej odpowiedzi się nie doczekałam... Nie mam pojęcia, co tak naprawdę do nich "napisałam" :oops: :lol: I od tej pory postanowiłam, że nigdy więcej translatora w korespondencji!!
abee
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 934
Rejestracja: 18 września 2015, 23:57

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: abee »

jagabaga pisze: 31 października 2018, 22:23 PS. Co do translatora, to kiedyś korespondowałam z czeskim sklepem. Gdy pisałam, korzystajac ze słownika, dostawałam odpowiedzi. Natomiast gdy chcialam sobie ułatwić i użyłam translatora google, więcej odpowiedzi się nie doczekałam... Nie mam pojęcia, co tak naprawdę do nich "napisałam" :oops: :lol: I od tej pory postanowiłam, że nigdy więcej translatora w korespondencji!!
Ja do nich napisałam po polsku i po angielsku - dostałam to co chciałam bez problemu.
ps. co do google translatora - nie polecam. Nigdy nie korzystałam, ale kolega korzystał, żeby napisać tekst po ang. Jak dostałam ten "wytwór" to mimo, że wiedziałam o czym miał być tekst i co w nim miało być - nic z tego nie rozumiałam.
MKI-Miro
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 13
Rejestracja: 02 kwietnia 2018, 23:40

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: MKI-Miro »

Dear All

We are sorry but we currently dont have native native Polish speaker. We plan to hire someone but first we need to get more orders from Poland to be able to pay this person.

Anyway I hope we can understand each other and we can deliver all puzzle you want :)
Awatar użytkownika
Katerinas
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 169
Rejestracja: 27 grudnia 2018, 16:52
Lokalizacja: ... gdzieś w Puszczy Kampinoskiej ;)
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Katerinas »

Ja właśnie ostatnio kupiłam w sklepie puzzle-mania.pl

Ceny samych puzzli całkiem ok. A co najważniejsze dla mnie, dużo fajnych wzorów i producentów puzzli, których nie znalazłam w polskich sklepach internetowych. Przesyłka kosztowała 26 zł. Przysłali szybko jak na przesyłkę ze Słowacji (było to bodajże 6 dni), zapłaciłam na poczcie.

Ja jestem bardzo zadowolona. :)
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 »

Katerinas pisze:Ja właśnie ostatnio kupiłam w sklepie puzzle-mania.pl

Ceny samych puzzli całkiem ok. A co najważniejsze dla mnie, dużo fajnych wzorów i producentów puzzli, których nie znalazłam w polskich sklepach internetowych. Przesyłka kosztowała 26 zł. Przysłali szybko jak na przesyłkę ze Słowacji (było to bodajże 6 dni), zapłaciłam na poczcie.

Ja jestem bardzo zadowolona. :)
26? Znowu podrożała? W listopadzie i grudniu płaciłam 13zł.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Mikson
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 428
Rejestracja: 02 października 2018, 14:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Mikson »

Ja zamawiałam u nich jakoś na początku grudnia, za przesyłkę płaciłam 19 zł. Puzzle zamówiłam bodajże w sobotę, w poniedziałek wysłali, a w środę paczka była już u mnie :D Niestety puzzle zapakowali tylko w folię, przez co puzzle nabawiły się wgnieceń w kilku miejscach :|
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 »

Mikson pisze:Ja zamawiałam u nich jakoś na początku grudnia, za przesyłkę płaciłam 19 zł. Puzzle zamówiłam bodajże w sobotę, w poniedziałek wysłali, a w środę paczka była już u mnie :D Niestety puzzle zapakowali tylko w folię, przez co puzzle nabawiły się wgnieceń w kilku miejscach :|
Jescze inna cena. Może dlatego, że Twoje rozkosze sobie trochę ważyły [emoji16] Niestety chociaż sklep fajny, pakują fatalnie. Też dostałam uszkodzone puzzle przez źle pakowanie.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Daff »

Czy ktoś wie co się stało z tym sklepem? Strona jakby przestała istnieć... (to "jakby" od razu mi się z "Dniem świra" kojarzy :lol: )
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 »

Daff pisze: 03 stycznia 2019, 11:33 Czy ktoś wie co się stało z tym sklepem? Strona jakby przestała istnieć... (to "jakby" od razu mi się z "Dniem świra" kojarzy :lol: )
Już działa. Mieli jakieś chwilowe zawirowania 😊
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Daff »

boni19 pisze: 03 stycznia 2019, 17:30 Już działa. Mieli jakieś chwilowe zawirowania 😊
Faktycznie, dzięki za cynk :D
układAnka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 53
Rejestracja: 14 listopada 2018, 21:11

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: układAnka »

Nie straszcie, dopiero co zamówienie poszło ;)
MKI-Miro
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 13
Rejestracja: 02 kwietnia 2018, 23:40

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: MKI-Miro »

Dear All

We had few days our website off because of moving to new server. It should not happend again.

We added ability to pick up order in PRZESYLKOWNIA.PL for 14 pln and Poczta for 19

We are looking for new ways of shipping to Poland from Slovakia to lower shipping price, or maybe we will open warehouse directly in Poland.
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3511
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: kallarepka »

MKI-Miro pisze: 09 stycznia 2019, 12:45 We are looking for new ways of shipping to Poland from Slovakia to lower shipping price, or maybe we will open warehouse directly in Poland.
Good news! Store in Poland would be great.
mikanek
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 8
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 13:59

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: mikanek »

Uwielbiam Mańkę :D faktycznie ceny bolą, ale za to mają ogromny wybór puzzli i zamawia się dziecinnie łatwo ;) Oby zrobili ten sklep w Polsce :D
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Cyber Killer »

14 pln is a good shipping price, now the only thing needed is some sort of fast internet payments, like paypal, skrill, etc
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: szu »

Być może właśnie odzywa się we mnie natura blondynki ale niech ktoś mnie oświeci czy dobrze rozumuje :D. Ta przesyłkownia daje możliwość tylko odbioru osobistego w ich punkcie tak?
Ann999
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2846
Rejestracja: 25 kwietnia 2017, 15:29
Lokalizacja: Warszawa / Powiat Warszawski Zachodni

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Ann999 »

szu pisze: 17 stycznia 2019, 15:23 Być może właśnie odzywa się we mnie natura blondynki ale niech ktoś mnie oświeci czy dobrze rozumuje :D. Ta przesyłkownia daje możliwość tylko odbioru osobistego w ich punkcie tak?
Oni mają takie punkty odbioru w róznych sklepach, dużo tego nie ma ale może akurat trafisz gdzieś blisko siebie. W Warszawie są 3, chociaż akurat żaden blisko mnie...
Puzzle w 2017-2020 roku: 147 obrazów, 161 353 elementy
Puzzle w 2021 roku: 6 obrazów, 3800 elementów
Puzzle w 2022 roku: 8 obrazów, 6800 elementów
Puzzle w 2023 roku: 23 obrazów, 21782 elementy
Puzzle w 2024 roku: 5 obrazów, 5500 elementów
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Cyber Killer »

Przesyłkownia wygląda jak coś pokroju paczkomatów lub paczki w ruchu - dostarczają do punktu skąd trzeba samodzielnie odebrać.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: szu »

Ann999 pisze: 17 stycznia 2019, 15:32
szu pisze: 17 stycznia 2019, 15:23 Być może właśnie odzywa się we mnie natura blondynki ale niech ktoś mnie oświeci czy dobrze rozumuje :D. Ta przesyłkownia daje możliwość tylko odbioru osobistego w ich punkcie tak?
Oni mają takie punkty odbioru w róznych sklepach, dużo tego nie ma ale może akurat trafisz gdzieś blisko siebie. W Warszawie są 3, chociaż akurat żaden blisko mnie...
czyli dobrze rozumuje ;) no niestety mi zostaje poczta, bo wg. ich strony do najbliższego punktu mam jakieś 90km.. no i jest to na Słowacji :D Aczkolwiek i tak uważam, że to całkiem niezła cena biorąc pod uwagę, że w wysyłce "maca palce" dwóch przewoźników. Ostatnie zamówienie złożyłam w niedzielę -> w poniedziałek paczkę przechwyciła przesyłkownia -> we wtorek wysłanie pocztą -> środa miałam u siebie.
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 »

Cyber Killer pisze:Przesyłkownia wygląda jak coś pokroju paczkomatów lub paczki w ruchu - dostarczają do punktu skąd trzeba samodzielnie odebrać.
Chyba nie zawsze. Za każdym razem dostaje maila od przesyłkowni, że nadano paczkę, a potem dostarcza mi ją kurier.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: szu »

boni19 pisze: 17 stycznia 2019, 15:52
Cyber Killer pisze:Przesyłkownia wygląda jak coś pokroju paczkomatów lub paczki w ruchu - dostarczają do punktu skąd trzeba samodzielnie odebrać.
Chyba nie zawsze. Za każdym razem dostaje maila od przesyłkowni, że nadano paczkę, a potem dostarcza mi ją kurier.
a to nie jest przypadkiem kurier z poczty?
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Cyber Killer »

Jeśli kurier to po co wybiera się punkt dostawy?
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: UncleLion »

Właśnie idzie do mnie paczka z tego sklepu. Nadane przez przesylkownia.pl, gdy paczka dotarła do polski przejęła ją poczta polska ( dostałem link do śledzenia paczki z systemu poczty). Zatem wygląda na to, że paczka będzie dostarczona przez kuriera poczty polskiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”