puzzle-mania.pl?

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 » 31 sty 2019, 12:48

jagabaga pisze:
boni19 pisze:
31 sty 2019, 12:39
A tam nie było adnotacji, że do 7 dni? Coś mi się tak wydaje. Wtedy paczki idą dużo dłużej, bo zanim to ściągną na magazyn, to mija tydzień.
W przypadku mojego zamówienia była adnotacja, ale do 7 dni. Ale w miniony poniedziałek upłynęło te 7 dni; dziś jest czwartek i ciągle cisza.
Ale u nich to do 7 dni to jest czas na ściągnięcie do magazynu, a nie na wysyłkę. Co w sumie nie zmienia faktu, że od poniedziałku powinni już paczkę wysłać. Niestety zawsze jak zamawiam z tym przeklętym do 7 dni, czekam duuużo dłużej.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018

Awatar użytkownika
Daff

Post autor: Daff » 06 lut 2019, 17:12

Paczka wreszcie dotarła, ale humor wcale mi się nie poprawił. Puzzle BlueBird są dokładnie takie, jakich nie znoszę - zarówno pod względem wielkości elementów, jak i grubości. Straszna cienizna, nie wiem czy kiedykolwiek takie widziałam. Dłuuuugo będą czekać na ułożenie, o ile w ogóle się doczekają :( Ale to tylko moje subiektywne odczucia - dla innych z tych samych powodów mogą być rewelacyjne ;) .

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 07 lut 2019, 7:59

Daff pisze:
06 lut 2019, 17:12
Paczka wreszcie dotarła, ale humor wcale mi się nie poprawił. Puzzle BlueBird są dokładnie takie, jakich nie znoszę - zarówno pod względem wielkości elementów, jak i grubości. Straszna cienizna, nie wiem czy kiedykolwiek takie widziałam. Dłuuuugo będą czekać na ułożenie, o ile w ogóle się doczekają :( Ale to tylko moje subiektywne odczucia - dla innych z tych samych powodów mogą być rewelacyjne ;) .
Oj, jak ja nie lubię cienkich puzzli :roll:. I... nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;) - w moim przypadku doszło do nieporozumienia odnośnie wysyłki i zrezygnowałam z zamówienia, bo przez przesylkownia.pl przestali wysyłać na podany adres, tylko do punktu odbioru, a taka forma mnie kompletnie nie pasowała.

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 07 lut 2019, 9:53

boni19 pisze:
28 gru 2018, 0:21
Katerinas pisze:Ja właśnie ostatnio kupiłam w sklepie puzzle-mania.pl

Ceny samych puzzli całkiem ok. A co najważniejsze dla mnie, dużo fajnych wzorów i producentów puzzli, których nie znalazłam w polskich sklepach internetowych. Przesyłka kosztowała 26 zł. Przysłali szybko jak na przesyłkę ze Słowacji (było to bodajże 6 dni), zapłaciłam na poczcie.

Ja jestem bardzo zadowolona. :)
26? Znowu podrożała? W listopadzie i grudniu płaciłam 13zł.
Ja w październiku 2018 r. też za przesyłkę płaciłam 13 zł z dostawą pod wskazany adres (przez przesylkownia.pl), ale oni tego nie pamiętają ;) - twierdzą, że w 2018 r. przesyłka kosztowała 26 zł. Teraz (2019 r.) mają przesyłkę przez przesylkownia.pl z dostawą do ich punktu za 14 zł, natomiast pod wskazany adres - tylko kurier w cenie 19 zł.

Awatar użytkownika
boni19

Post autor: boni19 » 07 lut 2019, 10:27

jagabaga pisze: Ja w październiku 2018 r. też za przesyłkę płaciłam 13 zł z dostawą pod wskazany adres (przez przesylkownia.pl), ale oni tego nie pamiętają ;) - twierdzą, że w 2018 r. przesyłka kosztowała 26 zł. Teraz (2019 r.) mają przesyłkę przez przesylkownia.pl z dostawą do ich punktu za 14 zł, natomiast pod wskazany adres - tylko kurier w cenie 19 zł.
Bez jaj. Sami tu napisali, że zmienili kwotę przesyłki na 13zł. Nie mogę, oni są niemożliwi.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018

Awatar użytkownika
Daff

Post autor: Daff » 07 lut 2019, 13:41

boni19 pisze:
07 lut 2019, 10:27
jagabaga pisze: Ja w październiku 2018 r. też za przesyłkę płaciłam 13 zł z dostawą pod wskazany adres (przez przesylkownia.pl), ale oni tego nie pamiętają ;) - twierdzą, że w 2018 r. przesyłka kosztowała 26 zł. Teraz (2019 r.) mają przesyłkę przez przesylkownia.pl z dostawą do ich punktu za 14 zł, natomiast pod wskazany adres - tylko kurier w cenie 19 zł.
Bez jaj. Sami tu napisali, że zmienili kwotę przesyłki na 13zł. Nie mogę, oni są niemożliwi.
Potwierdzam. Zapłaciłam 19 zł za kuriera PP.

Edit: W 1k elementy są normalnej wielkości i przyzwoitej grubości. Zabieram się do segregowania :mrgreen:...
...No i muszę zwrócić honor BlueBird - układa się genialnie! Piękne kolory, idealnie dopasowane elementy (same wskakują :mrgreen: ), a przyjemnie matowa powierzchnia w dotyku jest jak jedwab. Tysiączki będę kupować na pewno :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”