Mondopuzzle

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: Mondopuzzle

Post autor: michael_s »

szybki.bizon pisze:Jesli chodzi o brakujace elementy to nie przyjmuja - rozmawialem z art puzzle.
Pani powiedziala, ze to pierwsza reklamacja z Mondopuzzle, w co szczerze watpie, bo byla mocno cieta jak uslyszala slowa 'brakuje elementow'.
Stwierdzila, ze zgubione na pewno - pod kaloryferem, lozkiem, zjadl pies, kot wynisol w zebach albo dziecko polknelo, pomimo ze ciezko zgubic 2 puzzle lezace obok siebie w 2 dni=D
Anyway, reklamacje zlozylem, na 4 nadmiarowe puzzle w innym kolorze. Pewnie nic z tego nie bedzie, ale zobaczymy:)
Podstawa to reklamacja brakującego elementu. Przecież takie rzeczy się zdarzają. Reakcja tej pani dziwna o tyle, że Mondopuzzle samo pisze na stronie, że nawet pojedyncze brakujące elementy dosyłają.

Nie wiem po co Ci reklamacja na ponadplanowe elementy. Co niby ma Ci dać?
szybki.bizon
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 22
Rejestracja: 05 października 2015, 15:48

Re: Mondopuzzle

Post autor: szybki.bizon »

No idea, zobaczymy co odpisza z Mondo.
To i tak nie zmieni faktu, ze ich produktow juz nigdy wiecej nie kupie:D
Ania
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 726
Rejestracja: 24 września 2015, 16:20

Re: Mondopuzzle

Post autor: Ania »

Szkoda, bo miałam ochotę zamówić jeden wzór J. Wall, a jeśli oni tak traktują klientów to nie mam ochoty zamawiać.
szybki.bizon
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 22
Rejestracja: 05 października 2015, 15:48

Re: Mondopuzzle

Post autor: szybki.bizon »

Nawet nie o to chodzi, za 90zl taka jakosc puzzla jest niedopuszczalna.
Ja mialem wrazenie, ze ktos sobie wydrukowal z google zdjecie na blyszczacym papierze fotograficznym i przykleil na karton. To oddaje jakosc puzzli najlepiej.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mondopuzzle

Post autor: leżak »

szybki.bizon pisze:Jesli chodzi o brakujace elementy to nie przyjmuja - rozmawialem z art puzzle.
Pani powiedziala, ze to pierwsza reklamacja z Mondopuzzle, w co szczerze watpie, bo byla mocno cieta jak uslyszala slowa 'brakuje elementow'.
Stwierdzila, ze zgubione na pewno - pod kaloryferem, lozkiem, zjadl pies, kot wynisol w zebach albo dziecko polknelo, pomimo ze ciezko zgubic 2 puzzle lezace obok siebie w 2 dni=D
Anyway, reklamacje zlozylem, na 4 nadmiarowe puzzle w innym kolorze. Pewnie nic z tego nie bedzie, ale zobaczymy:)
Przykro słyszeć, zwłaszcza, że też wysłałam dzisiaj reklamację na brakujące 2 el. obok siebie z ramki, tylko że puzzle z Heye.
Ale te też do tanich nie należą.
Ciekawe co odpowiedzą. Nie układam przy kaloryferze, nie mam żadnego zwierzaka i dzieci. Zawsze układam w tym samym miejscu i nigdy nie zgubiłam w ten sposób żadnego elementu. Nawet sprzątanie je omija, bo układam na wysuwanym dolnym łóżku. A puzzle wyjęte z folii bezpośrednio przed ułożeniem.
Na razie czekam na odpowiedź.

Co do zdawania sobie sprawy z jakości Mondopuzzli przez art-puzzle to myślę, że powinni zdawać sobie z tego sprawę - mają przecież konto na Forum.
szybki.bizon
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 22
Rejestracja: 05 października 2015, 15:48

Re: Mondopuzzle

Post autor: szybki.bizon »

Polityka educki jest spoko z brakujacymi puzzlami, kazdy powinien sie do tego stosowac.
Poswieca sie czas i pieniadze, zeby dostac wybrakowany towar to jest smieszne.
abee
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 934
Rejestracja: 18 września 2015, 23:57

Re: Mondopuzzle

Post autor: abee »

Chciałam sobie sprawić z jeden - dwa obrazy z tej firmy. Ale jak one takiej jakości i jeszcze z brakami, to chyba sobie odpuszczę. Ceny wysokie i jeszcze potem dziury w obrazku.
Z art-puzzle ja mam dobre doświadczenia. Raz nie przysłali mi całego zamówienia przez pomyłkę, to potem dosłali brakujące pudełko. I nie tylko dosłali, ale dodali też małe puzzle - córka była zachwycona. Wcześniej,jak zagapiłam się, że skończyło się już promocyjne dodawanie małych puzzelków i poprosiłam o inny wzór niż już córka miała, to mimo, że dodawali coś innego to mi dodali puzelki dla córki. Bardzo sympatyczne.
Z tym Mondopuzzle to może odpowiedzieli na forumowy zachwyt nad wzorami, bogatą kolekcją obrazów dostępnych z tej firmy. A teraz dopiero wychodzi, że jakość jednak nie najlepsza.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mondopuzzle

Post autor: leżak »

Dostałam odpowiedź w sprawie reklamacji z art-puzzle, ale o tym w temacie poświęconym sklepowi internetowemu.
szybki.bizon
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 22
Rejestracja: 05 października 2015, 15:48

Re: Mondopuzzle

Post autor: szybki.bizon »

Tez mam dobre doswiadczenia z art, ba nawet mam 1000 punktow juz zebranych;p
Ja odpowiedzi nie dostalem jeszcze.
Co do wzorow to faktycznie sa fajne, ale jak przychodzi do ukladania to czar pryska, J.W taka pikseloza, ze wydaje Ci sie ze ukladasz grafike z comodora 64 albo gameboya.
szybki.bizon
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 22
Rejestracja: 05 października 2015, 15:48

Re: Mondopuzzle

Post autor: szybki.bizon »

Poki co zero jakiejkolwiek informacji.
szybki.bizon
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 22
Rejestracja: 05 października 2015, 15:48

Re: Mondopuzzle

Post autor: szybki.bizon »

Reklamacja uwzgledniona i Mondo ma dorobic puzzle i mi je wyslac.
Milo z ich strony:)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: Mondopuzzle

Post autor: michael_s »

Brawo!
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mondopuzzle

Post autor: leżak »

Super z ich strony :)
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Mondopuzzle

Post autor: Marcin S. Puzzler »

W formie newslettera od Mondopuzzle - zaproszenie do Fota Art Puzzle;
http://www.fotoartpuzzle.it/

Robią do 2000.
Moją uwagę zwróciły kategorie: "navale" i "mitologia" w "Puzzle arte" (galerie na samym dole).
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mondopuzzle

Post autor: leżak »

Marcin S. Puzzler pisze:W formie newslettera od Mondopuzzle - zaproszenie do Fota Art Puzzle;
http://www.fotoartpuzzle.it/

Robią do 2000.
Moją uwagę zwróciły kategorie: "navale" i "mitologia" w "Puzzle arte" (galerie na samym dole).
Jest nawet Daniel z kociakami ;)
W mitologii zabrakło mi JW Waterhous'a i jeszcze kilku. Za to jest dużo obrazów przedstawiających Ledę - czyżby niewierność tak dobrze się sprzedawała?
Galeria 'navale' wygląda z lekka na przypadkową. Nie zadali sobie trudu, żeby przeprowadzić selekcję - bardzo dużo po prostu nijakich obrazów.
Awatar użytkownika
ilka
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 112
Rejestracja: 25 lutego 2017, 13:40
Lokalizacja: Dzierżoniów

Mondopuzzle

Post autor: ilka »

Hej. Jakie są Wasze opinie o puzzlach Josephine Wall (2000 el). Chodzi mi o jakość układanego obrazu i wykonanie puzzli. Chcę dać je w prezencie stąd interesuje mnie ich jakość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”