kuppuzzle.pl

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

kuppuzzle.pl

Post autor: UncleLion »

KupPuzzle.pl http://www.kuppuzzle.plto sklep internetowy nie prowadzący sprzedaży w otwartym punkcie. Menu sklepu zawiera odnośniki zarówno wg liczby elementów jak i typów puzzli. Można też wyszukiwać według producenta.

Obrazek
W asortymencie puzzle producentów: Beniamin, Castroland, Clementoni, Piatnik, Ravensburger, Schmidt i Trefl.

Przyznam, że przeglądając stronę sklepu zabrakło mi trochę zakładki "o nas" która ułatwiłaby mi zlokalizowanie sklepu. Informację o firmie i regulamin sklepu można znaleźć w dolnym lewym rogu. Początkowo myślałem że to regulamin systemu dotpay"
Fionka
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 01 marca 2013, 20:53

Re: KupPuzzle.pl

Post autor: Fionka »

Korzystałam i polecam. Ceny przystępne, błyskawiczna realizacja, przemiły kontakt.
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: KupPuzzle.pl

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Coś u nich kupowałem i było OK.
Trochę uboga szata graficzna ale nadrabiają asortymentem ;)
Ceny widzę też niezłe.
Awatar użytkownika
Robwinter
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 63
Rejestracja: 22 kwietnia 2014, 16:40
Lokalizacja: Poznań

Re: KupPuzzle.pl

Post autor: Robwinter »

Polecam. Szybka wysylka i nie ma problemu z kontaktem. Wysylaja tez za pobraniem, co dla mnie zawsze jest wazne. Pudelko mialo na srodku wgniecenie, ale karton byl orginalny od Ravena, wiec nie mam pojecia, na jakim etapie sie pojawilo, poniewaz na kartonie niczego nie widzialem.
Jedyny minusik to ceny - szalu nie ma.

Pozdro o/
DarkVeroni
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 732
Rejestracja: 24 stycznia 2015, 01:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: KupPuzzle.pl

Post autor: DarkVeroni »

A czy ktoś zna ten sklep http://www.taniepuzzle.pl? Zastanawiam się nad kupnem puzzli z tego sklepu.
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: KupPuzzle.pl

Post autor: Marcin S. Puzzler »

DarkVeroni
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 732
Rejestracja: 24 stycznia 2015, 01:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: KupPuzzle.pl

Post autor: DarkVeroni »


Dzięki ;)
krysteksc
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1152
Rejestracja: 11 listopada 2014, 17:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: krysteksc »

Zamawiałem u nich mój NYC 32 tyś. i muszę powiedzieć że jeśli chodzi o realizacje zamówienia i kontakt z nimi naprawdę wielki + bardzo dobre podejście do klienta.
Awatar użytkownika
DeVire
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 783
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 20:39
Lokalizacja: Namysłów

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: DeVire »

Gładko poszło więc polecam:)
"Skręć w lewo ,to drugie prawo"
Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: LiliMadlene »

Mam właśnie z tym sklepem na pieńku, bo od dwóch tygodni czekam, aż zaksięgują wpłatę za puzzle - na maile nie odpowiadają. Coś czuję, że albo są na urlopie albo zrobili mnie w balona :evil: :evil: Ktoś z Was robił tam zakupy ostatnio??
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: mariareis »

LiliMadlene pisze:Mam właśnie z tym sklepem na pieńku, bo od dwóch tygodni czekam, aż zaksięgują wpłatę za puzzle - na maile nie odpowiadają. Coś czuję, że albo są na urlopie albo zrobili mnie w balona :evil: :evil: Ktoś z Was robił tam zakupy ostatnio??
I jak tam z zamówieniem? Parę razy tam kupowałam i było bez problemu, a ostatnio też złożyłam zamówienie i wysłali mi je zanim zapłaciłam (co może świadczyć albo o dużym zaufaniu, albo o lekkim bałaganie :roll:).
Awatar użytkownika
Bimbosz
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 561
Rejestracja: 30 marca 2016, 23:43
Lokalizacja: Silesia, Koszęcin

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: Bimbosz »

raczej to drugie, nie spotkałem się chyba nigdy , żeby sprzedawca z zaufania wysłał towar bez pieniędzy :)
Zapraszam do odwiedzania Mojego profilu :?
Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: LiliMadlene »

mariareis pisze:I jak tam z zamówieniem? Parę razy tam kupowałam i było bez problemu, a ostatnio też złożyłam zamówienie i wysłali mi je zanim zapłaciłam (co może świadczyć albo o dużym zaufaniu, albo o lekkim bałaganie :roll:).
Próbowałam się tam dodzwonić, ale włącza się poczta głosowa. Na dodatek w regulaminie mają napisane, że jak nie ma wpłaty po 7 dniach roboczych to anulują zamówienie a u mnie ciągle wisi oczekiwanie na wpłatę.
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: mariareis »

LiliMadlene pisze:
mariareis pisze:I jak tam z zamówieniem? Parę razy tam kupowałam i było bez problemu, a ostatnio też złożyłam zamówienie i wysłali mi je zanim zapłaciłam (co może świadczyć albo o dużym zaufaniu, albo o lekkim bałaganie :roll:).
Próbowałam się tam dodzwonić, ale włącza się poczta głosowa. Na dodatek w regulaminie mają napisane, że jak nie ma wpłaty po 7 dniach roboczych to anulują zamówienie a u mnie ciągle wisi oczekiwanie na wpłatę.
Teraz coś mi się przypomina, że parę lat temu też mi nie odpowiedzieli, skończyl im się Yerka z Ceaco, którego chciałam kupić. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, o co dokładnie chodziło, pieniędzy na pewno nie straciłam, bo kojarzę tylko lekką irytację z mojej strony. Tym, co jest napisane w historii zamówienia aż tak bardzo bym się nie przejmowała, znam sklepy, w których nadal "czekają na wpłatę", choć odebrałam już któreś z kolei zamówienie. Przejmowałabym się tym, że pieniądze zostały wpłacone, a tu ani towaru, ani zwrotu, ani kontaktu. Wysłałabym im mail z załącznikiem - dowodem wpłaty - i ostrzeżeniem, że jeżeli w ciągu tygodnia sprawa nie zostanie załatwiona, idziesz na policję. Po czym tak bym zrobiła. Być może odbierają polecone z sądu ;).
Sówka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 84
Rejestracja: 30 września 2016, 20:23

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: Sówka »

LiliMadlene pisze:Mam właśnie z tym sklepem na pieńku, bo od dwóch tygodni czekam, aż zaksięgują wpłatę za puzzle - na maile nie odpowiadają. Coś czuję, że albo są na urlopie albo zrobili mnie w balona :evil: :evil: Ktoś z Was robił tam zakupy ostatnio??
Ja kupiłam puzzle ponad tydzień temu i cisza,jeden telefon poczta głosowa,drugiego nie odbierają,maile bez odzewu,jeszcze na fejsie zostawiłam wiadomość-moja cierpliwość się kończy.
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: michael_s »

Albo kuppuzzle mają wakacje albo zwijają interes...
Posiadam: 73 pudełka, 588700 elementów
Dotychczas ułożone: 36 obrazków, 214700 elementów
Aktualnie układam: Ravensburger 18000 Skylines of the World http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=124&t=5953
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: mariareis »

Sówka pisze:
LiliMadlene pisze:Mam właśnie z tym sklepem na pieńku, bo od dwóch tygodni czekam, aż zaksięgują wpłatę za puzzle - na maile nie odpowiadają. Coś czuję, że albo są na urlopie albo zrobili mnie w balona :evil: :evil: Ktoś z Was robił tam zakupy ostatnio??
Ja kupiłam puzzle ponad tydzień temu i cisza,jeden telefon poczta głosowa,drugiego nie odbierają,maile bez odzewu,jeszcze na fejsie zostawiłam wiadomość-moja cierpliwość się kończy.
Czyli z tego wynika, że miałam szczęście, bo kupiłam te swoje puzzle przysłane przed wpłatą tydzień temu.
Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: LiliMadlene »

[/quote]
Sówka pisze:Ja kupiłam puzzle ponad tydzień temu i cisza,jeden telefon poczta głosowa,drugiego nie odbierają,maile bez odzewu,jeszcze na fejsie zostawiłam wiadomość-moja cierpliwość się kończy.


Mi właśnie zwrócili pieniądze za brak puzzli na stanie. Mam nadzieję, że Tobie też się uda :) Nie mniej jednak nic tam już nie kupię.
Sówka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 84
Rejestracja: 30 września 2016, 20:23

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: Sówka »

LiliMadlene pisze:
Sówka pisze:Ja kupiłam puzzle ponad tydzień temu i cisza,jeden telefon poczta głosowa,drugiego nie odbierają,maile bez odzewu,jeszcze na fejsie zostawiłam wiadomość-moja cierpliwość się kończy.


Mi właśnie zwrócili pieniądze za brak puzzli na stanie. Mam nadzieję, że Tobie też się uda :) Nie mniej jednak nic tam już nie kupię.[/quote]


A u mnie dalej nic :( nie odpisują,nie odbierają-wziąć granat i ......
Sówka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 84
Rejestracja: 30 września 2016, 20:23

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: Sówka »

LiliMadlene pisze:
Sówka pisze:Ja kupiłam puzzle ponad tydzień temu i cisza,jeden telefon poczta głosowa,drugiego nie odbierają,maile bez odzewu,jeszcze na fejsie zostawiłam wiadomość-moja cierpliwość się kończy.


Mi właśnie zwrócili pieniądze za brak puzzli na stanie. Mam nadzieję, że Tobie też się uda :) Nie mniej jednak nic tam już nie kupię.[/quote]

A po jakim czasie od zakupu zwrócili pieniądze?
Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: LiliMadlene »

Sówka pisze:
LiliMadlene pisze:
Sówka pisze:Ja kupiłam puzzle ponad tydzień temu i cisza,jeden telefon poczta głosowa,drugiego nie odbierają,maile bez odzewu,jeszcze na fejsie zostawiłam wiadomość-moja cierpliwość się kończy.


Mi właśnie zwrócili pieniądze za brak puzzli na stanie. Mam nadzieję, że Tobie też się uda :) Nie mniej jednak nic tam już nie kupię.
A po jakim czasie od zakupu zwrócili pieniądze?[/quote]

Po dwóch tygodniach był przelew ze zwrotem.
Sówka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 84
Rejestracja: 30 września 2016, 20:23

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: Sówka »

LiliMadlene pisze:
Sówka pisze:
LiliMadlene pisze:
Sówka pisze:Ja kupiłam puzzle ponad tydzień temu i cisza,jeden telefon poczta głosowa,drugiego nie odbierają,maile bez odzewu,jeszcze na fejsie zostawiłam wiadomość-moja cierpliwość się kończy.


Mi właśnie zwrócili pieniądze za brak puzzli na stanie. Mam nadzieję, że Tobie też się uda :) Nie mniej jednak nic tam już nie kupię.
A po jakim czasie od zakupu zwrócili pieniądze?
Po dwóch tygodniach był przelew ze zwrotem.[/quote]

U mnie dalej nic :( z 3 numerów tel. na dwóch automat że poza zasięgiem,na trzecim nikt nie odbiera,maile bez odzewu,zagroziłam że zgłosze na policje i dalej bez odzewu :(
Sówka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 84
Rejestracja: 30 września 2016, 20:23

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: Sówka »

Ogłaszam wszem i wobec że po 49 (!!!!) dniach otrzymałam w końcu zwrot pieniędzy z kuppuzzle.pl ,za brak towaru na stanie .K...... szybciej mi kaktus wyrośnie na ręce,niż coś tam kupie.
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: mariareis »

Sówka pisze:Ogłaszam wszem i wobec że po 49 (!!!!) dniach otrzymałam w końcu zwrot pieniędzy z kuppuzzle.pl ,za brak towaru na stanie .K...... szybciej mi kaktus wyrośnie na ręce,niż coś tam kupie.
Tak z ciekawości - a było to poprzedzone jakimś kontaktem, czy tak ni stąd ni zowąd pojawiły się pieniądze?
W każdym razie dobrze, że tak się to skończyło.
Sówka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 84
Rejestracja: 30 września 2016, 20:23

Re: kuppuzzle.pl

Post autor: Sówka »

mariareis pisze:
Sówka pisze:Ogłaszam wszem i wobec że po 49 (!!!!) dniach otrzymałam w końcu zwrot pieniędzy z kuppuzzle.pl ,za brak towaru na stanie .K...... szybciej mi kaktus wyrośnie na ręce,niż coś tam kupie.
Tak z ciekawości - a było to poprzedzone jakimś kontaktem, czy tak ni stąd ni zowąd pojawiły się pieniądze?
W każdym razie dobrze, że tak się to skończyło.[/quote

Od nich w ciągu tych 49 dni otrzymałam tylko dwa maile - 22.09 kupiłam puzzle,oni po kilku moich mailach z pytaniem o przesyłkę ,odp 12.10 że puzzli nie ma,potem z ich strony cisza ,nie odp na moje maile,o tel można zapomnieć bo żaden numer nie działa,po czym napisałam że zgłaszam sprawe na policje. 9.11 wysłali maila że zamówienie zostało anulowane i kilka dni później miałam przelew-miesiąc im zajęło anulowanie zakupu,kpina normalnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”