hulahop.pl

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
megi96
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa

hulahop.pl

Post autor: megi96 » 16 lut 2017, 23:55

Fajną ofertę HEYE mają i spoko ceny. Jeszcze nic nie zamawiałam, ale kusi :D :D

Możliwy odbiór osobisty i nawet na raty można wziąć ;)

Awatar użytkownika
McHalt
Kontakt:

Re: hulahop.pl

Post autor: McHalt » 04 lip 2017, 10:52

Jeszcze nic nie zamawiałem, ale mam w planach ;)
Jako, że na morele.net się nie zawiodłem to - mam nadzieję - na hulahop.pl też się nie zawiodę.

--- EDIT ---

Już zamówione, odebrane - po prostu super! Ceny są ekstra (przynajmniej w większości produktów), odbiór osobisty w netpunkcie, czego więcej człowiekowi trzeba :D
Tylko w 127.0.0.1 czuję się jak w domu

bartekfm

Post autor: bartekfm » 18 sie 2017, 11:21

Taki supermaket z zabawkami :) Ceny rzeczywiście bardzo atrakcyjne, co w połączeniu z bezpłatnym odbiorem w kilkudziesięciu punktach sprawia, że jest atrakcyjnie.

Oferta jest jednak dość mainstreamowa, więc jeśli ktoś poszukuje czegoś wyjątkowego to raczej się zawiedzie.

Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: hulahop.pl - przestrzegam!

Post autor: jagabaga » 04 wrz 2017, 10:46

Złożyłam u nich zamówienie na Magiczną Biblioteczkę 18000 w cenie 45 zł. W momencie składania zamówienia w sklepie dostępne były 4 sztuki. Raptem okazało się, że puzzli nie ma na stanie i byłam zwodzona przez miesiąc przesuwaniem terminu wysyłki. W końcu faktura została wystawiona, a towar wysłany za pobraniem (taka opcję przesyłki wybrałam). Pojechałam na pocztę, a tam czekało na mnie pudełko kompletnie nie odpowiadające gabarytom, ani wadze 18-tysięcznej Biblioteczki Ravena, w którym przesuwało się coś jakby tekturka. I miałam za to zapłacić 55 zł. Nie odebrałam. Skontaktowałam się ze sklepem, a tam zapewniono mnie, że to na pewno była zamówiona przeze mnie Biblioteczka, więc powinnam odebrać paczkę. Gdy nie ustępowałam, zostałam poinformowana, że rzeczywiście zaszła pomyłka w wysyłce, a Biblioteczka jest niedostępna. "Niedostępność" polegała na tym, że cena wzrosła do ok. 420 zł. Pomimo zapisu w regulaminie sklepu, że ceną wiążącą jest ta, po której klient zamówił towar, sklep dwoi się i troi, jak wymigać się od realizacji zamówienia. Ciekawostką jest, że jak na razie NIKT nie przeprosił za pomyłkę w cenie, za to doprowadzili transakcję do wystawienia faktury na towar niedostępny, wysłania "go" i próby naciągnięcia klienta na kwotę pobrania!!!

D4MON

Post autor: D4MON » 04 wrz 2017, 12:25

też zamówiłem biblioteczkę za 45zł + kw ale byłem w o tyle lepszej sytuacji,że poinformowali o nie dostępności i anulowali zamówienie
Posiadam: 228 pudełek 299149 elementów
Dotychczas ułożone: 20 obrazów 18000 elementów
Aktualnie układam: Schmidt Puzzle 1000 Wolfgang Amadeus Mozart

Awatar użytkownika
Cyber Killer
Kontakt:

Post autor: Cyber Killer » 05 wrz 2017, 5:59

Pomyłka sklepu z obniżoną ceną, za którą klienci chcą kupić, to świetny sprawdzian jak dobrze zadziała obsługa klienta. Sklep z honorem powinien sprzedać za tą obniżoną cenę i przełknąć własną stratę. Nadrobiliby w kolejnych zamówieniach od zadowolonych klientów. Ci tutaj woleli kręcić wałki i opowiadać bajki o niedostępności. Wszystko na ten temat.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.

aure
Trzeci stopień puzzlomaniactwa

Post autor: aure » 05 wrz 2017, 6:42

Cyber Killer pisze:Pomyłka sklepu z obniżoną ceną, za którą klienci chcą kupić, to świetny sprawdzian jak dobrze zadziała obsługa klienta. Sklep z honorem powinien sprzedać za tą obniżoną cenę i przełknąć własną stratę. Nadrobiliby w kolejnych zamówieniach od zadowolonych klientów. Ci tutaj woleli kręcić wałki i opowiadać bajki o niedostępności. Wszystko na ten temat.
Bez przesady, przy takiej różnicy w cenie sklep nie ma obowiązku realizacji zamówienia bo to oczywiste, że wystąpił błąd.
Natomiast zachowanie w tym wypadku jest rzeczywiście skandaliczne, wystarczyło przecież zwyczajnie przeprosić za błąd, anulować zamówienie i zwrócić od razu wpłacone pieniądze. Plus dodatkowo zaoferować jakiś fajny rabat na kolejne zakupy i wyglądałoby to zupełnie inaczej niż teraz.

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 05 wrz 2017, 7:57

aure pisze:
Cyber Killer pisze:Pomyłka sklepu z obniżoną ceną, za którą klienci chcą kupić, to świetny sprawdzian jak dobrze zadziała obsługa klienta. Sklep z honorem powinien sprzedać za tą obniżoną cenę i przełknąć własną stratę. Nadrobiliby w kolejnych zamówieniach od zadowolonych klientów. Ci tutaj woleli kręcić wałki i opowiadać bajki o niedostępności. Wszystko na ten temat.
Bez przesady, przy takiej różnicy w cenie sklep nie ma obowiązku realizacji zamówienia bo to oczywiste, że wystąpił błąd.
Natomiast zachowanie w tym wypadku jest rzeczywiście skandaliczne, wystarczyło przecież zwyczajnie przeprosić za błąd, anulować zamówienie i zwrócić od razu wpłacone pieniądze. Plus dodatkowo zaoferować jakiś fajny rabat na kolejne zakupy i wyglądałoby to zupełnie inaczej niż teraz.
Całe kuriozum polega na tym, że oni doprowadzili transakcję do końca (!!!) - wystawili fakturę na Biblioteczkę za 45 zł + przesyłka i wysłali do mnie "ten-nie ten" towar, żądając za zawartość pudełka kwotę jak za puzzle. Strasznie mnie to zeźliło :twisted: Inna sprawa - na zajęcie stanowiska przez "odpowiedni dział" sklepu czekam od 23.08 i co kilka dni dostaję informację, że odpowiedź otrzymam w "najbliższym terminie", cha-cha

Poza tym to, że napisałam tutaj i napiszę opinię na ceneo spowoduje, że wielu potencjalnych klientów po przeczytaniu takich opinii zrezygnuje z zakupu w hulahop (tym bardziej, że moja opinia nie będzie pierwszą tego typu) i straty dla sklepu będą znacznie większe, niż różnica w cenie.

aure

Post autor: aure » 05 wrz 2017, 8:08

jagabaga pisze:
aure pisze:
Całe kuriozum polega na tym, że oni doprowadzili transakcję do końca (!!!) - wystawili fakturę na Biblioteczkę za 45 zł + przesyłka i wysłali do mnie "ten-nie ten" towar, żądając za zawartość pudełka kwotę jak za puzzle. Strasznie mnie to zeźliło :twisted: Inna sprawa - na zajęcie stanowiska przez "odpowiedni dział" sklepu czekam od 23.08 i co kilka dni dostaję informację, że odpowiedź otrzymam w "najbliższym terminie", cha-cha

Poza tym to, że napisałam tutaj i napiszę opinię na ceneo spowoduje, że wielu potencjalnych klientów po przeczytaniu takich opinii zrezygnuje z zakupu w hulahop (tym bardziej, że moja opinia nie będzie pierwszą tego typu) i straty dla sklepu będą znacznie większe, niż różnica w cenie.
Dlatego też napisałem, że moim zdaniem sposób załatwienia sprawy jest skandaliczny - jakiś dziwne kombinacje zamiast zwyczajnie przeprosić za błąd i anulować zamówienie + dać kupon rabatowy na kolejne zakupy (jak w podobnej sytuacji robi większość normalnych sklepów). Bardzo dobrze, że informujesz gdzie się da o zaistniałej sytuacji bo takie zachowania trzeba nagłaśniać i piętnować.

D4MON

Post autor: D4MON » 05 wrz 2017, 12:35

Aktualizacja ceny nastąpiła,teraz wisi za 35,02zł

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 05 wrz 2017, 12:52

D4MON pisze:Aktualizacja ceny nastąpiła,teraz wisi za 35,02zł
Cha, cha, to może tym razem uda mi się zakup :lol:

Awatar użytkownika
chrumcia91

Post autor: chrumcia91 » 05 wrz 2017, 12:52

podrzucisz linka? nie moge znaleźć...

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 05 wrz 2017, 12:56

chrumcia91 pisze:
https://www.hulahop.pl/ravensburger-180 ... 54-814594/ Już niedostępne... Kupiłam ostatnią sztukę... :oops: (tym razem z odbiorem w netpunkcie) :lol:
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2017, 12:57 przez jagabaga, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
chrumcia91

Post autor: chrumcia91 » 05 wrz 2017, 12:57

jagabaga pisze:
chrumcia91 pisze:
https://www.hulahop.pl/ravensburger-180 ... 54-814594/ Już niedostępne... Kupiłam ostatnią sztukę... :oops:
ehhhh :P
a ja tez chcialam, ciekawa bylam jak to się potoczy... :(

D4MON

Post autor: D4MON » 05 wrz 2017, 12:59

teraz tydzień niepewności i będą dzwonić :lol:

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 05 wrz 2017, 13:06

D4MON pisze:teraz tydzień niepewności i będą dzwonić :lol:
Eee, może nie będą mnie torturować tygodniową niepewnością ;) Zamówienie z "nowego" zmieniło przed chwilą status na "w realizacji", czyli zostało zatwierdzone i zaczynają pakować :lol:

Awatar użytkownika
predictablenat

Post autor: predictablenat » 05 wrz 2017, 15:11

jagabaga pisze:
D4MON pisze:teraz tydzień niepewności i będą dzwonić :lol:
Eee, może nie będą mnie torturować tygodniową niepewnością ;) Zamówienie z "nowego" zmieniło przed chwilą status na "w realizacji", czyli zostało zatwierdzone i zaczynają pakować :lol:
Trzymam kciuki żeby tym razem się udało :P a nie wysłali znowu coś innego.

pchela

Post autor: pchela » 05 wrz 2017, 18:11

A ja wczoraj sprawdzałam i były w normalnej cenie :( Dziwne to, to... :)

krejzOLKA

Post autor: krejzOLKA » 20 wrz 2017, 9:49

jagabaga pisze: Już niedostępne... Kupiłam ostatnią sztukę... :oops: (tym razem z odbiorem w netpunkcie) :lol:
I jak się zakończyło? Masz puzzle?

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 20 wrz 2017, 10:45

krejzOLKA pisze: I jak się zakończyło? Masz puzzle?
A gdzież tam... Na razie wszystko jest na etapie e-maila sprzed tygodnia o następującej treści: informuje Panią, że zostanie Pani poinformowana drogą listowną co do dalszych kroków dotyczących tego zamówienia
Jestem pewna, że w liście będzie tak jak poprzednio "Oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu" (dla znawców - art. 84 KC). Echhhh, gdybym była prawnikiem, to nie pozwoliłabym im dwa razy łapać się tej samej brzytwy...

D4MON

Post autor: D4MON » 20 wrz 2017, 12:45

Już zapomniałem o tej super okazji ;) założyłem,że dostałaś i ukrywasz ten fakt,bo wpadnom i ukradnom puzzelki :lol: :lol:

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 25 paź 2017, 12:23

D4MON pisze:
20 wrz 2017, 12:45
Już zapomniałem o tej super okazji ;) założyłem,że dostałaś i ukrywasz ten fakt,bo wpadnom i ukradnom puzzelki :lol: :lol:
Super Okazja wczoraj dobiła do brzegu, jednakże po drodze przeżywając jeszcze kilka sztormów ;) , po których okazała się nie być Magiczną Biblioteczką Ravena ;) . Po kolei ;) : wpierw ponownie otrzymałam Oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu, a potem przez dłuuuuugo i bardzo regularnie dzwoniono do mnie ze sklepu i informowano mnie, że ich dostawca nie dostarczy Biblioteczki i czy wyrażam zgodę na anulowanie zamówienia. Nie oferowano ŻADNEJ formy zadośćuczynienia, więc ja zgody na anulowanie nie wyrażałam :P . Raz nawet chcieli mnie wziąć na współczucie, że z powodu tego mojego wiszącego zamówienia system sprzedażowy im świruje, ale nie wzruszyło mnie to. W końcu 18.10 zdecydowali się udobruchać mnie propozycją rabatu na zakupy w sklepie w wysokości 300 zł :shock: Uznałam, że propozycja jest godna rozważenia i złożyłam zamówienie z odbiorem osobistym w netpunkcie w następnym dniu. Niestety, na jedne z zamówionych puzzli znów zaczęto przesuwać termin dostawy, ale w końcu dotarły. No i nadejszła chwila odbioru: te puzzle, nie dość że przesuwane w czasie, to zamiast być zamówionym tysiączkiem, okazały się 1,5k. No dobra, od przybytku głowa nie boli ;) , ale gdy przyszło do płacenia, w systemie do wystawiania faktur/paragonów nie był uwzględniony rabat, pomimo że wg zamówienia i faktury proformy miałam zapłacić 300 zł mniej. Echhhhh.... Na szczęście bardzo miły pan z netpunktu dogadał się ze sklepem i doczekałam się szczęśliwego finału. UFFFFFF!!!!!!!

Awatar użytkownika
Puzzabell
Kontakt:

Post autor: Puzzabell » 25 paź 2017, 14:45

jagabaga pisze:
25 paź 2017, 12:23

Super Okazja wczoraj dobiła do brzegu, jednakże po drodze przeżywając sporo zawirowań ;) . No i Super Okazja okazała się nie być Magiczną Biblioteczką Ravena. Po kolei ;) : wpierw ponownie otrzymałam Oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu, a potem przez dłuuuuugo i bardzo regularnie dzwoniono do mnie ze sklepu i informowano mnie, że ich dostawca nie dostarczy Biblioteczki i czy wyrażam zgodę na anulowanie zamówienia. Nie oferowano ŻADNEJ formy zadośćuczynienia, więc ja zgody na anulowanie nie wyrażałam :P . Raz nawet chcieli mnie wziąć na współczucie, że z powodu tego mojego wiszącego zamówienia system sprzedażowy im świruje, ale nie wzruszyło mnie to. W końcu 18.10 zdecydowali się udobruchać mnie propozycją rabatu na zakupy w sklepie w wysokości 300 zł :shock: Uznałam, że propozycja jest godna rozważenia i złożyłam zamówienie z odbiorem osobistym w netpunkcie w następnym dniu. Niestety, na jedne z zamówionych puzzli znów zaczęto przesuwać termin dostawy, ale w końcu dotarły. No i nadejszła chwila odbioru: te puzzle, nie dość że przesuwane w czasie, to zamiast być zamówionym tysiączkiem, okazały się 1,5k. No dobra, od przybytku głowa nie boli ;) , ale gdy przyszło do płacenia, w systemie do wystawiania faktur/paragonów nie był uwzględniony rabat, pomimo że wg zamówienia i faktury proformy miałam zapłacić 300 zł mniej. Echhhhh.... Na szczęście bardzo miły pan z netpunktu dogadał się ze sklepem i doczekałam się szczęśliwego finału. UFFFFFF!!!!!!!

OMG. W życiu Ci nic nie sprzedam!!!

;)
Gratulacje, mi by się chyba nie chciało, dałabym się wziąć na współczucie :)
I love the smell of fresh puzzle in the morning.

Spis ułożonych puzzli
Album Flickr
Projekt "Big & Small"

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 25 paź 2017, 15:03

W najśmielszych snach nie przypuszczałam, że sprawa przybierze taki obrót :o . Nawet po śnie z fekaliami w noc poprzedzającą propozycję sklepu przez myśl mi nie przeszło, że niepodziewany pieniądz przypłynie z hulahop :lol: Byłam przekonana, że zamówienie się przedawni i anuluje automatycznie... A sama nie zgadzałam się na anulowanie z powodu czystej, lajtowej ciekawości, co się stanie, jak się nie zgodzę :lol: No i dowiedziałam się.

Awatar użytkownika
leżak

Post autor: leżak » 25 paź 2017, 19:16

Niezła przeprawa.
Jak widać na Twoim przykładzie układanie puzzli się opłaca.
Cierpliwość wyćwiczona do perfekcji :twisted:

Awatar użytkownika
Imp

Post autor: Imp » 25 paź 2017, 20:30

Trzeba mieć ten gen jagababa żeby tak sobie sprawdzać: co to będzie jeśli nie anuluję... Nie zazdraszczam przebojów - ale historia cudna;) Czekam na focie/relacje z układania.

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 26 paź 2017, 8:44

Imp pisze:
25 paź 2017, 20:30
Trzeba mieć ten gen jagababa żeby tak sobie sprawdzać: co to będzie jeśli nie anuluję... Czekam na focie/relacje z układania.
Nie wystarczy mieć ten gen ;) - on dodatkowo MUSI BYĆ zmutowany, a więc nie jagabaBa, tylko jagabaGa :lol:

Na focie z układania trzeba będzie trochę poczekać, ale zwiastun już dzisiaj. Hehe, po takich przekopach uznałam, że puzzel musi być wybitnie kolorowy :lol: :
Obrazek

Awatar użytkownika
ahcinga

Post autor: ahcinga » 26 paź 2017, 8:46

O kurcze, jaki fajny, na ile elementów?

Awatar użytkownika
jagabaga