Rema

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Rema

Post autor: Aśka300 » 24 lut 2017, 18:33

Księgarnię internetową Remę znalazłam przez przypadek. Szukałam puzzli Clementoni "Arka Noego" 2000 i wyświetliła mi się m.in. Rema. Jednak okazało się, co mnie bardzo martwi, że nie ma już ich w ofercie (i nie będzie). Rema jest podobna do arosa, ale co się najbardziej "rzuca" w oczy to to, że ma bardzo bogatą ofertę puzzli Clementoni (sądzę, że najlepszą). Są tu też "niektóre" puzzle Trefl i Castorland. W aros.pl jest ich więcej.
Rema ma też bogatą ofertę książek, audiobooków, artykułów papierniczych i zabawek.
Wczoraj złożyłam tu zamówienie - oprócz puzzli kupiłam jakieś książki i kilka "drobnych" zabawek oraz puzzli dla dzieci (mam w najbliższej rodzinie i wśród znajomych sporą gromadkę dzieci). Jestem bardzo zadowolona bo to, co wybrałam było w bardzo, a nawet bardzo bardzo dobrej cenie ;)
Mają tu podobną ofertę jak w arosie - "Paczkę w Ruchu". Fakt, jest troszkę droższa niż w arosie, ale kiedy szukamy takich puzzli, których np. nie ma w arosie i są w przystępnej cenie, to chyba nie ma znaczenia ;)
Jak na razie jestem z Remy zadowolona ;)
I polecam ;)

Awatar użytkownika
Aśka300

Re: Rema

Post autor: Aśka300 » 25 lip 2017, 10:50

Właśnie zauważyłam, że są całkiem nowe puzzle Castorland. W dziale zabawki - nowości. Są w różnych rozmiarach, bardzo ładne :)

Awatar użytkownika
Aśka300

Post autor: Aśka300 » 26 lip 2017, 11:54

Dziś, po dobie od dodania tych nowości najładniejsze pudełka zostały wyprzedane. Ciekawa jestem czy to pod wpływem mojego wczorajszego posta, czy Remę zaatakowali inni stali klienci ;)

krejzOLKA

Post autor: krejzOLKA » 28 lip 2017, 22:34

Ja się przyznam, że dzięki Tobie kupiłam jedne wymarzone (ale chyba stare, za to w najlepszej cenie, jaką do tej pory znalazłam :P ) i jedne, które mnie urzekły, ale nie wiem ,czy z nowej kolekcji. W każdym razie dzięki dzięki :D

Awatar użytkownika
Aśka300

Post autor: Aśka300 » 01 sie 2017, 16:05

krejzOLKA pisze:Ja się przyznam, że dzięki Tobie kupiłam ...
Miło mi to słyszeć :D
A trzy opakowania tych nowych puzzli, które po jednym dniu zostały wyprzedane, od kilku dni znowu można kupić ;) Wiem bo kupowałam :P Tak, szajba puzzlowa sprawia, że zaczyna się kupować nie tylko dla siebie. Kupiłam znowu 4 opakowania dla dzieci bliskich znajomych. Przy okazji chciałam się przyznać, że po zarejestrowaniu się na forum, puzzle firmy Castorland wydawały mi się trochę tandetne, bo w większości były malowane w takie pstrokate kolory. Po kilkumiesięcznym uczestnictwie w forum i długim czasie spędzonym na oglądaniu puzzli w Internecie, szczególnie na stronie Remy mogę stwierdzić, że tamta ocena była zbyt pochopna. Castorland ma ciekawe wzory dla dorosłych, a dla dzieci wzory są wspaniałe. W następnym poście pokażę, które ze strony Rema kupiłam i które bardzo mi się podobają :)

Awatar użytkownika
Aśka300

Post autor: Aśka300 » 01 sie 2017, 17:06

Puzzle Castorland, które kupiłam w tym roku dla siebie i które planowo miały już wisieć na ścianie, lecz nie uwzględniłam braku czasu ... ;) i jeszcze ich nie ułożyłam.

Obrazek

Obrazek

Puzzle Castorland, które kupiłam przedwczoraj w Remie dla dzieci znajomych; kotki dla kuzynki ;)

Obrazek

Obrazek
(to 300 elementów)

Obrazek

Obrazek

Puzzle, które kupiłam dla koleżanki ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
chrumcia91

Post autor: chrumcia91 » 01 sie 2017, 22:15

Aśka300 pisze:
krejzOLKA pisze:Ja się przyznam, że dzięki Tobie kupiłam ...
Miło mi to słyszeć :D
A trzy opakowania tych nowych puzzli, które po jednym dniu zostały wyprzedane, od kilku dni znowu można kupić ;) Wiem bo kupowałam :P Tak, szajba puzzlowa sprawia, że zaczyna się kupować nie tylko dla siebie. Kupiłam znowu 4 opakowania dla dzieci bliskich znajomych. Przy okazji chciałam się przyznać, że po zarejestrowaniu się na forum, puzzle firmy Castorland wydawały mi się trochę tandetne, bo w większości były malowane w takie pstrokate kolory. Po kilkumiesięcznym uczestnictwie w forum i długim czasie spędzonym na oglądaniu puzzli w Internecie, szczególnie na stronie Remy mogę stwierdzić, że tamta ocena była zbyt pochopna. Castorland ma ciekawe wzory dla dorosłych, a dla dzieci wzory są wspaniałe. W następnym poście pokażę, które ze strony Rema kupiłam i które bardzo mi się podobają :)
Byłam i jestem tego samego zdania :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”