puzzle-mania.pl?

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Vicky » 11 maja 2018, 22:04

Cyber Killer pisze:
11 maja 2018, 21:56
No tak, to mam na myśli. Przewalutowanie to różnica poniżej 5 zł, a pobranie nawet po samej polsce to dodatkowe 15 zł, wolę nie myśleć jak z za granicy.
Napisałem powyżej. Podano mi informację, że koszt takiej pobraniowej przesyłki wyniósł by 29 zł. W Polsce za samego kuriera (typowy kurier, lub pocztowy) to również koszt od 14 do 18 zł. Za pobranie dycha więcej. Więc te 10 zł, to nie jest jakaś tragedia. A masz przesyłkę z zagranicy pod nos.

Awatar użytkownika
michael_s

Post autor: michael_s » 15 maja 2018, 10:53

Ponia pisze:
11 maja 2018, 14:11
A swoją drogą ktoś wie ile waży Life educi?
11,5 kg
Posiadam: 72 pudełka, 584700 elementów
Dotychczas ułożone: 35 obrazków, 206700 elementów
Aktualnie układam: Educa 8000 Central Park Bow Bridge viewtopic.php?f=124&t=5986

MKI-Miro
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa

Post autor: MKI-Miro » 30 wrz 2018, 15:12

Dear All

1. We have made action for shipping price from 26 zl to 13 zl.

2. We are looking for someone who can fix our translations to Polish on our site. (Of course not for free)

3. Is there any brand that you are missing on our page?

4. Do you have any advice what to improve?

Thanks!

Ann999

Post autor: Ann999 » 05 paź 2018, 12:11

MKI-Miro pisze:
30 wrz 2018, 15:12
Dear All

1. We have made action for shipping price from 26 zl to 13 zl.

2. We are looking for someone who can fix our translations to Polish on our site. (Of course not for free)

3. Is there any brand that you are missing on our page?

4. Do you have any advice what to improve?

Thanks!
Hi,
I can go through your translation and fix it. Let me know if you like it and how we could organize it.

For improvements you can fix filtering by author as second filter after choosing brand. It does not work :(
Puzzle w 2017 roku: 34 obrazy, 36727 elementów
Puzzle w 2018 roku: 26 obrazów, 42305 elementów

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 31 paź 2018, 9:25

Dorzucam sklepowi kolejne plusy :). Poprosiłam ich o pośrednictwo w zakupie puzzli ze słowackiego sklepu i oni się zgodzili, choć prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się pozytywnej odpowiedzi :). Koszty przesyłki z tamtego sklepu bezpośrednio do Polski były 2 razy takie, jak cena puzzli, więc pomimo że chciałam mieć te puzzelki w swojej kolekcji, to z powodu kosztów przesyłki nie kupiłabym ich. Znajomych tudzież "znajomych znajomych" w Słowacji nie mam. Zrezygnowana pomyślałam jeszcze o puzzle-mania.pl. Napisałam do nich na zasadzie: A co mi szkodzi spróbować?, a tu taka niespodzianka :o :mrgreen:! Bardzo sympatyczni ludzie tam pracują :D.

Awatar użytkownika
Wujo
Czwarty stopień puzzlomaniactwa

Post autor: Wujo » 31 paź 2018, 10:21

Wybór też mają ciekawy, włączając w to wzory, które już trudno dostać. Niestety ceny europejskie.

Awatar użytkownika
boni19

Post autor: boni19 » 31 paź 2018, 11:45

jagabaga pisze:
31 paź 2018, 9:25
Dorzucam sklepowi kolejne plusy :). Poprosiłam ich o pośrednictwo w zakupie puzzli ze słowackiego sklepu i oni się zgodzili, choć prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się pozytywnej odpowiedzi :). Koszty przesyłki z tamtego sklepu bezpośrednio do Polski były 2 razy takie, jak cena puzzli, więc pomimo że chciałam mieć te puzzelki w swojej kolekcji, to z powodu kosztów przesyłki nie kupiłabym ich. Znajomych tudzież "znajomych znajomych" w Słowacji nie mam. Zrezygnowana pomyślałam jeszcze o puzzle-mania.pl. Napisałam do nich na zasadzie: A co mi szkodzi spróbować?, a tu taka niespodzianka :o :mrgreen:! Bardzo sympatyczni ludzie tam pracują :D.
Z ciekawości zapytam, po jakiemu do nich pisałaś? Jak z nimi koresponduje po polsku to używają translatora i czasami piszą takie bzdury, że tylko się uśmiać :D Chyba zacznę pisać po angielsku :D
Wszystko się ułoży... Album

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 31 paź 2018, 22:23

Pisałam po polsku, ale po pierwszym elaboracie, w którym wywnętrzyłam, o co mi chodzi, postawilam na bardzo prosty język ;), bo bez tego z pośrednictwa byłyby nici. I odniosłam wrażenie, że korespondowałam z co najmniej dwoma osobami, bo część odpowiedzi otrzymywałam ładne, skladne i z "polskimi literami", a część była pisana łamaną polszczyzną.

PS. Co do translatora, to kiedyś korespondowałam z czeskim sklepem. Gdy pisałam, korzystajac ze słownika, dostawałam odpowiedzi. Natomiast gdy chcialam sobie ułatwić i użyłam translatora google, więcej odpowiedzi się nie doczekałam... Nie mam pojęcia, co tak naprawdę do nich "napisałam" :oops: :lol: I od tej pory postanowiłam, że nigdy więcej translatora w korespondencji!!

abee

Post autor: abee » 03 lis 2018, 18:59

jagabaga pisze:
31 paź 2018, 22:23
PS. Co do translatora, to kiedyś korespondowałam z czeskim sklepem. Gdy pisałam, korzystajac ze słownika, dostawałam odpowiedzi. Natomiast gdy chcialam sobie ułatwić i użyłam translatora google, więcej odpowiedzi się nie doczekałam... Nie mam pojęcia, co tak naprawdę do nich "napisałam" :oops: :lol: I od tej pory postanowiłam, że nigdy więcej translatora w korespondencji!!
Ja do nich napisałam po polsku i po angielsku - dostałam to co chciałam bez problemu.
ps. co do google translatora - nie polecam. Nigdy nie korzystałam, ale kolega korzystał, żeby napisać tekst po ang. Jak dostałam ten "wytwór" to mimo, że wiedziałam o czym miał być tekst i co w nim miało być - nic z tego nie rozumiałam.

MKI-Miro

Post autor: MKI-Miro » 04 lis 2018, 19:48

Dear All

We are sorry but we currently dont have native native Polish speaker. We plan to hire someone but first we need to get more orders from Poland to be able to pay this person.

Anyway I hope we can understand each other and we can deliver all puzzle you want :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”