aros.pl

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
qatro3
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 190
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 09:11
Lokalizacja: Chełm

Re: aros.pl

Post autor: qatro3 »

a konkrety jeśli można wiedzieć
mikanek
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 8
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 13:59

Re: aros.pl

Post autor: mikanek »

Aros znam i uwielbiam od dawna, ze względu na zakupy książkowe. Wysyłka błyskawiczna, tania dostawa do kiosku (akurat kiosk mam pod domem, więc bardzo mi to pasuje). Wybór puzzli całkiem spory :)
grojec1
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 193
Rejestracja: 21 grudnia 2017, 23:04
Lokalizacja: na południu, tam gdzie robią dobre piwo

Re: aros.pl

Post autor: grojec1 »

Witam,
Oferta puzzli spora, ceny przystępne, a wysylka do kiosku Ruchu
za 3,99, więc sklep polecam.
Pozdrawiam
grojec1
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 193
Rejestracja: 21 grudnia 2017, 23:04
Lokalizacja: na południu, tam gdzie robią dobre piwo

Re: aros.pl

Post autor: grojec1 »

Ja tez kupuję z odbiorem w kiosku Ruchu. Polecam.
I dzięki za info o rabatach poprzez ich facebook'a !
Awatar użytkownika
qatro3
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 190
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 09:11
Lokalizacja: Chełm

Re: aros.pl

Post autor: qatro3 »

Macie może namiary na puzzle do kuchni aby ułożyć coś realistycznego
Awatar użytkownika
ikropka
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 10
Rejestracja: 18 czerwca 2018, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Re: aros.pl

Post autor: ikropka »

Zam i lubię. Do tej pory zasadniczo kupowałam tylko książki ale ceny zawsze mają fajne (dobre promocje) a i z dostawą i dostępnością nigdy nie miałam żadnych problemów.
Pasować do siebie to mogą puzzle. Ludzie albo się kochają albo nie.
Awatar użytkownika
WerkaRS
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 73
Rejestracja: 01 października 2018, 19:21
Lokalizacja: trochę bliżej niż Szczecin

Re: aros.pl

Post autor: WerkaRS »

Jeszcze czekam na mój pierwszy zakup puzzlowy - mieli wzory Crowther, których nie było w innych sklepach. Yay! :D
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: aros.pl

Post autor: jagabaga »

WerkaRS pisze: 02 października 2018, 13:34 Jeszcze czekam na mój pierwszy zakup puzzlowy - mieli wzory Crowther, których nie było w innych sklepach. Yay! :D
A w art-puzzle.pl byłaś?
Awatar użytkownika
WerkaRS
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 73
Rejestracja: 01 października 2018, 19:21
Lokalizacja: trochę bliżej niż Szczecin

Re: aros.pl

Post autor: WerkaRS »

jagabaga pisze: 02 października 2018, 14:07 A w art-puzzle.pl byłaś?
Właśnie tych dwóch nie było. Jeden wzór jest chyba z zeszłego roku, a drugi, 500 z tego.
Awatar użytkownika
Madzia3478
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 473
Rejestracja: 04 marca 2018, 11:31
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: aros.pl

Post autor: Madzia3478 »

Słyszałam, że Aros.pl i Bonito to ten sam właściciel. Na bonito ceny są bardzo podobne i produkty podobnie dostępne, ale mają placówki, w których można odbierać osobiście.
Awatar użytkownika
Mikson
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 428
Rejestracja: 02 października 2018, 14:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: aros.pl

Post autor: Mikson »

Jako że pracuję w jednym z punktów odbioru Bonito, to potwierdzam - Aros i Bonito to ci sami właściciele, ten sam magazyn, te same towary :)
Awatar użytkownika
Madzia3478
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 473
Rejestracja: 04 marca 2018, 11:31
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: aros.pl

Post autor: Madzia3478 »

Mikson pisze: 04 października 2018, 10:30 Jako że pracuję w jednym z punktów odbioru Bonito, to potwierdzam - Aros i Bonito to ci sami właściciele, ten sam magazyn, te same towary :)
Czy pracownicy mają jeszcze jakieś dodatkowe zniżki na zakupy?
Awatar użytkownika
Mikson
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 428
Rejestracja: 02 października 2018, 14:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: aros.pl

Post autor: Mikson »

Madzia3478 pisze: 04 października 2018, 23:50
Mikson pisze: 04 października 2018, 10:30 Jako że pracuję w jednym z punktów odbioru Bonito, to potwierdzam - Aros i Bonito to ci sami właściciele, ten sam magazyn, te same towary :)
Czy pracownicy mają jeszcze jakieś dodatkowe zniżki na zakupy?
Tak, mamy dodatkowy rabat :D
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: aros.pl

Post autor: Vicky »

Przypadek z ostatniego tygodnia. Zamówiłem nowości od Educi i niestety towaru nie było. Stan (licznik na stronie) informował, że puzzle są na stanie, ale po złożeniu zamówienia okazało się, że albo było więcej chętnych na ten sam produkt i poszedł na pniu, albo najzwyczajniej w świecie sklep wystawiał oferty towaru, którego nie posiada. I to jest nie fair, można potraktować jako zwykłe oszustwo.
Podobna sytuacja zdarzyła mi się rok wcześniej. Więc poruszam ten temat, bo to już swego rodzaju RECYDYWA ze strony Aros. :twisted:
olsenGdynia
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 99
Rejestracja: 11 stycznia 2019, 05:45

Re: aros.pl

Post autor: olsenGdynia »

Vicky pisze: 10 marca 2019, 15:39 Przypadek z ostatniego tygodnia. Zamówiłem nowości od Educi i niestety towaru nie było. Stan (licznik na stronie) informował, że puzzle są na stanie, ale po złożeniu zamówienia okazało się, że albo było więcej chętnych na ten sam produkt i poszedł na pniu, albo najzwyczajniej w świecie sklep wystawiał oferty towaru, którego nie posiada. I to jest nie fair, można potraktować jako zwykłe oszustwo.
Podobna sytuacja zdarzyła mi się rok wcześniej. Więc poruszam ten temat, bo to już swego rodzaju RECYDYWA ze strony Aros. :twisted:
Na stronie aros.pl zdarzyło mi się kilkakrotnie robić zakupy. Zarówno dostępność produktu jak i szybkość wysyłki była bez zarzutu. Wydaje mi się że przy tak dużym asortymencie takie błędy się niestety zdarzają tylko najgorzej jak właśnie "Nas" dotkną. :)
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6462
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: aros.pl

Post autor: Jagoda »

Vicky pisze: 10 marca 2019, 15:39 Przypadek z ostatniego tygodnia. Zamówiłem nowości od Educi i niestety towaru nie było. Stan (licznik na stronie) informował, że puzzle są na stanie, ale po złożeniu zamówienia okazało się, że albo było więcej chętnych na ten sam produkt i poszedł na pniu, albo najzwyczajniej w świecie sklep wystawiał oferty towaru, którego nie posiada. I to jest nie fair, można potraktować jako zwykłe oszustwo.
Podobna sytuacja zdarzyła mi się rok wcześniej. Więc poruszam ten temat, bo to już swego rodzaju RECYDYWA ze strony Aros. :twisted:
Oj coś chyba właśnie Aros się zaplątał w swych zamówieniach. Jakoś 1-2 marca zamówiłam puzzle (też Educa) i po jakiś 2 dniach dostałam info, że część niedostępna. Coś zostawiłam, cos zamieniłam. Paczka miała wyjść dzień później. I paczki nie było. Wczoraj dostałam maila, że mają problem ze skompletowaniem zamówienia (dalej chodzi o puzzle Educa). Ostatecznie zrezygnowałam z zamówienia, bo już mnie to wkurzyło. Więc coś nie ogarniają zamówień ostatnio i albo problem ogólny, albo z Educa. Jednak, by podejść do tematu uczciwie, wcześniej u nich też zamawiałam i było zawsze szybko i ok.
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: aros.pl

Post autor: aure »

Bo to zapewne jest tak, że aros tych puzzli nie ma na stanie w swoim magazynie tylko są w magazynie dostawcy.
I po złożeniu zamówienia nagle się okazuje, że puzzle z magazynu dostawcy wyparowały tylko nikt uaktualnił stanów magazynowych ;)
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: aros.pl

Post autor: Vicky »

aure pisze: 15 marca 2019, 20:19 Bo to zapewne jest tak, że aros tych puzzli nie ma na stanie w swoim magazynie tylko są w magazynie dostawcy.
Tak mi się też wydaje. Jednak powinno to działać na zasadzie zamawiam u dostawcy 2 sztuki, które mają być (i już!). Kiedy ktoś kupuje te produkty schodzi z licznika w sklepie Aros i równocześnie dostawca ma zapewnić towar. To w teorii. Bo w praktyce pewnie jest różnie. Ale postanowiłem ponowić zamówienie. Może tym razem się uda. :P
Awatar użytkownika
Galcia
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 39
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 14:42

Re: aros.pl

Post autor: Galcia »

aure pisze: 15 marca 2019, 20:19 Bo to zapewne jest tak, że aros tych puzzli nie ma na stanie w swoim magazynie tylko są w magazynie dostawcy.
I po złożeniu zamówienia nagle się okazuje, że puzzle z magazynu dostawcy wyparowały tylko nikt uaktualnił stanów magazynowych ;)
Potwierdzam, jest to niestety nagminne. Pracuję w sklepie internetowym (nie puzzlowym niestety) i stany magazynowe są synchronizowane przez system. Dopóki dostawca nie zadba o uaktualnianie swojej bazy, sklep nie ma żadnego wpływu na te rozbieżności. Od kiedy siedzę po drugiej stronie słuchawki, jestem zdecydowanie bardziej wyrozumiała w takich sytuacjach. :D
Barum
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 154
Rejestracja: 06 września 2019, 20:29
Lokalizacja: Poznań

Re: aros.pl

Post autor: Barum »

Na Aros.pl kupuję już od wielu lat i mogę się chyba nazwać ich stałym klientem ;) Często kupowałem u nich książki, i to w ilościach niemalże hurtowych, bo ceny mają bardzo konkurencyjne w porównaniu z księgarniami stacjonarnym czy nawet innymi księgarniami internetowymi. Puzzle też kilkakrotnie u nich kupowałem i cenowo też wypadają bardzo dobrze. Ogromnym plusem jest możliwość darmowego odbioru w punktach Bonito.pl. Zamówienie można odebrać już następnego dnia roboczego, tak wiec jest na prawdę ekspresowo. Polecam :)
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2665
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: aros.pl

Post autor: Nisia »

Moze ktoś jest w potrzebie puzzlowej - wygląda na to, że mają trochę puzzli na stanie w tym sklepie w dość rozsądnych cenach (przynajmniej na razie, bo ktoś wrzucił linka na grupie na fejsa, a tam wszystko szybko schodzi :P).

Nigdy tam nie kupowałam, ale trochę opinie w wątku już jest :)
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
Awatar użytkownika
wijkaa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1884
Rejestracja: 29 listopada 2019, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: aros.pl

Post autor: wijkaa »

Nisia pisze: 24 kwietnia 2020, 09:08 Moze ktoś jest w potrzebie puzzlowej - wygląda na to, że mają trochę puzzli na stanie w tym sklepie w dość rozsądnych cenach (przynajmniej na razie, bo ktoś wrzucił linka na grupie na fejsa, a tam wszystko szybko schodzi :P).

Nigdy tam nie kupowałam, ale trochę opinie w wątku już jest :)
Dzięki Nisia, dokonałam zakupu dzięki Tobie. Ceny niższe niż za używane na olx (seryjnie jedne ktoś rozpakowane wystawił za 27 a ja kupiłam za 20)
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: aros.pl

Post autor: Vicky »

Nie chcę wybrzydzać (za bardzo :P ), ale nie ma tam teraz szału. Nie wiem o jakich zasobach tu piszecie, ale poza paroma (wzorami) Treflami i Castorami, nie ma tu niczego ciekawego. Poza tym do ceny i tak trzeba jeszcze doliczyć przesyłkę.
Awatar użytkownika
wijkaa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1884
Rejestracja: 29 listopada 2019, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: aros.pl

Post autor: wijkaa »

Ale kilka słodziaków wybrałam.
No i odbiór osobisty w punkcie Bonito ;-)
Nie są powalający, ale w cenach sprzed korony.
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2665
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: aros.pl

Post autor: Nisia »

Vicky pisze: 24 kwietnia 2020, 10:47 Nie chcę wybrzydzać (za bardzo :P ), ale nie ma tam teraz szału. Nie wiem o jakich zasobach tu piszecie, ale poza paroma (wzorami) Treflami i Castorami, nie ma tu niczego ciekawego. Poza tym do ceny i tak trzeba jeszcze doliczyć przesyłkę.
Problem właśnie w tym że szału nigdzie nie ma :P ale jak komuś puzzle się kończą to może poratować :)
I tutaj faktycznie większość to trefl i castorland ale przynajmniej ceny dość niskie.
wijkaa pisze: 24 kwietnia 2020, 09:37
Nisia pisze: 24 kwietnia 2020, 09:08 Moze ktoś jest w potrzebie puzzlowej - wygląda na to, że mają trochę puzzli na stanie w tym sklepie w dość rozsądnych cenach (przynajmniej na razie, bo ktoś wrzucił linka na grupie na fejsa, a tam wszystko szybko schodzi :P).

Nigdy tam nie kupowałam, ale trochę opinie w wątku już jest :)
Dzięki Nisia, dokonałam zakupu dzięki Tobie. Ceny niższe niż za używane na olx (seryjnie jedne ktoś rozpakowane wystawił za 27 a ja kupiłam za 20)
Proszę, cieszę się że komuś pomogło :)
Sama się zastanawiam czy czegoś nie kupić, ale mam jeszcze 30 pudełek - ja nie jestem w potrzebie, wiec nie będę wykupować tym co są ;)
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
Awatar użytkownika
Orchidea
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 53
Rejestracja: 04 maja 2020, 19:19
Lokalizacja: między Oświęcim a Pszczyna

Re: aros.pl

Post autor: Orchidea »

Cześć, mam pytanie :) czy opłaca się za 60zl takie puzzle?
https://aros.pl/ksiazka/romantyczna-kol ... -elementow
krysteksc
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1152
Rejestracja: 11 listopada 2014, 17:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: aros.pl

Post autor: krysteksc »

6000 za 60 złotych bardzo uczciwa cena, szczególnie w tym okresie kosmicznych cen jaki mamy.
Awatar użytkownika
Orchidea
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 53
Rejestracja: 04 maja 2020, 19:19
Lokalizacja: między Oświęcim a Pszczyna

Re: aros.pl

Post autor: Orchidea »

krysteksc pisze: 17 maja 2020, 13:09 6000 za 60 złotych bardzo uczciwa cena, szczególnie w tym okresie kosmicznych cen jaki mamy.
A przedtem w jakich cenach były takie puzzle? Idzie to gdzieś sprawdzić ?
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: aros.pl

Post autor: ridibunda »

Ja też myślę, że cena ok, tym bardziej, że te puzzle są bardzo przyjemne. U nas są takie w puzzlecrossingu, układałam, super.
Awatar użytkownika
Orchidea
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 53
Rejestracja: 04 maja 2020, 19:19
Lokalizacja: między Oświęcim a Pszczyna

Re: aros.pl

Post autor: Orchidea »

Dziękuję za odpowiedzi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”