JUMBO 1000 - All At Sea, by Jan Van Haasteren (30 Years, Anniversary Box, Part 1)

Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa

JUMBO 1000 - All At Sea, by Jan Van Haasteren (30 Years, Anniversary Box, Part 1)

Post autor: Vicky » 30 maja 2017, 18:32

Obrazek

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka postanowiłem pochwalić się czymś fajnym :) Na razie jeszcze świeżutkie i nie rozpakowane, ale czekające już na swój dzień otwarcia (lada dzień :D). Wiem, że ten zestaw zaprezentowano już na forum, i nie będzie on "nowością". Ale mimo wszystko jest w nim coś wyjątkowego i nietypowego, że uznałem iż warto go mieć i ocenić jako bardzo ciekawą zdobycz w dorobku puzzlowicza :) Poza tym myślę, że naprawdę warto poświęcić mu odrobinę więcej uwagi i przypomnieć sobie ponoć najlepsze układanki w jakże bogatym dorobku Jana.

Rocznicowy Box zaczynamy od #1, czyli właśnie od All At Sea!

Awatar użytkownika
Vicky

Re: JUMBO 1000 - All At Sea, by Jan Van Haasteren (30 Years, Anniversary Box, Part 1)

Post autor: Vicky » 10 cze 2017, 21:58

Czas na aktualizację - część pierwsza zrobiona :D

Pierwszy z urodzinowego tryptyku prezentuje się nad wyraz dobrze. :) Przyznam się, że miałem wobec niego sporo obaw, głownie z tej racji, że niestety na pudełku poglądowe obrazki tak niewiele szczegółów odzwierciedlają. Myślałem, że to taki kiepściak - "trzeci na doczepkę". A tu wielkie WOW. Naprawdę świetne i mega pozytywne zaskoczenie. Dużo kolorowych scenek. Szczegóły, które w zbliżeniach wyjawiają bogaty wachlarz humoru Pana Jana.
To co się dzieje na wodzie - a więc wszystko - to naprawdę ogromne wyzwanie interpretacyjne. Mamy tu plaże, turystów, poławiaczy, foki, ryby, Syrenkę, Policję, statki wycieczkowe, i dużo, dużo więcej. No a nad tym wszystkim latają jeszcze samoloty :D Dorzucimy kilka seksistowskich scenek, kilka irracjonalnych scenek, (oczywiście śmiesznych), no i jak wspomniałem - całe ferie kolorowych barw. Efekt! Mamy mega optymistyczną układankę w stylu najlepszego angielskiego humoru :) A... I jeszcze jedno! Jak nie bardzo lubię nadziubdziane obrazki, tak tu nawet mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - bardzo pomaga w układaniu i dodatkowo sprawia olbrzymią frajdę z odkrywanego dowcipu. :lol:
Układało się super świetnie. Bardzo szybko i bardzo sprawnie. Tym którzy się wahają nad wyborem All At Sea mogę z czystym sumieniem polecić. Całość prezentuje się o niebo lepiej niż na pudełku. :D

Moja Ocena 5/6

Galeria:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kasienka

Re: JUMBO 1000 - All At Sea, by Jan Van Haasteren (30 Years, Anniversary Box, Part 1)

Post autor: kasienka » 10 cze 2017, 22:45

Vicky pisze:Czas na aktualizację - część pierwsza zrobiona :D
Niestety nie miałam jeszcze przyjemności ich układać :( Może kiedyś przy okazji puzzlowych zakupów na nie trafie.

Awatar użytkownika
DeVire

Post autor: DeVire » 14 lip 2017, 13:53

Cały Box super z miłą chęcią bym się na taki skusił:)
"Skręć w lewo ,to drugie prawo"

bubamm
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa

Post autor: bubamm » 05 paź 2017, 10:33

Hej.Czy te puzzle są może do sprzedania?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Vicky”