(Royal Academy?) 1000 - Tiger, Lion and Leopard Hunt, by Peter Paul Rubens, 1616.

Moderator: Vicky

Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3946
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

(Royal Academy?) 1000 - Tiger, Lion and Leopard Hunt, by Peter Paul Rubens, 1616.

Post autor: Vicky »

Czas na SZTUKę :P
"Malarstwo pełną gębą"

Obrazek

Trochę nietypowy tytuł: Royal Academy of Art, bo i fabryka taka trochę pod szyldem "no name". :x Ale SZTUKa to SZTUKa. Ważne, że kompletne i dobrze wykonane. Reszty nie ma się co czepiać. :D Tym bardziej, że całościowo obraz może się naprawdę podobać (choć oczywiście szkoda, że to nie Raven ;) !).

Puzzle dla mnie dość trudne. Ciemne. I... po prostu malarstwo. A za tym - dotychczas - niespecjalnie przepadałem. Niemniej mając tego trochę na składzie, postanowiłem, że małymi kroczkami, powoli trzeba będzie się rozprawiać także z ambitniejszą tematyką. Bo przecież nie można siedzieć tylko w humorystycznych ;) Zwłaszcza, że tamte tak szybko schodzą... :cry:
Tego Rubensa układałem mozolnie prawie tydzień (po 2-3 godziny dziennie). Ale na koniec satysfakcja była duża (pewnie nie większa niż z humorystycznych, ale doceniam swój wysiłek :lol: ). Zresztą całość wypada nad wyraz pozytywnie. Dużo lepiej niż przypuszczałem. Początkowo zniechęcił mnie widok prawie jednolitej "szaro-burej masy". Myślałem, że całość też będzie tak samo byle-jaka. Jednak z dalszej perspektywy wygląda to prawie jak obraz. Wystarczy oprawić w ramkę i zawiesić. :)
Na koniec uczciwie przyznam, że nie umiem obiektywnie ocenić tych puzzli. Podobają mi się i równocześnie mam w pamięci, że strasznie mnie wkurzały. A układanie powinno dawać raczej więcej frajdy. ;)

Moja ocena: 4/6


Galeria:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek niewdzięczny w fotografowaniu słabszym aparatem, stąd trochę gorsza jakość zdjęć. :evil:
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2020, 13:32 przez Vicky, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: (Royal Academy?) 1000 - Tiger, Lion and Leopard Hunt, by Peter Paul Rubens, 1616.

Post autor: leżak »

Bardzo mi się podoba.
Widziałam go kiedyś ułożonego w el. 5k, ale twój ma chyba bardziej podkręcone kolory.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Vicky”