HEYE 2000 - The Kiss, by Mordillo.

Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa

HEYE 2000 - The Kiss, by Mordillo.

Post autor: Vicky » 22 mar 2018, 20:14

Kolejne 2000 "ze stajni" Heye. ;) Tym razem obrazek od Guillermo Mordillo. Włoski grafik - jak zauważyłem - dość popularny i dość wysoko ceniony wśród naszego grona forumowiczów. W mojej prywatnej opinii "The Kiss" jest fajny, przyjemny, kolorowy i ładny i... taki trochę, ja wiem,... dziecinny. To niestety na minus. Bo o ile kreska i koncept jest ok, tak postacie (krzyżówka hipopotama z Muminkiem) nie bardzo mnie porywają. Dobre dla dzieci (ale tych małych). Nie mam nic przeciwko, ale jednak... wyrosłem z tego. :oops:
Obrazek układało się szybko i dość przyjemnie. Dużo charakterystycznych scenek ułatwiało poszukiwanie elementów. Kolorystycznie też jestem bardzo zadowolony. Ciepłe, stonowane barwy zbytnio nie naprzykrzały się oczom. Spokojnie można było przysiąść i się zapomnieć o całym świecie. Co zresztą jednego wieczoru mi się zdarzyło. :lol:

Podsumowując: Polecił bym rysunek, ale nie artystę.
Mordillo nie zrobił na mnie większego wrażenia. 8-)

Moja ocena: 5/6

Galeria:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

kasienka

Re: HEYE 2000 - The Kiss, by Mordillo.

Post autor: kasienka » 22 mar 2018, 21:16

Mi się podobają i z chęcią bym kiedyś ułożyła.
Nawet mialam napisać że gdybyś sprzedawał to żebyś pamiętał o mnie, ale patrząc ile mam pudełek puzzli w kolejce do ułożenia to jednak zrezygnuje :|

Awatar użytkownika
Czak Noris

Post autor: Czak Noris » 22 mar 2018, 22:35

Vicky pisze:
22 mar 2018, 20:14
W mojej prywatnej opinii "The Kiss" jest fajny, przyjemny, kolorowy i ładny i... taki trochę, ja wiem,... dziecinny. To niestety na minus. Bo o ile kreska i koncept jest ok, tak postacie (krzyżówka hipopotama z Muminkiem) nie bardzo mnie porywają. Dobre dla dzieci (ale tych małych). Nie mam nic przeciwko, ale jednak... wyrosłem z tego. :oops:
A ja tam bardzo lubię takie muminkowate (i nie tylko) stworki, choć stary koń ze mnie. Widać można być najtwardziejszym twardzielem, ale w środku pozostać dzieckiem :lol:

Puzzelki bardzo fajne. Układałbym, gdybym układał 2k.
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)

Awatar użytkownika
chrumcia91

Post autor: chrumcia91 » 26 mar 2018, 11:34

kasienka pisze:
22 mar 2018, 21:16
Mi się podobają i z chęcią bym kiedyś ułożyła.
Nawet mialam napisać że gdybyś sprzedawał to żebyś pamiętał o mnie, ale patrząc ile mam pudełek puzzli w kolejce do ułożenia to jednak zrezygnuje :|
podpisuję sie pod tym postem :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Vicky”