Manhattan

Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Manhattan

Post autor: Cyber Killer »

Detoxu od zieleni ciąg dalszy:
Obrazek

Trefl, Manhattan, Nowy Jork, USA, 1k elementów panorama

Wczoraj skończyłem sortować, zaraz biorę się za układanie. Co ciekawe wydaje mi się że akurat tej panoramy Trefla na forum jeszcze nie było, chociaż mogę się mylić.

Jeszcze powiem że kapkę się rozczarowałem podczas sortowania. Przywykłem do tego że w Treflach jest trochę uszkodzeń elementów, ale tu było ich nad wyraz wiele. Mam na myśli uszkodzone/zagięte cypelki, rozwarstwienia, nie do końca rozcięte elementy itp. Spokojnie ze 20-30 elementów takich trafiłem, wszystkie jakoś pościskałem/wygładziłem żeby się nie rzucały w oczy, ale jednak niesmak zostaje.

Początkowo nie byłem zbyt dobrze nastawiony do tego obrazka, bo szczerze mówiąc nie jest zbyt ciekawy. Dostałem go pod choinkę, zamiast jednego z kilkudziesięciu innych jakie mam na wishliście (i osoba robiąca prezent o tym wiedziała). Ale podczas sortowania jak przyglądałem się elementom to jest całkiem dobrze zrobione zdjęcie, ostre i wyraźne, kolory też żywe, więc trochę to niefajne uczucie się anulowało.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2017, 08:20 przez Cyber Killer, łącznie zmieniany 1 raz.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manhattan

Post autor: Cyber Killer »

Bardzo łatwy obrazek, wręcz na odstresowanie :-) 2h układania i jest ćwiartka

Obrazek
25%
Ostatnio zmieniony 05 maja 2017, 08:20 przez Cyber Killer, łącznie zmieniany 1 raz.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manhattan

Post autor: Cyber Killer »

Kolejne 2h i zostało tylko niebo

Obrazek
59%
Ostatnio zmieniony 05 maja 2017, 08:21 przez Cyber Killer, łącznie zmieniany 2 razy.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
XeniaRodefsky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 605
Rejestracja: 05 sierpnia 2016, 15:08
Lokalizacja: Łomianki

Re: Manhattan

Post autor: XeniaRodefsky »

Miami było równie przyjemne jak pamiętam. Szybciutka sprawa z tymi panoramami w ogóle chyba. Mi marzy się jeszcze Droga Mleczna z tej serii.
kwojciu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 314
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 13:38
Lokalizacja: Szamotuły, wielkopolska

Re: Manhattan

Post autor: kwojciu »

Jeszcze powiem że kapkę się rozczarowałem podczas sortowania. Przywykłem do tego że w Treflach jest trochę uszkodzeń elementów, ale tu było ich nad wyraz wiele. Mam na myśli uszkodzone/zagięte cypelki, rozwarstwienia, nie do końca rozcięte elementy itp. Spokojnie ze 20-30 elementów takich trafiłem, wszystkie jakoś pościskałem/wygładziłem żeby się nie rzucały w oczy, ale jednak niesmak zostaje.

Ta nowa seria jakaś wadliwa...
Jak masz paragon to reklamować ;)
Ja zareklamowałem i dostałem nowe puzzle ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manhattan

Post autor: Cyber Killer »

Nope, żadnego paragonu i z resztą to było kupowane ponad 2 miesiące temu, jakieś >500km od miejsca gdzie mieszkam.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Szajba
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 181
Rejestracja: 22 listopada 2016, 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manhattan

Post autor: Szajba »

Nie wiem jak jest w Treflu, ale Clementoni potrzebowało tylko wycięty z pudełka kod kreskowy. Uwzględnili reklamacje prawie rok od zakupu. A co do Trefla to ja bym reklamowała bo jakość u nich jest na coraz gorszym poziomie. Mam parę ich pudełek z przed lat i wykonanie było bez zarzutu. A w Wesołym Miasteczku które teraz układam puzzle są pogięte ( jakieś 6 elementów) i łatwo się rozwarstwiają. Jak zasypią ich reklamację to może się ogarną. Mam w poczekalni 3 ich panoramy z tej serii i zobaczymy jak będzie.
kwojciu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 314
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 13:38
Lokalizacja: Szamotuły, wielkopolska

Re: Manhattan

Post autor: kwojciu »

Szajba pisze:Nie wiem jak jest w Treflu, ale Clementoni potrzebowało tylko wycięty z pudełka kod kreskowy. Uwzględnili reklamacje prawie rok od zakupu. A co do Trefla to ja bym reklamowała bo jakość u nich jest na coraz gorszym poziomie. Mam parę ich pudełek z przed lat i wykonanie było bez zarzutu. A w Wesołym Miasteczku które teraz układam puzzle są pogięte ( jakieś 6 elementów) i łatwo się rozwarstwiają. Jak zasypią ich reklamację to może się ogarną. Mam w poczekalni 3 ich panoramy z tej serii i zobaczymy jak będzie.
Sorki wprowadziłem w błąd (gorszej myślę po wczorajszym weselu :D :D :D )
Faktycznie wystarczy kod kreskowy i 2-3 puzzle obojętne jakie....
Reklamuj niech wiedza, że za dużo tych ich fuszerek ;)
Ja się dogadałem i mogłem sobie wybrać inny obrazek niż ten co reklamowałem(Rynek w Heppenheim wymienili na Wesołe Miasteczko)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manhattan

Post autor: Cyber Killer »

Szkoda mi życia na reklamacje, ułożyłem i za niedługo będę je sprzedawać. Niebo poszło ciut dłużej, bo ze 3h, ale jest:

Obrazek
100% Ogółem bardzo przyjemny i łatwy obrazek. Dawno nie układałem żadnych miejskich puzzli, więc to też było fajne urozmaicenie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cały album: http://puzzle.ck40.ovh/album/28J
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cyber Killer”