Trefl - Latarnia morska w Irlandii - 1500

Awatar użytkownika
lpk84
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 95
Rejestracja: 22 listopada 2016, 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Trefl - Latarnia morska w Irlandii - 1500

Post autor: lpk84 »

Latarnia morska w Irlandii
1500 elementów
Trefl 26053
85 cm x 58 cm

Pozostając pod pozytywnym wrażeniem z układania "Bałtyku..." (http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=304&t=3390), postanowiłem pójść za ciosem i zmierzyć się z kolejnym Treflem. Wybór padł na "Latarnię morską w Irlandii" przedstawiającą Fanad Head Lighthouse. Puzzle nabyte z 2 ręki, ale na szczęście kompletne. Obrazek całkiem przyjemny, elementy dobrze spasowane, różnorodny wykrojnik - ogólnie nie ma się do czego przyczepić.
Obrazek

P.S.
Obrazek ułożony w zeszłym tygodniu, ale wcześniej zabrakło czasu na wrzucenie fotki.
Awatar użytkownika
XeniaRodefsky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 605
Rejestracja: 05 sierpnia 2016, 15:08
Lokalizacja: Łomianki

Re: Trefl - Latarnia morska w Irlandii - 1500

Post autor: XeniaRodefsky »

Achchch... ładnie wygląda... jak wygram w totka to dołączy do listy chciejstw, bo na razie lista już i tak długa...
kasia0504
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 71
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 08:23

Re: Trefl - Latarnia morska w Irlandii - 1500

Post autor: kasia0504 »

lpk84 pisze:Latarnia morska w Irlandii
1500 elementów
Trefl 26053
85 cm x 58 cm

Pozostając pod pozytywnym wrażeniem z układania "Bałtyku..." (http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=304&t=3390), postanowiłem pójść za ciosem i zmierzyć się z kolejnym Treflem. Wybór padł na "Latarnię morską w Irlandii" przedstawiającą Fanad Head Lighthouse. Puzzle nabyte z 2 ręki, ale na szczęście kompletne. Obrazek całkiem przyjemny, elementy dobrze spasowane, różnorodny wykrojnik - ogólnie nie ma się do czego przyczepić.
[/url]

P.S.
Obrazek ułożony w zeszłym tygodniu, ale wcześniej zabrakło czasu na wrzucenie fotki.
Bardzo fajny obrazek, chyba nawet mam taki sam w kolejce do ułożenia ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „lpk84”