#8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Awatar użytkownika
Hojny7
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 401
Rejestracja: 12 grudnia 2016, 17:42
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

#8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: Hojny7 »

Szkoda że tak mała elementacja bo obraz cudowny.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2017, 20:30 przez Hojny7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: #8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: Cyber Killer »

Już nie wrzucasz obrazków na mój hosting?
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Hojny7
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 401
Rejestracja: 12 grudnia 2016, 17:42
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: #8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: Hojny7 »

Cyber Killer pisze: 02 grudnia 2017, 20:10 Już nie wrzucasz obrazków na mój hosting?
zapomniałem hasła a chciałem dodać puki miałem czas na to, ale już podmieniam :)
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3918
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: #8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: Vicky »

Owszem. Obraz bardzo ciekawy. Ale po pierwsze zaledwie 600. Po drugie nie pasuje mi ta panorama w tych rozmiarach.
P.S. Dziwnie patrzy się na te zdjęcia robione pod tak dużym (lub małym w zależności od perspektywy) kątem. :o
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: #8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: Cyber Killer »

Hojny7 pisze: 02 grudnia 2017, 20:29 zapomniałem hasła a chciałem dodać puki miałem czas na to, ale już podmieniam :)
Spox, tylko pytam. To nie jest wyrok na dożywocie, jeśli będziesz chciał kiedyś zrezygnować to daj znać ;-)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: #8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: leżak »

A mogli to zrobić w wielkości 4k.
Na pewno kupiłabym.
Awatar użytkownika
Hojny7
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 401
Rejestracja: 12 grudnia 2016, 17:42
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: #8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: Hojny7 »

Vicky pisze: 02 grudnia 2017, 23:50 Owszem. Obraz bardzo ciekawy. Ale po pierwsze zaledwie 600. Po drugie nie pasuje mi ta panorama w tych rozmiarach.
P.S. Dziwnie patrzy się na te zdjęcia robione pod tak dużym (lub małym w zależności od perspektywy) kątem. :o
Jak dla mnie panorama w małych elementacjaca to +, bo sztucznie zwiększa ich wielkość.
Obecne miejsce gdzie mieszkamy ma lampy biurowe, przez co zrobić przy nich zdjęcie wieczorem to porażka, a chciałem żeby było widać jak najwięcej, przez co musiało być pod kątem bo nie chciałem czekać cały dzień :P
leżak pisze: 03 grudnia 2017, 01:28 A mogli to zrobić w wielkości 4k.
Na pewno kupiłabym.
Odnoszę wrażenie jak by ktoś za jednym zamachem zrobił kilka obrazów tego samego, tylko w różnych ujęciach i zmieniał elementacje, może w następnym "rzucie" będzie znowu seria czegoś która finałowy obraz będzie mieć w ilości 4k, pomijając fakt że castorland dzieli na worki już od 2000 lub 1500? to spokojnie mogli by zrobić te 5 czy 6tyś.
Cyber Killer pisze: 03 grudnia 2017, 00:40 Spox, tylko pytam. To nie jest wyrok na dożywocie, jeśli będziesz chciał kiedyś zrezygnować to daj znać ;-)
Zdjęcia w zasadzie daje tylko do galerii na fejsie jedno na flicka i resztę tutaj, a tylko Twój skrypt potrafi generować hurtem miniaturki z odnośnikiem co jest mega wygodne :), tak że tak długo jak będzie możliwość będę korzystać :D
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: #8 Castorland 600 - Battle at the Sea

Post autor: Cyber Killer »

Hojny7 pisze: 03 grudnia 2017, 15:47
Cyber Killer pisze: 03 grudnia 2017, 00:40 Spox, tylko pytam. To nie jest wyrok na dożywocie, jeśli będziesz chciał kiedyś zrezygnować to daj znać ;-)
Zdjęcia w zasadzie daje tylko do galerii na fejsie jedno na flicka i resztę tutaj, a tylko Twój skrypt potrafi generować hurtem miniaturki z odnośnikiem co jest mega wygodne :), tak że tak długo jak będzie możliwość będę korzystać :D
OK, a na failbooka i inne społecznościówki też jest jakiś sharing, ale nie próbowałem tego jeszcze, więc nie wiem jak to zadziała.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hojny7”