Trefl 500 - "Słodki szczeniak" na rozgrzewkę przed dużymi wyzwaniami ;)

Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Trefl 500 - "Słodki szczeniak" na rozgrzewkę przed dużymi wyzwaniami ;)

Post autor: Aśka300 »

Poprawiony (mam nadzieję, że skutecznie) wczorajszy post.
Wczoraj przyszły zamówione 2k i 3k więc przed rozpoczęciem układania "Wesołych delfinów" na rozgrzewkę ułożyłam proste w zasadzie puzzle 500 elementów.
Zakupione zostały w podwójnym opakowaniu 1000+500 ponad dwa lata temu w Biedronce razem z puzzlami 1k "Kolaż pieski".

Obrazek

Trefl 500
Słodki szczeniak
wymiary: 48x34 cm
nr katalogowy: 90421

Obrazek

Następne będą "Wesołe delfiny".

Obrazek

sukcesywnie będę dodawała zdjęcia, tylko nie wiem ile to układanie mi zajmie - pierwszy raz będę układała 2k, a czasu ostatnio mam niewiele. Dobrze, że wyglądają na łatwe.

Mam też 3k Zachód słońca w Bangkoku - te to długo będę układała.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2018, 09:41 przez Aśka300, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl 500 - "Słodki szczeniak" na rozgrzewkę przed dużymi wyzwaniami ;)

Post autor: Cyber Killer »

Z delfinami na puzzlach mam taki love-hate relationship. Jako jedyny gatunek na tej planecie, poza homo-sapiens, któremu przysługują podstawowe prawa "człowieka", delfiny są popularnie pokazywane na filmach czy zdjęciach. Widziałem je też na żywo zanim wprowadzono zakazy trzymania ich w niewoli, ogółem uwielbiam te istoty i mam dość niezłe poczucie tego jak wyglądają. Tutaj wchodzą obrazki na puzzlach - o dziwo około połowy delfinów na puzzlach wygląda po prostu źle. Oczywiście wszystko to kwestia talentu rysownika, którzy przygotowuje obrazek, ale gryzie mnie to w oczy. Gdyby nie to, miałbym dużo więcej puzzli z delfinami.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 500 - "Słodki szczeniak" na rozgrzewkę przed dużymi wyzwaniami ;)

Post autor: Aśka300 »

Cyber Killer pisze:Z delfinami na puzzlach mam taki love-hate relationship. Jako jedyny gatunek na tej planecie, poza homo-sapiens, któremu przysługują podstawowe prawa "człowieka", delfiny są popularnie pokazywane na filmach czy zdjęciach. Widziałem je też na żywo zanim wprowadzono zakazy trzymania ich w niewoli, ogółem uwielbiam te istoty i mam dość niezłe poczucie tego jak wyglądają. Tutaj wchodzą obrazki na puzzlach - o dziwo około połowy delfinów na puzzlach wygląda po prostu źle. Oczywiście wszystko to kwestia talentu rysownika, którzy przygotowuje obrazek, ale gryzie mnie to w oczy. Gdyby nie to, miałbym dużo więcej puzzli z delfinami.
Ten obrazek byłby o wiele lepszy gdyby to było rzeczywiste zdjęcie. Ale choć delfiny nie są idealne puzzle przyciągnęły moją uwagę i dlatego je kupiłam. Chciałabym bardzo żeby od 2k Trefl miał w swojej ofercie również zwierzęta.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2017, 00:17 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.
oola
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 106
Rejestracja: 25 grudnia 2016, 10:00

Re: Trefl 500 - "Słodki szczeniak" na rozgrzewkę przed dużymi wyzwaniami ;)

Post autor: oola »

Jak na puzzlowe delfiny to wydają mi się calkiem udane. Zwłaszcza te nad wodą.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 500 - "Słodki szczeniak" na rozgrzewkę przed dużymi wyzwaniami ;)

Post autor: Aśka300 »

oola pisze:Jak na puzzlowe delfiny to wydają mi się calkiem udane. Zwłaszcza te nad wodą.
Zaczęłam troszkę segregować - nie są takie łatwe; elementy są bardzo do siebie podobne. Ale obrazek sympatyczny :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aśka300”