Trefl 2000 - "Wesołe delfiny"

Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Trefl 2000 - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Do tych puzzli "zbieram" się od czwartku. Jednak ostatnio mam bardzo mało czasu wolnego, który mogę wykorzystać na układanie. I będzie tak niestety przez cały czas. Dlatego pomimo, że chciałam wziąć udział w WPD 2017, nie uda mi się bo nie będę mogła w krótkim czasie skończyć danych puzzli. Potrafiłabym - najchętniej siedziałabym przy tej robocie cały dzień i jeszcze noc ;) Jednak nie mogę tak :( W tej materii podziwiam forumowiczkę Puzzabell, która pomimo natłoku zajęć i obowiązków nie może przestać układać bo puzzle to jej powietrze do oddychania :) Może i ja kiedyś dojdę do takiego etapu, chciałabym :)

Na razie przedstawiam początek powstawania puzzli

Obrazek

Trefl 2000
Wesołe delfiny
Wymiary: 96x68 cm
nr katalogowy: 27087

Łyżeczkę położyłam w piątek, kiedy jeszcze marzyłam o WPD 2017 (teraz niestety te marzenia musiały zostać skorygowane)

Obrazek

W ramce zbiór puzzli, które mają być DNEM MORSKIM

Obrazek

MISZ MASZ DNO MORSKIE (gdybym mogła wrzucać zdjęcia zrobione w niepochmurny i nie bardzo słoneczny dzień dno byłoby zbliżone do rzeczywistych odcieni - niestety po pracy układa się wieczorem, a soboty i niedziele zajęte...)

Obrazek

Sortować zaczęłam w piątek (półtorej godziny), w sobotę sortowanie i układanie zajęło mi ponad godzinę, a dziś 15 minut końcówki. W sumie ramkę układałam ok 45 minut. Trochę wolno, ale kolory są bardzo podobne i z wyjątkiem dna morskiego boki i góra co 1 puzzel to zmiana koloru. Ciapki, ciapki... (ale dzięki temu jest duża różnorodność, a nie pół obrazka czerwonego, pół zielonego).
Ostatnio zmieniony 26 października 2017, 14:38 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Po około dziewięciu godzinach układania "Delfiny" wyglądają tak:

Obrazek

Układam codziennie z doskoku po około godzinie; gdybym miała 3 dni tylko dla siebie pewnie byłyby już ułożone ;)
kwojciu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 314
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 13:38
Lokalizacja: Szamotuły, wielkopolska

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: kwojciu »

Jak postępy?
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Układam codziennie (albo prawie ;) ), zostało jeszcze trochę bo jestem zbyt zmęczona żeby układać szybciej. Jutro dodam aktualne zdjęcie bo przy sztucznym świetle słabo widać ;)
Zauważyłam, że układanie wtedy gdy ma się wolne, wakacje, urlop etc. jest całkiem inne - szybciej się to robi :)
Awatar użytkownika
pine
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 288
Rejestracja: 23 października 2016, 13:39

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: pine »

Kolory tak bardzo się różnią od tych na pudełku czy to tylko wina zdjęcia? Sam wzór choć za morskimi zlepkami nie przepadam coś w sobie jednak ma.

A co do zmęczenia, koszmarne uczucie być tak zmęczonym, że nie ma się siły na układanie puzzli, zwłaszcza jeśli cały dzień się o tym myślało a później prawdziwa niemoc twórcza. :evil:
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Może to raczej wina aparatu bo kolory puzzli są bardzo soczyste ;) Pierwsze zdjęcia ramki robiłam wieczorem i kolory wyszły koszmarne :(
Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni bo planuję kupić lepszy telefon. Zobaczymy, czy to coś da ;)

Tak, po całym dniu w pracy, kiedy aż się marzy żeby tak poukładać idzie się po zakupy, potem trzeba coś zrobić do jedzenia i zrobić coś w domu. Potem się siada, układa się góra 5 puzzli ... i się pada :(
Rano człowiek jest wkurzony :x

Ale też zależy jaki dzień - w poniedziałek i we wtorek ułożyłam sporo, w środę mało, wczoraj nic, a dziś jak na razie 10 puzzli ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Tak jak obiecałam, dodaję nowe fotki "Delfinów" ;)

Zdjęcia zrobione dziś po godzinie 13, po wczorajszym dłuższym układaniu, dziś przed zrobieniem fotek dołożyłam 5 puzzli (układałam do 3 w nocy i wstałam po 12 :P )

Dziś jest 3 tygodnie od rozpoczęcia układania. Pierwszy tydzień - dno morskie, drugi (jedno popołudnie) - kawałek góry i tęcza i od ubiegłej soboty reszta; około 22 godziny - ciągle jestem zajęta i zmęczona więc układam w takim tempie; gdybym miała kilka dni tylko na puzzle ... to byłoby inaczej ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie dodałam zbliżeń dna morskiego - zrobię po ułożeniu całości ;)
Awatar użytkownika
pine
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 288
Rejestracja: 23 października 2016, 13:39

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: pine »

Ależ one są tęczowe...a mi się właśnie spodobały te na pudełku.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Są bardzo ładne i dają dużą satysfakcję przy układaniu :)
Awatar użytkownika
XeniaRodefsky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 605
Rejestracja: 05 sierpnia 2016, 15:08
Lokalizacja: Łomianki

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: XeniaRodefsky »

Dziś jest 3 tygodnie od rozpoczęcia układania. Pierwszy tydzień - dno morskie, drugi (jedno popołudnie) - kawałek góry i tęcza i od ubiegłej soboty reszta; około 22 godziny - ciągle jestem zajęta i zmęczona więc układam w takim tempie; gdybym miała kilka dni tylko na puzzle ... to byłoby inaczej ;)
Każdy układa tyle, ile może, nie przejmuj się, ważne, że idzie do przodu. Jeśli Cię to pocieszy, to ja moje ostatnie puzzle - 3k - układałam 2.5 miesiąca - i nie zamierzam się tym przejmować :D
Co do obrazka, to akurat do zwierzaków na puzzlach mnie kompletnie nie ciągnie, ale ciekawi mnie, jak odróżniłaś to, co pod wodą od tego, co nad :lol:
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: leżak »

Z początku uważałam ten obrazek za przesadzony, dopóki nie pokazano na forum nowego 6k Clementoni :lol: .
Niekiedy najdzie mnie ochota na taki podwodny klimat. Mam na stosie 3k ravena z delfinem, tylko jeszcze nie wiem kiedy się za niego zabiorę.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

XeniaRodefsky pisze: ale ciekawi mnie, jak odróżniłaś to, co pod wodą od tego, co nad :lol:
Było ciężko na samym początku bo wszystkie "niebieskie" były razem. Zaczęłam od kolorowych elementów dna i rybek, niektóre niebieskie odcienie morza były na puzzlach z rybkami i innymi elementami dna więc to dało punkt wyjściowy przy układaniu morza. Były też momenty zniechęcenia ;) Ale jak się dokładnie przyjrzeć to niebieskie odcienie nieba są troszkę inne od odcieni morza. Tylko na początku to jeden wielki mętlik :P Myślę, że jest z 15 różnych odcieni niebieskiego, jeśli nie więcej ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Cyber Killer »

Subtelne różnice w odcieniach niebieskiego, chyba potrafią zauważać wszyscy którzy ułożyli kilka puzzli ;-). Pamiętam jak Sunk Galleon układałem, miałem pudełko z wodorostami, pudełko ze statkiem i 5 pudełek różnych odcieni niebieskiego ;-)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Po ponad miesiącu od rozpoczęcia i 30 godzinach układania wreszcie kończę :D
Dziś w nocy zamierzam ułożyć do końca ;)
Nie jestem zadowolona z tego przeciągania, ale nie mogłabym "wyrobić się" wcześniej ;)

Ciekawostka - kilka dni temu znalazłam dwa identyczne (albo prawie identyczne) puzzle ...

Obrazek

"Niewłaściwy" pasował idealnie ;)

Obrazek

Dziś podczas oglądania serialu "O mnie się nie martw" układałam "środki" największych "skaczących" delfinów. Teraz obrazek wygląda tak:

Obrazek

Wszystkie dodane dzisiaj zdjęcia robione były przy sztucznym świetle więc są "niewyraźne". Jutro dodam fotkę całości ;)

PS. Do mojej kolejki z puzzlami "wepchnęły się" :roll: wczoraj NOWE PUZZLE :!: :!: :!:
Czy spróbujecie zgadnąć jakie to mogą być :?:
Nie dołączę fotki puzzli bo zgadniecie bardzo szybko ;) Podpowiedź - są mega kolorowe, zwierzaczkowe i powyżej 2000 :lol:
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5076
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: jagabaga »

Mega kolorowe i zwierzaczkowe? I na dodatek >2000? Następna rafa? :)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

jagabaga pisze:Mega kolorowe i zwierzaczkowe? I na dodatek >2000? Następna rafa? :)
Nie, ale blisko ;)
SylwesterP
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 187
Rejestracja: 06 grudnia 2016, 05:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: SylwesterP »

Aśka300 pisze:Podpowiedź - są mega kolorowe, zwierzaczkowe i powyżej 2000 :lol:
Podejrzewałem, że podpowiedź ma mały kruczek :P
Moim typem było Clementoni "Arka Noego", przy założeniu że taka elementacja tego producenta ma np. 2008el. (w końcu 2008 > 2000)
Ale niestety po małym research'u okazało się, że jest to 1998 el :)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

SylwesterP pisze:
Aśka300 pisze:Podpowiedź - są mega kolorowe, zwierzaczkowe i powyżej 2000 :lol:
Podejrzewałem, że podpowiedź ma mały kruczek :P
Moim typem było Clementoni "Arka Noego", przy założeniu że taka elementacja tego producenta ma np. 2008el. (w końcu 2008 > 2000)
Ale niestety po małym research'u okazało się, że jest to 1998 el :)
Cały czas blisko :P ale to niestety nie "Arka..." ;)

Tymczasem "Wesołe delfiny" ułożone :!: :!: :!:
"Końcówka" układana dziś przez 1,5 godziny ;)
W nocy nie dokończyłam bo po prostu zasnęłam :roll:
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Cyber Killer »

Gratulacje!
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

"Wesołe delfiny" są "zazdrosne" bo otworzyłam nową paczkę i rozpoczęłam segregację.
Postanowiły na nowo się "rozłożyć" :roll:

Obrazek

Jak to zobaczyłam to się nawet nie zdenerwowałam bo byłam w "lekkim szoku" - cieszyłam się, że płyta mnie nie uderzyła ...

Gdy rozkładałam kanapę po półgodzinnej segregacji "Nowych...", łóżko zaczepiło o płytę i nastąpiło wielkie BUM :!: :!: :!:
Było grubo po północy więc rodzina zerwała się na równe nogi bo im się sufit zawalił ....
W takich sytuacjach chce mi się tylko zapaść pod ziemię ... bo zawsze chodząc po nocy staram się być bardzo cicho ....
Miał ktoś z Was jakieś podobne żenujące sytuacje :?:

PS - oczywiście będę układać na nowo .... :roll:
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Cyber Killer »

No cóż, wygląda na to że do zalet układania na macie można dopisać "jeśli zahaczy się o łóżko to puzzle się kompletnie nie rozsypują" :-) (to już 2 sytuacja ostatnio z łóżkiem i płytą hdf i rozsypanymi puzzlami). Miłego układania, w końcu trzeba się upewnić że żaden element nie zapodział się gdzieś w tym chaosie.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Właśnie - chcę sprawdzić czy wszystko jest ...
A komu to się tak zrobiło ... ?
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Cyber Killer »

AFAIR to Martom z jakimś miasteczkiem z Chorwacji, ale nie było fotek katastrofy.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

Ja od razu zrobiłam zdjęcie ;)
Już trochę poskładałam - pomogłoby lepsze spasowanie :)
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: michael_s »

Aśka300 pisze: Było grubo po północy więc rodzina zerwała się na równe nogi bo im się sufit zawalił ....
W takich sytuacjach chce mi się tylko zapaść pod ziemię ... bo zawsze chodząc po nocy staram się być bardzo cicho ....
Miał ktoś z Was jakieś podobne żenujące sytuacje :?:
Ja miałem kiedyś podobną sytację, ale bez udziału puzzli. Było już mocno po północy , a ja oglądałem mecz. Drużyna, której kibicowałem oddała piękny strzał na bramkę i wydawało mi się, że piłka wpadła do siatki. Wyskoczyłem więc w górę z radości z zaciśniętą pięścią i trafiłem tą pięścią prosto w szklany klosz od lampy. Klosz z hukiem rozleciał się w drobny mak, rodzina zerwała się na równe nogi, a moja ręka zalała się krwią. Co gorsza po chwili zorientowałem się, że strzał był niecelny i gola nie było. :)
Posiadam: 73 pudełka, 588700 elementów
Dotychczas ułożone: 36 obrazków, 214700 elementów
Aktualnie układam: Ravensburger 18000 Skylines of the World http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=124&t=5953
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

michael_s pisze:
Aśka300 pisze: Było grubo po północy więc rodzina zerwała się na równe nogi bo im się sufit zawalił ....
W takich sytuacjach chce mi się tylko zapaść pod ziemię ... bo zawsze chodząc po nocy staram się być bardzo cicho ....
Miał ktoś z Was jakieś podobne żenujące sytuacje :?:
Ja miałem kiedyś podobną sytację, ale bez udziału puzzli. Było już mocno po północy , a ja oglądałem mecz. Drużyna, której kibicowałem oddała piękny strzał na bramkę i wydawało mi się, że piłka wpadła do siatki. Wyskoczyłem więc w górę z radości z zaciśniętą pięścią i trafiłem tą pięścią prosto w szklany klosz od lampy. Klosz z hukiem rozleciał się w drobny mak, rodzina zerwała się na równe nogi, a moja ręka zalała się krwią. Co gorsza po chwili zorientowałem się, że strzał był niecelny i gola nie było. :)
To z "kloszem", ja miałam taką sytuację na moich 1 urodzinach (prawie 31 lat temu).
Przed imprezką, na której mieli pojawić się znajomi rodziców z dziećmi i jakieś dzieci z sąsiedztwa, ja bawiłam się grzecznie z 2-letnim kolegą z sąsiedztwa na dywanie pod kloszem. Mój Brat bliźniak znajdował się w tamtej chwili w łóżeczku i zajęty był rozbrajaniem jakiejś zabawki, kiedy przyszedł mój Tato, wyciągnął Brata z łóżeczka i powiedział coś w stylu - "Synu - roczek" ;) i hops - zamachnął się z tym dzieckiem :lol: i spowodował, że klosze (były 2 wiszące) zahuśtały się i jeden o drugi się rozbił. "Całość" spadła wprost na dywan, na którym niczego nieświadome dzieci bawiły się ... :shock:
Niestety Tato nie był w stanie temu zapobiec bo musiałby rzucić Brata i łapać klosze, a stało się to w ułamku sekundy ....

Na szczęście 2-letni sąsiad ;) nie doznał żadnych obrażeń. Ja natomiast miałam rozciętą głowę, która mocno krwawiła ...
Mama nie zdążyła być chyba wściekła bo tylko rzuciła Tacie "wyprowadzaj samochód ..." i Ojciec pobiegł.
Na szczęście Mamie udało się zatamować krwawienie i nie trzeba było nigdzie jechać.
Tylko potem była, podobnie jak i Dziadkowie i reszta Rodziny, wściekła na Ojca, że nie uważał.

Niestety podobne wypadki jak ostatnio ten z moją płytą czy z niechcącym "rozbijaniem kloszy" zdarzają się bo jesteśmy tylko ludźmi ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Aśka300 »

"Wesołe delfiny" przeszły rekonwalescencję ;) i są wszystkie.
Około 45% popsutej układanki składałam z braku czasu wprawdzie przez tydzień, ale w sumie przez 7 godzin.

Obrazek

Składam do pudełka i rozpoczynam "Tygrysy" ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl 2k - "Wesołe delfiny"

Post autor: Cyber Killer »

No to ponowne gratulacje :-)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aśka300”