Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Zaczynam (powoli :lol: ) nowy projekt. Puzzle kupione od Agnieszki (Leżak) - niedawno dokończyłam wstępną segregację i (nawet :lol: ) już coś ułożyłam ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2017, 19:38 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: leżak »

Tak sobie teraz uświadomiłam, że nie machnęłam zdjęcia pudełka :|

Widzę, że strategia już obrana ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Aaa ... ja też pudełka nie dodałam - chciałam zrobić zdjęcie w dziennym świetle i chyba będę musiała czekać do soboty bo jak wracam z pracy jest już szaro ;)
Strategia jest taka - (jak zwykle) zaczynam od najłatwiejszych części obrazka. W tej chwili "zadekowałam się" w stawie, znalazłam kaczki :lol: i przymierzam się do wejścia na mostek ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Niewyraźne zdjęcia, ale układąjac mostek, naraz zapragnęłam zrobić fotkę :P
Po kilku godzinach spędzonych nad tymi puzzlami mogę stwierdzić, że puzzle Jana van Haasteren'a są niesamowite. To najlepszy "odstresacz" pod słońcem, przynajmniej dla mnie :P Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać jakieś puzzle z tej serii, to ja się zgłaszam :D

Orkiestra już (prawie ;) ) cała:

Obrazek

Areoplan :lol: też:

Obrazek

Tu rozmazane trochę (muszę pomyśleć jak byłoby lepiej robić zdjecia), ale po połaczeniu mostka nogą tej "paniusi" ;) chciałam zrobić fotkę; wąż z poprzedniego obrazka :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Stan po 7 dniach układania (wiem wiem nie jestem Chrumcią czy Kwojciu, ale i tak świetnie się bawię :D ). Mogę tylko powiedzieć - puzzle Jana van Haasteren'a są fantastyczne :mrgreen:
Zdjecie nie oddaje rzeczywistych kolorów bo zrobione przy sztucznym świetle ;)

Obrazek
krejzOLKA
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 203
Rejestracja: 01 czerwca 2017, 09:10
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: krejzOLKA »

Mnie się też podobają :P W swojej kolekcji mam jeden tysiączek, ale marzy mi się Cyrk 5000. Może kiedyś :)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Mi też marzą się niektóre wzory z tej serii :) Puzzle tego autora układam pierwszy raz i sądzę, że jeszcze nie raz do nich wrócę bo są świetne ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Od wczorajszego wieczora mam w pokoju WARSZTAT :mrgreen: W styczniu kupiłam płytę MDF 120x90 cm bo uważałam, że taka mi w zupełności wystarczy. Niestety trzeba było myśleć perspektywicznie i przewidzieć :lol: Przedwczoraj podjęłam decyzję, a wczoraj ją zrealizowałam - kupiłam płytę HDF 3 mm, 120x160 cm. Plan rozmieszczenia płyt udało się zrealizować i mam nadzieję, że stoliki pod nimi wytrzymają :lol:
Ten co jest pod dużą wcześniej bez problemu utrzymywał małą i ciężką. W tej chwili ława 55x100 "dźwiga" wiotką MDF, a na małym, choć grubym stoliczku spod TV leży gruba, centymetrowa MDF. Nie pytajcie na czym stoi mój TV :lol: :lol: :lol: Na stoliku zrobionym kiedyś przez mojego DZIADZIA (szkoda, że nie może już zobaczyć tej "rewolucji" w swoim dawnym pokoju :cry: ) Jeśli znalazłabym kiedyś szerszą niż moja ława, używaną ławę na kółkach to kupię sobie. Bo nowa mnie nie urządza.
Na razie fotka mojego warsztatu :D Płyta HDF co prawda wiotka, ale ważne, że pomieści 5 i 6k, jeśli mi się zachce :) Poluję na jeden konkretny wzór na 5000. Nie powiem jaki, mam nadzieję, że wkrótce się dowiecie :D Jedna osoba z tego forum wie, ale wierzę, że sie nie wygada ;)

Obrazek

Dobra ... pokażę też stolik made by Dziadek long long time ago :lol:

Obrazek

Poprzedni stoliczek spod TV - niewielki kwadracik na razie dzielnie "trzyma" płytę, a pudełko puzzli śpi i czeka pod spodem :P Będzie czekać do wieczora :roll:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2017, 00:10 przez Aśka300, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Vicky »

Powodzenia w układaniu tego obrazka, jak również w zamierzonym gigancie na 5000 :)
Swoją drogą robiłem kiedyś rozeznanie jaki największy wymiar powinna mieć jedna uniwersalna deska do dużych formatów puzzli. Stwierdziłem, że szału można dostać od tych drobnych centymetrów różnicy między poszczególnymi producentami. Najgorszy jest Clementoni na 6000 (169x119). Ale wszystkie pozostałe firmy powinny ci się zmieścić w tym co podałaś (160x120).

P.S. Pomijam fakt, że układanie dużych formatów to logistyczne wyzwanie w małych mieszkaniach :D
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Dzięki, żebym ja miała tyle czasu, ile miałam na studiach, szczególnie na wakacjach, to puzzle raz, dwa byłyby ułożone ;) Teraz praca, a w domu o wiele więcej obowiązków i jeszcze zmęczenie :roll: Ale mam nadzieję, że się uda :)
Tak, kupując tą płytę wiedziałam, że wszystkich rozmiarów nie pomieszczę, ale na razie skupię się na 3,4 i 5k. Bo gdyby stolik pod płytą był większy, kupiłabym po 20 cm szerszą ;) ... i chodziłabym chyba po suficie :lol:
Tak, spory własny pokój to zaleta w tym przypadku :)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: chrumcia91 »

Masz szanse mnie przegonić bo ja teraz raczej bez czasu na puzzle :lol:
wczoraj wieczorem wrocilam, wieczorem postaram sie coś poukladać, a w sobote znowu wyjazd i dopiero po nowym roku wroce :lol: u chłopaka mam kilkanaście pudełek więc może z nim cos ułożę u niego

a te Jumbo podobają mi sie...mam plan kiedys sie z nimi blizej zapoznać, ale narazie musze sie odkopac z moich haha
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

chrumcia91 pisze: 18 grudnia 2017, 10:07 Masz szanse mnie przegonić bo ja teraz raczej bez czasu na puzzle :lol:
wczoraj wieczorem wrocilam, wieczorem postaram sie coś poukladać, a w sobote znowu wyjazd i dopiero po nowym roku wroce :lol: u chłopaka mam kilkanaście pudełek więc może z nim cos ułożę u niego

a te Jumbo podobają mi sie...mam plan kiedys sie z nimi blizej zapoznać, ale narazie musze sie odkopac z moich haha
No nie wiem :lol: czy Cię przegonię - układam co prawda codziennie od 6 grudnia, ale zdecydowanie wolniej niż Ty. Nad takim kolosem, a szczególnie nad rysunkami pana Jana (swoją drogą wielki szacun dla człowieka, który tworzy takie cuda, a jest notabene w wieku mojej babci :) ) trzeba się bardzo skupić. Obrazek jest cudny i samo układanie bardzo przyjemne.
Iwonka - ja Ci obiecałam te puzzle - jak ułożę i się ze dwa dni na nie napatrzę :lol: to będziesz mogła zaczynać przygodę z Janem. Szczerze - polecam z całych sił bo układanie tego obrazka to wielka przyjemność :D
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Mała aktualizacja ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: leżak »

Płytki w restauracji powinny dać szybko się ułożyć ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

leżak pisze: 19 grudnia 2017, 21:30 Płytki w restauracji powinny dać szybko się ułożyć ;)
Już wszystko dokładnie posortowane płytki też - na razie dokładam głowy, nogi i inne elementy, teraz na tygodniu mam mało czasu, ale w Święta podgonię :P
Tomcio
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 27
Rejestracja: 27 września 2017, 18:25
Lokalizacja: Poznań

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Tomcio »

Seria van Haasterena tak mi przypadła do gustu, że po ułożeniu "The Escape" już 3 kolejne czekają w kolejce :D
Będę bacznie obserwował postępy. Powodzenia
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Dzięki - mi ta seria też bardzo się podoba :)
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: jagabaga »

JvH jest bardzo fajny, sama mam kilka obrazków w kolekcji (raczej małych, bo kupowanych dla syna), ale gdy niedawno szukałam i kupowałam puzzle humorystyczne (1000-2000), to w porównaniu z innymi wzorami (np. Loup'em), obrazki JvH wydawały mi się takie jakby zamglone. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia z puzzlami humorystycznymi, więc pytam fanów, czy tak rzeczywiście jest, czy to mój subiektywizm? A może to zależy od producenta?
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Junka »

Ja humorystycznych tego typu jeszcze nie układałam - wszystko przede mną, ale podziwiam wszystkich śmiałków. Jak to w ogóle sortować...?

A co do czasu na układanie, to ja ostatnio też niewiele wygospodarowałam na swoje ;/
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Odpowiem Jadzebadze i Junce ;) A do ogółu mam pytanie - jak zacytować dwie wypowiedzi w jednym poście? Jedną wypowiedź potrafię, a dwóch różnych wypowiedzi już nie.

Jaga - kolory tych puzzli są bardzo soczyste i wyraźne, przynajmniej mój egzemplarz taki jest. Winą moich nieostrych zdjęć jest aparat w starym telefonie (bo ten w nowym zastrajkował ;) ) i zdjęcia robione przy sztucznym świetle.

Junka - tak, sortowanie tych puzzli to wyzwanie - przesortowanie puzzli "kolorami" nic nie daje :lol: bo prawie na wszystkich puzzlach jest zbiór 3-4 kolorów. Na samym początku po pierwszym sortowaniu układałam wodę i mostek bo ta część obrazka była dość jednolita. Potem starałam się kolorami - niebieskie bluzy i spodnie, żółte, czerwone ... ale po kilkunastu ułożonych tak puzzlach musiałam sortować jeszcze raz .... i jeszcze raz .... i jeszcze raz :? :shock: :oops: :lol: :lol: :lol: Teraz już nie muszę bo posortowane idealnie ;) Teraz problemem jest mało czasu na układanie :roll:
Fakt, nawet w przypadku tych puzzli można się wysilić i sortować raz - siedząc z obrazkiem przed oczami powoli identyfikować puzzlel po puzzlu. Fajnie byłoby dać tak radę ;) Niestety, za mało cierpliwości - widzi się takie fajne puzzle i chce się od razu układać :D
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2017, 08:28 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Czak Noris »

Aśka300 pisze: 20 grudnia 2017, 13:17 A do ogółu mam pytanie - jak zacytować dwie wypowiedzi w jednym poście? Jedną wypowiedź potrafię, a dwóch różnych wypowiedzi już nie.
SPOSÓB 1:
Pod okienkiem, w którym wpisujesz treść własnego posta masz pozostałe posty wątku (jednak nie wszystkie, tylko część ostatnich). Wystarczy kliknąć ikonkę cytowania, a okienko z Twoją treścią uzupełni się o drugi cytat. Dobrze wcześniej przejść do nowej linii na końcu posta, bo silnik forum dokleja treść w miejscu ustawienia kursora (zwykle na końcu własnego posta, ale jak coś wcześniej poprawiałaś, to może się zdarzyć, że cytat załaduje się w środek wyrazu).

SPOSÓB 2 (przydatny, gdy cytowany post jest starszy i nie ma go w rozwinięciu tematu poniżej okienka wpisywania postu lub gdy cytujesz coś z innego tematu):
W okienku, w którym wpisujesz treść posta ręcznie zaznaczasz cytat, który już dodałaś.
Potem Ctrl-C, w nowej linii Ctrl-V i masz zdublowany pierwszy cytat.
Teraz ręcznie poprawiasz autora cytatu (np. tam gdzie jest quote=Aśka300 zmieniasz na quote=NickCytowanejOsoby. Ręcznie też musisz podmienić treść cytatu (zaznaczasz go sobie w danym wątki i Crtl-C, Ctrl-V).
W ten sposób możesz dodawać dowolną ilość cytatów z dowolnych wątków.
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2017, 13:59 przez Czak Noris, łącznie zmieniany 1 raz.
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: jagabaga »

Aśka300 pisze: 20 grudnia 2017, 13:17 A do ogółu mam pytanie - jak zacytować dwie wypowiedzi w jednym poście? Jedną wypowiedź potrafię, a dwóch różnych wypowiedzi już nie.
Pod polem, w którym pisze się odpowiedzi, są przyciski: zapisz kopię roboczą / podgląd / wyślij. Poniżej "niebieski" blok "Opcje", a jeszcze poniżej okno "Przegląd tematu", w którym możesz sobie czytać treść danego wątku (okno jest "przewijalne"). Gdy znajdziesz tam wypowiedź, którą chcesz zacytować (jako 2-, 3-, n-ty cytat w swoim poście), klikasz na ikonkę cytatu, tak jakbyś cytowała jedną wypowiedź, co umiesz robić. Uwaga - teraz klikam na "cytat" przypadkowej wypowiedzi w Twoim wątku ;) :
Tomcio pisze: 20 grudnia 2017, 02:10 Seria van Haasterena tak mi przypadła do gustu, że po ułożeniu "The Escape" już 3 kolejne czekają w kolejce :D
Będę bacznie obserwował postępy. Powodzenia
Los wybrał wypowiedź Tomcia :D
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Junka »

Aśka300 pisze: 20 grudnia 2017, 13:17 Fakt, nawet w przypadku tych puzzli można się wysilić i sortować raz - siedząc z obrazkiem przed oczami powoli identyfikować puzzlel po puzzlu. Fajnie byłoby dać tak radę ;) Niestety, za mało cierpliwości - widzi się takie fajne puzzle i chce się odc razu układać :D
Ja również z tych mniej cierpliwych. W piątek posortowałam kształtami moje pozostałe fioletowe i aż chciałam przybiec na forum i się tym pochwalić, ale potem stwierdziłam, że nie ma czym. Dla mnie może i wyczyn, ale u innych norma ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Dziękuję Wam za rady ;) Na pewno zastosuję się do nich, ale w tej chwili wróciłam z zakupów i nie mogę prawidłowo ich przyswoić bo jestem mówiąc moim językiem "zryta" :lol: To nie znaczy, że jestem "wyuczona" :lol: tylko piekielnie zmęczona :(
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: leżak »

jagabaga pisze: 20 grudnia 2017, 09:15 JvH jest bardzo fajny, sama mam kilka obrazków w kolekcji (raczej małych, bo kupowanych dla syna), ale gdy niedawno szukałam i kupowałam puzzle humorystyczne (1000-2000), to w porównaniu z innymi wzorami (np. Loup'em), obrazki JvH wydawały mi się takie jakby zamglone. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia z puzzlami humorystycznymi, więc pytam fanów, czy tak rzeczywiście jest, czy to mój subiektywizm? A może to zależy od producenta?
To też zależy jaki obrazek. Ogólnie kolory nasycone.
Osobiście bardziej wolę Loup'a i innychulubionych autorów humorystycznych z Heye.
W przypadku JvH musiałam się przyzwyczaić do jego kreski, a i tak nie wszystkie obrazki mi się do końca podobają.
Awatar użytkownika
alpenliebe
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 243
Rejestracja: 12 października 2016, 13:25
Lokalizacja: Bydgoszcz/Berlin

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: alpenliebe »

Junka pisze: 20 grudnia 2017, 09:22 Jak to w ogóle sortować...?

A po co sortowac? :D Alleluja i do przodu!
'Find what you love and the let it kill you, cause there is no other way.'
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Junka »

alpenliebe pisze: 22 grudnia 2017, 19:33
Junka pisze: 20 grudnia 2017, 09:22 Jak to w ogóle sortować...?

A po co sortowac? :D Alleluja i do przodu!
No to chociaż ramkę ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
D4MON
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 493
Rejestracja: 03 września 2017, 17:30

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: D4MON »

Nie wiem jak 3k ale 1k układa się bez segregacji,ramka ok mniej jest do układania ale szybciej nie jest :lol:
Posiadam: 277 pudełek 365480 elementów
Dotychczas ułożone: 28 obrazki 24490 elementów
Aktualnie układam: Trefl 1000 Pejzaż z wulkanem
Awatar użytkownika
Olcia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1945
Rejestracja: 22 lutego 2016, 08:45
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Olcia »

Ja układając "Park" wyłowiłam ramkę, wodę, niebo, zieleń, potem starałam się dobierać szczegóły i jechałam na kolory ;) Miło jeszcze raz spojrzeć na ten obrazek jak się tworzy.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Jumbo 3000, Jan van Haasteren - "The Park"

Post autor: Aśka300 »

Olcia pisze: 23 grudnia 2017, 17:50 Miło jeszcze raz spojrzeć na ten obrazek jak się tworzy.
Tworzy się... tworzy....jest 3.30, a ja właśnie skończyłam na dziś :lol: (wieczorem znowu usiądę)...a że nie byłam tu 3 dni postanowiłam zajrzeć :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aśka300”