Beksiński 2000

Awatar użytkownika
Maryna
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 23
Rejestracja: 02 lutego 2017, 17:02
Lokalizacja: Wrocław

Beksiński 2000

Post autor: Maryna »

Obrazek
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3925
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Beksiński 2000

Post autor: Vicky »

No niezłe ;)
Trochę straszne, ale fajne :shock:
Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2490
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: Beksiński 2000

Post autor: ira »

Wspaniałe malarstwo to i puzzle nietuzinkowe.
Jaka firma wydała te puzzle? Czy to tylko jakieś okolicznościowe albo może wydane przez muzeum?
Dobrze by było, żeby ktoś wydał serię obrazów Beksińskiego, powiedzmy, że np 12. Ja już bym polowała, żeby kupić wszystkie.
Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1298
Rejestracja: 19 sierpnia 2015, 02:57
Lokalizacja: WAW/WRO

Re: Beksiński 2000

Post autor: Dawid »

Piękne. Chociaż chyba nasyciłaś trochę obraz kolorem, bo na żywo są chyba jednak bledsze.
Na mnie wciąż czekają. Jak w końcu znajdę czas na układanie, to to będzie jeden z priorytetów.
ira pisze:Wspaniałe malarstwo to i puzzle nietuzinkowe.
Jaka firma wydała te puzzle? Czy to tylko jakieś okolicznościowe albo może wydane przez muzeum?
Dobrze by było, żeby ktoś wydał serię obrazów Beksińskiego, powiedzmy, że np 12. Ja już bym polowała, żeby kupić wszystkie.
Na beks.pl można kupić. Niby to jest edycja limitowana (250 sztuk), ale podejrzewam, że to ściema dla uzasadnienia absurdalnie wysokiej ceny. Też bym się nie obraził, gdyby ktoś wydał całą serię. Najlepiej gdyby to była duża firma i ceny nie byłyby zaporowe, ale nie robię sobie wielkich nadziei.
2015: 4 pudełka / 7500 el.
2016: 31 pudełek / 39528 el.
2017: 25 pudełek / 28670 el.
2018: 9 pudełek / 7000 el.
2019: 22 pudełek / 22315 el.
2020: 19 pudełek / 19700 el.
2023: 15 pudełek / 14328 el.
2024: 7 pudełek / 4599 el.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Beksiński 2000

Post autor: Cyber Killer »

Chyba już sobie rozmawialiśmy na temat takich fajnych grafik w wątku o liście życzeń puzzlowej. Czy powyższe, czy prace innych grafików, niestety firmy puzzlowe unikają jak ognia.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2490
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: Beksiński 2000

Post autor: ira »

Cyber Killer pisze: Czy powyższe, czy prace innych grafików, niestety firmy puzzlowe unikają jak ognia.
Teraz pomyślałam, że pewnie chodzi o prawa autorskie, wykupienie ich byłoby pewnie nieopłacalne dla firm puzzlowych, ale np. Ministerstwo Kultury i Sztuki mogłoby w ramach jakiejś tam misji sypnąć groszem i wtedy Sztuka (przez duże S :lol:) trafiłaby pod strzechy.
Ech, marzenia...
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beksiński 2000

Post autor: Junka »

Vicky pisze:No niezłe ;)
Trochę straszne, ale fajne :shock:
Niemal to samo pomyślałam :)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Beksiński 2000

Post autor: Cyber Killer »

ira pisze:
Cyber Killer pisze: Czy powyższe, czy prace innych grafików, niestety firmy puzzlowe unikają jak ognia.
Teraz pomyślałam, że pewnie chodzi o prawa autorskie, wykupienie ich byłoby pewnie nieopłacalne dla firm puzzlowych, ale np. Ministerstwo Kultury i Sztuki mogłoby w ramach jakiejś tam misji sypnąć groszem i wtedy Sztuka (przez duże S :lol:) trafiłaby pod strzechy.
Ech, marzenia...
Może być sztuka i przez małe s, licencja to pewnie i tak jeden z mniejszych kosztów. Raczej boją się że się nie sprzeda w odpowiednio wielkim nakładzie. Chodzi mi po głowie, żeby samemu jakiś fajny artwork kupić licencję i na prezentynie zrobić sobie np 3k puzzle :-)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Maryna
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 23
Rejestracja: 02 lutego 2017, 17:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: Beksiński 2000

Post autor: Maryna »

Dawid pisze:Piękne. Chociaż chyba nasyciłaś trochę obraz kolorem, bo na żywo są chyba jednak bledsze.
Na mnie wciąż czekają. Jak w końcu znajdę czas na układanie, to to będzie jeden z priorytetów.
Zdjęcie jest zrobione na szybko tabletem i wrzucone na forum. Nie bawię się w upiększanie bo mi to nie wychodzi ;-)

Całkiem przyjemnie się je układało. Jak będę miała trochę wolnej gotówki to pewnie jeszcze coś kupie :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Maryna”