Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: ridibunda »

Zakup z forum, od Olci:) Uwielbiam mapy w każdej postaci, układało się rewelacyjnie.
Obrazek

Ramkę robiły moje dzieci:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: Cyber Killer »

Dlaczego robisz nowy post na każdy obrazek w odstępach raptem 1-2 minuty? Możesz edytować wcześniejszy post i dopisać do niego nową treść skoro nie minęło wiele czasu i pewnie nikt go nie czytał do tej pory.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Sonne
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 280
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: Sonne »

Ogólnie netykieta jest z Tobą CK. Ale np do spisu puzzli lepiej, jeśli każdy obrazek ma swój oddzielny post :)
Ogólnie Cie popieram, ale wątpię by szary internauta, się tym przejmował.
Posiadam: 8 pudełek, 39700 elementów
Dotychczas ułożone: 3 obrazy, 7000 elementów

Aktualnie układam: 6000 Clementoni (36522) Zamek Neuschwanstein: http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=318&t=13596
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: michael_s »

Sonne pisze:Ogólnie netykieta jest z Tobą CK. Ale np do spisu puzzli lepiej, jeśli każdy obrazek ma swój oddzielny post :)
Ogólnie Cie popieram, ale wątpię by szary internauta, się tym przejmował.
CK chodziło raczej o to, że ridibunda wrzuciła dwa posty do jednego wątku w odstępie jednej minuty. :)
Posiadam: 73 pudełka, 588700 elementów
Dotychczas ułożone: 36 obrazków, 214700 elementów
Aktualnie układam: Ravensburger 18000 Skylines of the World http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=124&t=5953
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: ridibunda »

Cyber Killer pisze:Dlaczego robisz nowy post na każdy obrazek w odstępach raptem 1-2 minuty? Możesz edytować wcześniejszy post i dopisać do niego nową treść skoro nie minęło wiele czasu i pewnie nikt go nie czytał do tej pory.
Bo ja jestem świeżak i szarak i nie umiem jeszcze sie tu poruszać:) Sorry, jeśli nie po drodze z netykietą, obiecuję poprawę na przyszłość :)
Sonne
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 280
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: Sonne »

michael_s pisze:
Sonne pisze:Ogólnie netykieta jest z Tobą CK. Ale np do spisu puzzli lepiej, jeśli każdy obrazek ma swój oddzielny post :)
Ogólnie Cie popieram, ale wątpię by szary internauta, się tym przejmował.
CK chodziło raczej o to, że ridibunda wrzuciła dwa posty do jednego wątku w odstępie jednej minuty. :)
Ja wiem o co mu chodziło. Takie zachowanie nazywa się potocznie spamowaniem ( a bardziej zaawansowanie - floodowaniem od słowa flood - zalewać). A netykieta zabrania spamowania.
Posiadam: 8 pudełek, 39700 elementów
Dotychczas ułożone: 3 obrazy, 7000 elementów

Aktualnie układam: 6000 Clementoni (36522) Zamek Neuschwanstein: http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=318&t=13596
Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1298
Rejestracja: 19 sierpnia 2015, 02:57
Lokalizacja: WAW/WRO

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: Dawid »

Napisała nowa na forum dziewczyna dwa posty po sobie, a zjechaliście ją, jakby nam tu powrzucała zdjęcia z zoofilską orgią. Na przyszłość wystarczy chyba zwrócić uwagę ;)

To ja może wrócę do istoty rzeczy i napiszę, że bardzo fajna mapa. Chyba mi kiedyś mignęła na używkach, ale map mam zapas do 40-stki ;)
Czy mogłabyś mi kiedyś wypożyczyć dzieci do odsortowania ramek z kilkudziesięciu paczek puzzli? :D
2015: 4 pudełka / 7500 el.
2016: 31 pudełek / 39528 el.
2017: 25 pudełek / 28670 el.
2018: 9 pudełek / 7000 el.
2019: 22 pudełek / 22315 el.
2020: 19 pudełek / 19700 el.
2023: 15 pudełek / 14328 el.
2024: 7 pudełek / 4599 el.
abee
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 934
Rejestracja: 18 września 2015, 23:57

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: abee »

Ja bym nawet uwagi nie zwracała. O co afera. Co z tego, że dwa posty jeden po drugim. Ja nawet tak wolę, bo jak ktos wstawia post z długim ciągiem zdjęć to obejrzę jedno- max pierwsze dwa i dalej z reguły nie oglądam. A jak widzę oddzielny post, to prędzej do niego zajrzę.
Inna sprawa, że to forum nie ma chyba funkcji scalania jak wstawia się posty w wątku w krótkim odstępie czasu. Wystarczy dodać taką funkcję, a forumowi puryści nie będą rzucali się na ludzi.
----------------------------------------------------------
Mapę mam, ale jeszcze nie układałam. Czeka nowa i zafoliowana - kolorystyka nie jest zbyt stonowana jak jestem przyzwyczajona przy mapach i trochę mnie razi.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: Cyber Killer »

abee pisze:Inna sprawa, że to forum nie ma chyba funkcji scalania jak wstawia się posty w wątku w krótkim odstępie czasu. Wystarczy dodać taką funkcję, a forumowi puryści nie będą rzucali się na ludzi.
Zgadzam się, jestem wielkim fanem tej funkcji, ale obawiam się że dodanie takiego pluginu tutaj nie będzie możliwe.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: ridibunda »

Dzięki Dawid i Abee, powiem że mi się trochę głupio zrobiło. Wrzuciłam te dwa psoty po sobie, bo miałam zdjęcia na fotosiku w różnej kolejności i tak po prostu wyszło.
Dawid, dzieci mogę pożyczyć, ale ostrzegam, ze wymagają motywowania (np. a ja tyle już ułożyłem ,mogę teraz czekoladę na wzmocnienie?:).
abee
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 934
Rejestracja: 18 września 2015, 23:57

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: abee »

ridibunda pisze:Dzięki Dawid i Abee, powiem że mi się trochę głupio zrobiło. Wrzuciłam te dwa psoty po sobie, bo miałam zdjęcia na fotosiku w różnej kolejności i tak po prostu wyszło.
:) różnie wychodzi, bo różnie ludzie piszą i różnie z różnych powodów wychodzi. Ja zwracam uwagę na ortografię, ale nie zwracam nikomu uwagi, chyba, że wcześniej miałam na te uwagi zamówienie ;) Nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy mniejsze czy większe. Każdemu można się o coś przyczepić. Np. ja zdaję sobie sprawę z mojego specyficznego stylu pisania 8-) , ze stosowanego szyku zdania, składni. Zawsze tak pisałam, dużo piszę także i zawodowo. Wiem też, że tego nie zmienię, choćby nie wiem co :lol:
Ale nie zmienia to tego, że na śmieszne lapsusy językowe zawsze zwrócę uwagę, np. takie jak ten:
ridibunda pisze: Wrzuciłam te dwa psoty po sobie (...) i tak po prostu wyszło.
I od razu dzień jest piękniejszy :D Tak po prostu wyszło ;) :)
grojec1
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 193
Rejestracja: 21 grudnia 2017, 23:04
Lokalizacja: na południu, tam gdzie robią dobre piwo

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: grojec1 »

To chyba jakaś starsza produkcja. Nie znam tych puzzli.
Lubię mapy i ta ni się podoba.
pozdrwiam
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mapa świata z 1639 roku, Castorland 1000

Post autor: ridibunda »

Chyba starsza, kupiona tu na forum i już poszła dalej, ale układało się bardzo przyjemnie. Dzięki za pozdrowienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ridibunda”