Cardinal Games Wonders of Nature Puzzle [500 elementów]

Awatar użytkownika
McHalt
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 25
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 14:06
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Cardinal Games Wonders of Nature Puzzle [500 elementów]

Post autor: McHalt »

Witajcie puzzlomaniacy,
Jakiś czas temu dostałem od dziewczyny puzzle - usłyszała o mojej nowej pasji, a ją od zawsze puzzle wkurzały ;)
Odleżały więc u niej sporo czasu, a teraz zająłem się nimi ja. Tak wygląda opakowanie:

Obrazek

Cóż, niestety nie są to puzzle najwyższej jakości.. bardzo cienkie, w dotyku jakieś takie dziwne. Mega się rozwarstwiają, całkowicie się ze sobą nie trzymają. Najgorzej chyba jest gdy człowiek ułoży już sporo obrazka - wtedy wtykając nowy puzzel, któryś z poprzednich wyskakuje do góry. Między innymi przez to układałem je tak długo. Dzisiaj skończyłem, jednak okazało się że dwóch brakuje...

Obrazek

Obrazek

Co warto zauważyć - na ułożonych puzzlach jest więcej "treści" obrazka, niż na opakowaniu.

Potem lekko wiatr powiał i połowa obrazka wylądowała do góry nogami.. nie robiłem już zdjęcia, nie naprawiałem ich też bo musiałbym tę połowę od nowa układać. Niemożliwe było przeniesienie ich w większych kawałkach w dobre miejsca. Cieszę się już tylko, że w końcu je ułożyłem i czekają na mnie puzzle dużo lepszej jakości :)
Tylko w 127.0.0.1 czuję się jak w domu
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Cardinal Games Wonders of Nature Puzzle [500 elementów]

Post autor: Cyber Killer »

Zdjęcie bardzo fajne, ale wykrojnik to faktycznie koszmarek.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „McHalt”