Jesienne Tatry - Trefl 500

Awatar użytkownika
yacolek
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 101
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Jesienne Tatry - Trefl 500

Post autor: yacolek »

O tych wspomniałem w poprzednim temacie - niby tylko 500, a pudełko jak od dużych układanek. Nie wiem kogo oni chcieli oszukać tym manewrem :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Tu już trochę więcej akcji, sporo mylących kawałków ale to tylko 500, wiec dość szybko poszło. A Tatry uwielbiam, to nie mogłem przejść obok nich obojętnie :)
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2017, 09:37 przez yacolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madi9011
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 949
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:16
Lokalizacja: Jarosław / Przeworsk/Siennów
Kontakt:

Re: Jesienne Tatry - Trefl 500

Post autor: madi9011 »

ładny widok aż chce się pojechać w Tatry lub w ukochane Bieszczady :roll:

dla mnie denerwujące jest to że pudełka są robione takie duże że zmieściło by się z 3 inne układanki w środku, najprościej by było dorzucić plakat a pudełko małe, mam nadzieję że się w większość firm to zmieni. Najczęściej właśnie w Trefl pudełko 500el zajmuje tyle miejsca jak ta np z 1500-2000 tys, jak dla mnie nie potrzebie takie moje zdanie ;)
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany"
...
obecnie zajmuje się dziećmi <3 syn21.05.2019 i córka 02.01.2021r <3 .... wrócę do Was ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jesienne Tatry - Trefl 500

Post autor: Cyber Killer »

Z tym się zgodzę - pudełka powinny zdecydowanie mieć większą różnorodność rozmiarów. Ale też tak nie do końca, powinno być tak, że większe pudełka są wielokrotnością tych mniejszych, żeby dało się to bez problemu ułożyć. Przykładowo niech pudełko na 2k będzie jak 2x pudełko na 1k, które jest jak 2x pudełko na 0,5k. Większych powierzchniowo pudełek niż na 2k na ogół nie potrzeba, wtedy niech rosną na wysokość i też jako wielokrotność.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jesienne Tatry - Trefl 500

Post autor: chrumcia91 »

Bardzo fajny widoczek
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3542
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: Jesienne Tatry - Trefl 500

Post autor: aneta »

Układam właśnie mapę Tatr i odkopałam Twój wątek z tą pięćsetką. Mignęły mi te puzzle na olx i chciałam zobaczyć ułożone. Wyjątkowo mi się podobają :) Szkoda tylko, że elementacja taka skromna
ODPOWIEDZ

Wróć do „yacolek”