Home Sweet Home - Ravensburger 1000 [niekompletne, 989/1000]

Awatar użytkownika
yacolek
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 101
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Home Sweet Home - Ravensburger 1000 [niekompletne, 989/1000]

Post autor: yacolek »

Pierwsze niekompletne puzzle w kolekcji - brakuje aż 11 elementów :( - mam nadzieję, że jedyne takie, ale to czas pokaże. Dostałem je w gratisie do większego zamówienia. Ponoć po ataku jamniczka na psa z obrazka :mrgreen: Na jednym elemencie w sumie nawet są jakieś ślady zębów :lol:

Strasznie długo z nimi walczyłem. Miałem chyba 4 podejścia, żeby je ułożyć i za każdym razem fioletowy i czarny stos mnie przerażał. Niby na kawałkach budy są linie, słoje drewna itp, ale jednak i tak większość została dopasowana metodą 'wedle kształtu' i dopasowywania na oślep. Nie znam prostszej metody doboru puzzli, jest trochę czasochłonna, ale skuteczna.

Nad tą układanką spędziłem chyba ponad 2 tygodnie - co jest pewnie kiepskim wynikiem jak na to forum i ten rozmiar, ale i tak jestem z siebie dumny, że udało się w końcu ułożyć. Wyszły wtedy braki, ale tyle razy już się za nie zabierałem, że tym razem musiało się udać!

Obrazek

Obrazek

Jednak nawet po niekompletnej układance stwierdzam, że ich jakość jest świetna. Nawet ten nadgryziony wciaż trzyma formę :lol: No i bardzo ładnie wskakują na swoje miejsce, obrazek można bez problemu unieść, wszystko dobrze spasowane. Mam nadzieję, że kolejne z tej firmy też takie będą :)
Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2488
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: Home Sweet Home - Ravensburger 1000 [niekompletne, 989/1000]

Post autor: ira »

yacolek pisze: Nad tą układanką spędziłem chyba ponad 2 tygodnie - co jest pewnie kiepskim wynikiem jak na to forum i ten rozmiar
1. czas ułożenia i rozmiar - nieistotny, nie ścigamy się przecież (każdy dysponuje inną ilością czasu wolnego, a to on ma największy wpływ)

2. wynik - bardzo dobry - ułożone puzzle

Pozwolę sobie wystawić ocenę (jako stary belfer :lol: ) - piątka
Gratuluję, bo naprawdę niełatwe :D
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Home Sweet Home - Ravensburger 1000 [niekompletne, 989/1000]

Post autor: Cyber Killer »

Gratuluję samozaparcia, no i szkoda braków. Mi osobiście Ravensburgera się bardzo dobrze układa po kształtach, bo mają je bardzo różnorodne.

I tak jak ira pisze - czas nie gra roli :-)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Home Sweet Home - Ravensburger 1000 [niekompletne, 989/1000]

Post autor: chrumcia91 »

puzzle bardzo fajne-obrazek mam na mysli
co do fioletu i czarnego, to fiolet by mnie pewnie nie zniechęcał bo bardzo ten kolor lubię, ale faktycznie musiało to być baardzo praco i czasochłonne :)

brawo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „yacolek”