'Midtowm Manhattan, NYC' - Ravensburger 1500

Awatar użytkownika
yacolek
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 101
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

'Midtowm Manhattan, NYC' - Ravensburger 1500

Post autor: yacolek »

Pierwszy atak na puzzle powyżej 1000 kawałków. Odkładałem długi czas, bo nie wiedzieć czemu, wzór mnie trochę przerażał. Ale kolejny raz widzę, że mam niepotrzebne uprzedzenia co do niektórych wzorów. Dobre sortowanie to podstawa - całkiem trafnie idzie wyodrębnić budynek, do którego należy dany kawałek i jakoś idzie.

Aktualizacja po dwóch posiedzeniach, czasu mało trochę na układanie ostatnio :mrgreen: Powinny być kompletne - ale to wyjdzie w praniu. Jak większość moich zdobyczy - kupione jako używane.

Nabieram smaka na większe elementacje, ale zastanawiam się, gdzie to układać - już mi moja podkładka jest nieco ciasna, żeby wszystko wysypać i odwrócić, to co to będzie przy 3000 :shock:

Obrazek

Obrazek
Czerwony Kapturek
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 45
Rejestracja: 02 sierpnia 2017, 06:49

Re: 'Midtowm Manhattan, NYC' - Ravensburger 1500

Post autor: Czerwony Kapturek »

Nic tylko zorganizować sobie więcej podkładek albo zmienić technikę układania ;)
Awatar użytkownika
yacolek
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 101
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: 'Midtowm Manhattan, NYC' - Ravensburger 1500

Post autor: yacolek »

Ukończone :mrgreen: Szybciej i łatwiej niż się spodziewałem. Pękł ponad 1000, to chyba w koncu pora na większe elementacje :D Super były, bardzo przyjemnie się układało! Znowu kompletne - to lubię :)

Obrazek
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 'Midtowm Manhattan, NYC' - Ravensburger 1500

Post autor: chrumcia91 »

Większe sobie sortuj to pudełek, kubków itp i rozkladaj potem pokolei co będziesz układać. I porządek jest i mniej miejsca się zajmuje:-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „yacolek”