'European Wildlife Collection - No. 3 Rivers and Streams' - James Hamilton Puzzle 1000

Awatar użytkownika
yacolek
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 101
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

'European Wildlife Collection - No. 3 Rivers and Streams' - James Hamilton Puzzle 1000

Post autor: yacolek »

Pierwsze pudełko ze stosu zakupionego na allegro od Marivo - kompletne! :mrgreen: Nie wiem szczerze mówiąc, czy dobrze określam producenta, James Hamilton to jedyne 'by' pojawiające się na opakowaniu. Jest też małe logo JH, więc zaryzykuję, że to jest właśnie firma - nigdy o nich nie słyszałem.

Super obrazek, jak z atlasu przyrodniczego czy z książki do przyrody/środowiska :mrgreen: Dobierałem go na zasadzie 'żeby wysyłka się opłacała', ale spodobał mi się od razu. Dziwne, bo był niechciany, wylicytowałem za 6zł bodajże :o Grube kawałki, z błyszczącym nadrukiem. Jednolite elementy czasem pasowały w kilka miejsc, ale ogólnie nie sprawiły wiele trudności. Na odwrocie pudełka jest obrazek numerujący każdy krzaczek i zwierzątko, z opisem 'co to jest' - bardzo miły smaczek!

Dobrze rokuje na resztę z zamówienia :mrgreen:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: 'European Wildlife Collection - No. 3 Rivers and Streams' - James Hamilton Puzzle 1000

Post autor: Junka »

W końcu jakiś świat podwodny bliższy naszej szerokości geograficznej :D
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
WerkaRS
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 73
Rejestracja: 01 października 2018, 19:21
Lokalizacja: trochę bliżej niż Szczecin

Re: 'European Wildlife Collection - No. 3 Rivers and Streams' - James Hamilton Puzzle 1000

Post autor: WerkaRS »

Ale mi się podobają takie oldschoolowe klimaty. Miło popatrzeć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „yacolek”