500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Awatar użytkownika
aer
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa

500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Post autor: aer » 17 sty 2018, 18:27

Zastanawiałam się, czy taka 500 zasługuje na osobny temat czy dać ją do różności, zwłaszcza, że były już prezentowane na forum. Ale w sumie dość ciekawe są wiec niech będą. Kupiłam je od Mrs Wayne.
Producent Puzzles Plus - amerykański: http://www.puzzles-plus.com/. W pudełku znajduje się kartka z informacją o obrazie i autorze.
Elementy są duże więc końcowy wymiar dość spory jak na 500 - 18"x24" (ok. 45x60 cm). Wykrojnik jak widać nietypowy ale uważam że nawet ok się to prezentuje. Elementy zdają się "zbiegać" do środka jak perspektywa obrazu^^
Układałam ok. 7h20 min ale bez patrzenia na obrazek na pudełku. Ogólnie fajne puzzelki, jakość wydruku ok, elementy solidne. Chociaż jak sobie teraz czytam o tym obrazie na wikipedii to w rzeczywistości ma zupełnie inne kolory, na puzzlach w ogóle nie ma zieleni tylko czarny i taki brudny zielonożółty miejscami.

W trakcie:
Obrazek

Efekt końcowy:
Obrazek

Zbliżenie:
Obrazek

Z pudełkiem:
Obrazek

Do porównania:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mrs_Wayne
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: 500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Post autor: Mrs_Wayne » 17 sty 2018, 21:58

Ja miło wspominam ten wzór :)

Ann999

Re: 500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Post autor: Ann999 » 18 sty 2018, 11:03

wzór piękny, choć znany na Forum, ale ten wykrojnik jest obłędny :o cudownie obłędny!
Puzzle w 2017 roku: 34 obrazy, 36727 elementów
Puzzle w 2018 roku: 29 obrazów, 43705 elementów

ODPOWIEDZ

Wróć do „aer”